fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 11 по 17 вересня 2023 року для кожного знака зодіаку

З фінансовим гороскопом простіше не тільки планувати грошові справи, але і керувати іншими сферами життя. Саме від грошового добробуту часом залежать наші можливості. Цього тижня у багатьох Знаків Зодіаку з’явиться шанс для просування вперед.

Щоб впевненіше почуватися в розпал вересня, астрологи рекомендують не сидіти і чекати біля моря погоди, а діяти, причому максимально активно. Кінець тижня буде особливо гарний, оскільки фінансова планета в лиці Меркурія позбавиться стану ретроградності.

Овен

Овнам стане в нагоді деяка сміливість у розпорядженні фінансами. На горизонті може виникнути покупка, про яку вони не думали, але яка була для них дуже корисною в майбутньому. Деякі фінансові моменти залежатимуть і від любовної сфери. Овнам належить частина бюджету витратити на приємні речі, причому йдеться не тільки про подарунки близьким, але і про власні інтереси.

Телець

Тельці в ці сім днів зможуть змінити обстановку, що вимагатиме деяких витрат. З 15 вересня почнеться період фінансової та ділової активності, і навіть якщо якісь несподіванки вимагатимуть від Тельців розщедритися, в результаті все складеться ним на руку. Ближче до кінця тижня необхідно почати більше працювати, інакше можуть відбутися затримки в поповненні бюджету. Не зашкодить невелика сума, відкладена на раптові витрати.

Близнюки

Близнюків можуть чекати несподівані доходи: наприклад, раптовий прибуток від хобі, важливе замовлення по роботі, збільшення або премія. Фінансові кошти цим людям рекомендується вкладати в професійне зростання. Зараз усім Близнюкам важливо впевнено йти вперед і увійти в нову фазу. Ніщо так не зміцнить їх самооцінку і віру в себе, як спілкування з розумними людьми і розширення професійних інтересів.

Рак

Грошові справи захоплять Раків за повною програмою. Вони зможуть позбутися того, що заважає їм розбагатіти, наприклад, шкідливих звичок або додаткових витрат, без яких можна легко обійтися. Генеральне прибирання будинку наведе порядок і в бюджеті. Корисним буде складання списку витрат: його можна проаналізувати, щоби зробити відповідні висновки.

Лев

Негативні емоції можуть негативно впливати на фінансове становище Львів — аж до запуску енергетичної програми бідності. Цим людям необхідно переглянути свої відносини з людьми і ставлення до грошей, особливо якщо ті не затримуються в кишенях. Пильну увагу варто приділити статтям видатків. Щось йде в нікуди, можливо, абсолютно даремно, і це тягне Львів за собою в фінансову яму.

Діва

Представникам цього Знаку редакція сайту dailyhoro.ru радить своєчасно відпочивати. Багато Дів просто забудуть про відпочинок, вимагаючи від себе неможливого в спробі реалізувати свої амбіції і досягти фінансового успіху. Грошову сферу не варто ставити в пріоритет, жертвуючи самопочуттям. Необхідно пам’ятати не тільки про справи, але і про власні потреби, приємні дрібниці і прості радощі.

Терези

Терезам рекомендується уникати простою у справах. Особливо після 15 вересня, коли зміниться енергетика Меркурія, покровителя грошей, спілкування та роботи. У цей період вода не потече під лежачий камінь, і Вагом потрібно буде робити зусилля великі для досягнення успіху. На щастя, Всесвіт зазвичай йде назустріч, і віра Терезів в себе і свої сили допоможе їм благополучно вийти з положення і навіть зміцнити бюджет.

Скорпіон

Скорпіонів у фінансовій та діловій сфері може збити з шляху випадкова емоція. З цієї причини їм зараз краще керуватися не серцем, а логікою, особливо в тих справах, де на кону стоять великі суми, важливі угоди або довгострокові договори. Також можна зробити ставку на самореалізацію. Таланти Скорпіонів можуть залучити приплив фінансів, але для цього потрібно не боятися діяти і приймати критику.

Стрілець

Попрощатися з боргами — ось головне завдання для Стрільців. Краще не давати собі гучних обіцянок, ставити перед собою посильні й вирішувані завдання і не зупинятися на досягнутому, просуваючись вперед неквапливо, але впевнено. Цілі багатьох Стрільців з 11 по 17 вересня почнуть втілюватися в життя, якщо, звичайно, ці люди не почнуть задкувати назад. Зараз не варто лінуватися і піддаватися спокусам.

Козеріг

Козерогам бажано готуватися до витрат заздалегідь. Якщо момент втрачено, не варто опускати руки: у цьому випадку операції з фінансами теж можуть бути успішними, але краще вже не діяти спонтанно. Людям цього Знаку Зодіаку можна підписатися на улюблені марки та бренди в соціальних мережах, стежити за акціями, знижками та розпродажами, а також перевіряти відгуки в інтернеті.

Водолій

Щоб тиждень у фінансовому ключі пройшов вдало, Водоліям астрологи радять розібратися з більшістю «осінніх» проблем. Ймовірно, у Водолеїв залишилися невирішені питання, які тягнуться з минулого і можуть дати про себе знати. Краще по можливості гасити кредити і віддавати борги, якщо такі є. Життя за коштами допоможе зробити цей період продуктивнішим.

Риби

Рибам важливо ближче до початку місяця за можливістю розпланувати свої доходи та витрати. Варто відразу налаштовуватися на те, що справи не підуть за планами на сто відсотків, і це нормальний перебіг життя. У всякому разі, зараз потрібна схема дій, покупок та фінансових надходжень, на яку можна орієнтуватися. Початок тижня може спричинити непродуктивні витрати.

You cannot copy content of this page