fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 12 по 18 грудня 2022 року для кожного знака зодіаку

Астрологи повідомляють, що на тижні з 12 по 18 грудня багато Знаків Зодіаку зуміють досягти успіху і повернути собі удачу. Позбутися грошових проблем і підготуватися до Нового року допоможе фінансовий гороскоп.

Цього тижня на нас чекає спокій та покращення енергетики, легке посилення фінансових потоків через максимум активності зорепада Гемініди. Намагайтеся підтримувати ділову активність. Меркурій досі слабкий, тому все ще може стати причиною негативних трансформацій у грошовій сфері: партнерства можуть руйнуватися, зустрічі зриватися.

Овен

Важливо підштовхувати себе до правильних рішень і мотивувати своїми власними бажаннями. Важливо згадати минулі перемоги, щоб знайти в собі сили рухатися вперед. Так, це не найвдаліший тиждень для кар’єрних подвигів, але ініціатива і прагнення будуть дуже потрібні. Овни натикатимуться на негаразди, але вони не приведуть до великих проблем з грошима. Ігнорування і перенесення завдань, а також прагнення робити все по-своєму може призвести до матеріальної нестійкості.

Телець

Тельцям астрологи цього тижня радять виховати в собі виконавчість і дисципліну. Середина грудня не буде відзначена великими змінами. Цього тижня Тельці можуть сміливо робити покупки і не боятися витратити частину коштів на подарунки близьким до Нового року. Це гарний час для купівлі нерухомості, техніки, а також для виплат за кредитом, роздачі боргів. На останньому пункті астрологи рекомендують зробити особливий акцент.

Близнюки

Астрологи рекомендують Близнюкам стати реалістами, правильно оцінюючи свої здібності та можливості. Через спад активності Меркурія, який триватиме аж до лютого, Близнюки можуть переоцінювати свої можливості. Обачність призведе до фінансових збитків. Великі покупки і робота з великими грошима зараз пов’язані з підвищеними ризиками.

Рак

Зусилля, працьовитість і терпіння — ось що знадобиться представникам цього Знаку в середині грудня для досягнення грошового успіху та покращення свого фінансового становища. Тільки не слід сподіватися на одну лише удачу. Ракам поки що рано думати про свята та відпочинок, особливо якщо є маса незакінчених проектів. Необхідно сфокусуватися саме на них, щоб зустріти 2023 рік, що наближається, в атмосфері успіху.

Лев

Нептун і Юпітер, які нещодавно позбулися ретроградності, забезпечать представників даного Знака успіхом у грошовому секторі. Леви будуть наділені даром передбачення, що дозволить їм успішно обходити складні ситуації і приймати свідомо вірні рішення. Розраховувати на величезні прибутки не варто, а ось на стабільність можна. Цього тижня мислення Львів має бути орієнтоване на перспективу, на пошуки та впровадження нових ідей. Корисно займатись плануванням.

Діва

Період пов’язаний з активізацією заздрісників і ворогів, які протягом усього тижня шукатимуть будь-який вдалий момент для того, щоб насолити Дівам. Діви і самі не проти помститися кривдникові, але витрачати на цей час точно не варто. Краще зайнятися важливішими справами. Представникам креативних професій буде нелегко через слабкість Венери та Меркурія. Ініціатива сприятиме успіху та процвітанню. Це не кращий час для підвищення кваліфікації та навчання.

Терези

Терезам можна сміливо займатися пошуками нових джерел заробітку, нової роботи. Однак, астрологи рекомендують цим людям поки не йти з поточного місця. Фінансовий успіх чекає Терезів за умови правильної розміщення пріоритетів. Всесвіт і зірки з планетами постараються зіштовхнути Терезів з дилемами. В цілому зараз можна пробувати підкорювати нові кар’єрні вершини, але робити це краще обережніше. Здорові амбіції та розважливість вкрай важливі.

Скорпіон

Завдяки впливу Юпітера зросте емоційна стабільність. Якщо все зробити правильно, то доходи поповзуть вгору. Головним завданням тижня стане збереження матеріального балансу. Важливо постаратися, щоб рівень витрат не перевищив прибуток. Астрологи не радять робити бездумні покупки. Не варто зневірятися, якщо грошей буде недостатньо. Це стане зайвим приводом для підвищення продуктивності.

Стрілець

Стрільцям не потрібно шукати легкі гроші. Це загрожує великими негараздами і ще більшими витратами, втратами. Також астрологи не радять цим людям залишати зону комфорту. Потрібно намагатися займатися тими справами, які максимально звичні і в яких Стрільці почуваються професіоналами. Також зараз варто краще фільтрувати вхідну інформацію. Слабкий Меркурій у Козерозі пов’язаний з надходженням хибних відомостей. Астрологи рекомендують Стрільцям використовувати в якості фільтра свою інтуїцію.

Козеріг

Обман і зради — це норма для багатьох людей на тижні з 12 по 18 число. Грати за такими правилами Козерогам не варто, адже це негативно позначиться на їхній кармі. Цілий тиждень може скластися досить вдало з фінансової точки зору. Представники цього Знаку можуть досягти успіху на робочій ниві. Фізичний стан дозволить протягом усього тижня витримувати підвищені навантаження, не знижуючи при цьому якості своєї роботи. Головний помічник Козерогов — це їхня сила волі. Вихідні дні можна використовувати для походів по магазинах, вибору подарунків на Новий рік.

Водолій

З 12 по 18 число багато людей захочуть їм насолити, або повністю знищити їх шанси на фінансову перемогу. Так, на них чекає досить проблемний тиждень, адже Меркурій продовжить провокувати конфлікти у відносинах з колегами, клієнтами, начальством. На щастя, сильною стороною Водоліїв вважається вміння знаходити підхід до людей. Астрологи радять не порушувати обіцянок, даних раніше, а також проявити свій дипломатичний дар, щоб тонко і успішно повернути ситуацію в потрібне русло.

Риби

Покупки цього тижня можуть призвести до фінансових проблем. Під час шопінгу Риби можуть дратуватися, тому краще відкласти покупку подарунків на наступний тиждень. Непоганою альтернативою буде здійснення покупок в Інтернеті. Це непоганий час для навчання та підвищення кваліфікації. Щоб не втратити мотивацію, сили і, як наслідок, гроші, астрологи радять Рибам сфокусуватися також на здоров’я. Дихальна гімнастика буде відмінним способом боротьби з багатьма психологічними та фізичними недугами.

You cannot copy content of this page