fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 12 по 18 червня 2023 року для кожного знака зодіаку

Фінансові труднощі ускладнюють життя людини, тому кожен із нас прагне досягти матеріальної стабільності. Завдяки порадам астрологів ви зможете уникнути проблем, а також примножити дохід.

Цього тижня нічні світила допоможуть стати багатшими тим, хто вже знає, чого хоче і чого прагне. Також вони нададуть потужну підтримку тим, хто тільки знаходиться на стадії пошуків нових цілей і мотивації. Варто зазначити, що цього тижня по максимуму розкриє свою енергетику сильний Меркурій — покровитель фінансових потоків. Кінець тижня може бути не найсприятливішим для випадкових витрат через ретро-Сатурн.

Овен

Якщо Овнам доведеться працювати на вихідних, краще заздалегідь налаштовуватися на позитивну хвилю, щоб не нудьгувати і не втрачати гроші. Овнам важливо абстрагуватися від фінансових проблем у свої вихідні, а також сфокусуватися на духовних справах і цінностях. Доя п’ятниці ж у них вийде досягти сприятливих результатів у роботі та справах. Грошові проблеми не торкнуться тих, хто вміє тверезо мислити і приймати рішення на основі логіки. Можна сміливо робити покупки будь-якого штибу.

Телець

Негативну атмосферу навколо Тельців у кінці тижня може створити Сатурн. Його вплив може викликати всередині переживання за матеріальне становище. Астрологи радять Тельцям відганяти від себе погані думки. Так вони зрозуміють, що будь-які проблеми вирішуються, а фінансові труднощі — це лише тимчасове явище. Особливо важливим це буде для тих, хто дуже багато працює і мріє про відпустку, але поки що далекий від нього. Правильно складений план на тиждень допоможе здобути стабільність і фінансовий успіх.

Близнюки

Близнюкам цього тижня дуже пощастило, адже їхній головний покровитель в лиці Меркурія вкрай сильний і налаштований позитивно. У цей період Близнюки можуть займатися будь-якими справами, так чи інакше пов’язаними з фінансами. Велика ймовірність того, що удача сама йтиме до них в руки. Планети-антагоністи не створять великих проблем, але з 17 числа краще не позбавляти себе свободи, проводячи занадто багато часу на роботі.

Рак

Ракам для початку успішної фінансової подорожі варто позбутися неприємних спогадів. Додаткові сили Ракам продовжуватиме Венера. Астрологи радять направити цю енергію в правильне русло. Всім, хто мріє збільшити свій дохід, потрібно приступати до активних дій вже з ранку понеділка. Робота – не єдиний спосіб заробітку. Меркурій говорить про те, що можна змінювати валюту, купувати акції, робити вклади під відсотки. Важливо вірити в себе і свій успіх.

Лев

Вплив посиленого Меркурія подарує Левам позитивний настрій і багато фінансового успіху. Можна шукати способи додаткового заробітку. Що стосується витрат, то з 12 по 18 число можна сміливо купувати собі нові речі, витрачати гроші на нові емоції, подарунки для близьких. Люди відчуватимуть це. Енергетика планет пробудить у Львові впевненість у собі, а значить, у них з’явиться шанс просунутися кар’єрними сходами. Потрібно проявити себе і показати всім серйозність своїх намірів. Краще завершити всі важливі справи до кінця тижня через ретро-Сатурн.

Діва

У вихідні бажано забути про роботу і відпочити, оскільки ретроградність Сатурна накладе деякі обмеження на робочий процес. Діви люблять і вміють витрачати гроші з розумом, а зараз їм це вдаватиметься з ще більшою легкістю. Виною тому посилена позиція Меркурія в Близнюках. Можна займатися шопінгом будь-якого характеру. Найприємніше, що для покращення свого фінансового стану Дівам не потрібно буде йти на ризик.

Терези

Перша і найголовніша рада астрологів Терезам цього тижня не варто в найвідповідальніший момент покладатися на інтуїцію, оскільки це загрожує великими фінансовими втратами. Краще слухати голос розуму. Це найкращий час для того, щоб стати кращим. Терезам доведеться добре попрацювати, щоб набути фінансового успіху. У цьому вам допоможе Венера. Цього тижня з’явиться можливість покласти край розпочатим справам і приступити до реалізації чогось нового.

Скорпіон

Старання і старанна праця Скорпіонів окупляться сповна. Обернуться для них користю і гарною грошовою винагородою спроба допомогти комусь безоплатно. Найбільше багатство – не гроші, а визнання і чужа доброта. Важливо пам’ятати, що гроші люблять дбайливе поводження. Цього тижня у Скорпіонів з’явиться можливість збільшити свій дохід. Планети допоможуть знайти творчий підхід до вирішення будь-яких проблем, причому не тільки грошових.

Стрілець

Стрільці звикли скрізь і бути першими, особливо якщо це стосується роботи і сфери фінансів. Цього тижня проявити себе у них вийде з більшою легкістю. Покровитель Меркурій буде дуже сильним, а значить, очікуються сприятливі зміни. Не варто опускати руки і розслаблятися, адже старання і відданість своїй справі будуть помічені. На вихідних бажано уникати дорогих покупок, оскільки ретроградний Сатурн може спровокувати емоційний шопінг.

Козеріг

Нічні світила допоможуть Козерогам відкрити грошовий канал. Козерогам тиждень з 12 по 18 число принесе багато нових можливостей, пов’язаних із фінансовою сферою. Негативний вплив Сатурна на вихідних може призвести до великих грошових втрат, тому шопінг і купівлі в інтернеті краще планувати на будні дні. Це найкращий час для вкладів та проведення фінансових операцій. Сильна позиція Венери позитивно позначиться на робочих справах. Меркурій допоможе вирішити конфлікти з колегами та начальством.

Водолій

Водолії можуть навіть не помітити, як звична робота здасться цікавішою. Люди даного Знаку можуть розслабитися і витратити трохи грошей на себе коханих. Однак це не означає, що потрібно витрачати всі свої заощадження. Економія – шлях до фінансового успіху, навіть зараз, під час активного і потужного Меркурія. Водолії зможуть домогтися нових висот на роботі та в бізнесі, а також здобути грошовий успіх.

Риби

У фінансовій сфері можуть відбутися серйозні зміни, причому з великою ймовірністю вони будуть позитивними. Це вдалий час для покупок, щоб витратитися на любовні справи. Планам Риб може завадити лише ретро-Сатурн на вихідних. Це означає, що підробітком 17 і 18 числа займатися точно не варто. Посилена енергетика Венери наповнить Риб силами, а Меркурій допоможе у проведенні великих фінансових операцій.

You cannot copy content of this page