fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 11 по 17 жовтня 2021 року

Фінансовий гороскоп на тиждень з 11 по 17 жовтня 2021 року

Без грошового успіху не буде ні гарного настрою, ні приводів радіти. Астрологи розповіли, яким буде майбутня тиждень для кожного з Знаків Зодіаку в сфері фінансів і в роботі.

Незважаючи на те, що цей тиждень є сприятливим і на ньому немає жодного небезпечного дня, вам все одно варто побоюватися неприємних людей, ворогів і недоброзичливців. Вони активізуються, надаючи на вас негативний вплив, тому що відчують запах удачі і грошей. Раніше ми розповідали про те, як зняти негативний вплив і в яких ситуаціях це найбільш актуально.

Овен

Як би дивно це не звучало, але Овнам для досягнення фінансової удачі необхідно досягти успіху і в інших сферах теж. Це підвищить мотивацію і зміцнить їхню віру в себе. Цікаве знайомство може принести Овнам нові ідеї.

Щоб гроші текли до них в руки, потрібно зберігати раціональний підхід в будь-якій справі. Астрологи рекомендують не ризикувати і ретельно планувати кожен свій крок. Це дуже важливо.

Телець

У Тельців може почати буксувати їх робочий процес. Робота буде виконуватися легко, але грошей за труди Тельці можуть отримувати трохи менше очікуваної кількості.

Вже на самому початку тижня нічні світила посприяють вирішенню конфліктів вдома і на робочому місці. Це означає, що Тельці зможуть менше часу приділяти негативним емоціям.

Близнюки

На цьому тижні у Близнюків можливі непередбачені витрати. Змова на покупку допоможе не витратити гроші даремно. Сатурн, який позбувся ретроградності, допоможе правильно вкладати фінанси, приймати рішення на роботі і в бізнесі.

Розум Близнюків буде чистим і сильним. Дуже пощастить представникам професій, що мають у своєму управління людьми. Близнюки-лідери виявляться на хвилі успіху. Підлеглі будуть частіше до них прислухатися, переймуться повагою і постараються зробити все можливе, щоб нікого не підвести.

Рак

У Раків очікується вдалий фінансовий тиждень, але енергії може не вистачати на рішення абсолютно всіх завдань. У такі періоди найбільш корисними для удачі і енергетики просто відпочити.

Якщо Раки відчують втому, їм варто на час абстрагуватися від роботи. Також астрологи відзначають, що на цьому тижні дуже корисно буде зайнятися інформаційним захистом – змінити паролі, видалити спам, перевірити комп’ютер на віруси. На вихідних корисною буде невелика перезавантаження свідомості – потрібно буде змінити обстановку.

Лев

Левам астрологи радять дотримуватися законів багатства, причому не тільки на цьому тижні, а взагалі в цілому. Настав час взяти на озброєння нові правила і змінити хід історії. Леви зможуть заробити багато грошей, відкрити новий бізнес або народити якусь нову ідею. Найголовніше – діяти без поспіху.

На цьому тижні зірки і планети не люблять хаос. Потрібно бути послідовними і обережними. На перший план вийде робота, але це не означає, що потрібно забувати про сім’ю і кохану людину. Можна витратитися їм на подарунки і сюрпризи.

Діва

Дівам варто навчитися зчитувати енергію іншої людини. Фінансова та ділова експансія повинні протікати обережно. У подібних справах краще покладатися на себе самих. Зірки і планети подарують Дівам удачу, але не варто підходити до вирішення проблем занадто легковажно. Поспіх може стати причиною появи нових проблем. Астрологи радять не поспішати з прийняттям рішень.

Терези

У Терезів буде дуже багато фінансової удачі на цьому тижні. Для того, щоб реалізувати свій потенціал по максимуму, їм слід скористатися методами прискорення мислення. Щоб заробити більше грошей, доведеться швидко думати, приймати рішення, знаходити нестандартні лазівки.

Зірки чекають від Терезів холоднокровності, вдумливості і прояву характеру. Вони зможуть розбагатіти або знайти нове джерело доходу. Їм пощастить у творчості, у важкій інтелектуальній і фізичній роботі. Можна також відправлятися у відрядження.

Скорпіон

У Скорпіонів є можливість заробити, але для цього потрібно визначитися з цілями. Астрологи зазначають, що дуже важливо спланувати справи на цей тиждень наперед. Також потрібно налаштуватися на успіх духовно.

Це найкращий час для того, щоб змінити курс, або спробувати новий підхід до вирішення звичних завдань. Також на фінансовому успіху позитивно позначиться отримання нових знань. Якщо захочеться витратити частину грошей на себе, краще зробити це на початку тижня.

Стрілець

Стрільці відносяться до Знаків Зодіаку, яким легко дістаються гроші. На цьому тижні фінанси можуть самі плисти до них в руки. Найбільш актуальним це буде для тих, хто любить свою роботу і максимально мотивований. Астрологи радять звернути вектор думок в сторону фінансів і роботи.

Стрільцям варто обходити стороною інші проблеми і негаразди. Це ідеальний час для торгівлі, обміну валюти, вкладення коштів в бізнес і в хобі. Ті сили і гроші, які будуть вкладені зараз, повернуться сторицею в доступному для огляду майбутньому.

Козоріг

Щоб грошовий потік не переривався, Козорогам варто зайнятися врегулювання розбіжностей на роботі і в бізнесі. Якщо почати витрачати час на чвари та сварки, його може не вистачити на все інше. Також астрологи радять Козорогам ознайомитися з мудрими законами процвітання, які допоможуть інакше поглянути на процес залучення грошей.

Це допоможе їм у розробці та просуванні нових ідей, в усвідомленні свого місця в цьому світі. Сатурн більше не ретроградний, тому будь-який тиск з боку не зможе зломити волю цих людей.

Водолій

На цьому тижні Водолії можуть відчувати невеликий дефіцит енергії, але тільки вранці. Правильний початок дня буде обіцяти їм тільки все найкраще. Ефективний ранковий ритуал допоможе підняти настрій і підвищити працездатність. Всім, хто працює з клієнтами і зайнятий в продажах, астрологи радять проявляти щирість і відкритість у спілкуванні з людьми.

Заробити гроші обманом цілком реально, але в майбутньому карма візьме своє.

Риби

Сатурн дуже хоче, щоб Риби змінили обстановку і зробили свій будинок краще. Також корисно буде навести порядок і на робочому місці. Все це в сукупності дасть величезний приріст фінансової удачі і продуктивності.

Також на цьому тижні можна сміливо робити дорогі покупки, витрачати гроші на себе. Зірки наділять Риб сильною інтуїцією, а також позбавлять їх страхів і невпевненості, що у фінансовій сфері важливо.

You cannot copy content of this page