fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 12 по 18 липня 2021 року

Всім нам хочеться бути успішними й багатими, але не завжди удача на нашому боці. Щоб виправити це, ознайомтеся з порадами астрологів на прийдешній тиждень.

Багатство і бідність приходять до нас з наших думок. Недарма кажуть, що реальність, яка нас оточує народжується в наших страхах і мріях. Намагайтеся на цьому тижні частіше користуватися афірмаціями на багатство і успіх, щоб витісняти вірусні думки. Зірки зроблять нашу свідомість більш гнучкою, що буде вкрай корисним для тих, хто хоче змінити своє життя.

Овен

У Овнів виникнуть проблеми з удачею. Сильні змови на везіння стануть відмінними помічниками в справах, ділових переговорах і в здійсненні покупок. В цілому тиждень чудово підходить для старанної праці, але краще поки не починати нових справ, а сфокусуватися на тому, що поки не закінчено.

Овни зможуть справити потрібне враження на колег і потенційних клієнтів. Будь-яка робота, пов’язана з продажами, піде в гору. Старанним Овнам в кінці тижня можна чекати великого грошового заохочення.

Телець

У Тельців на цьому тижні збільшиться енергетичний грошовий потік. Зірки на їхньому боці, тому удача прийде до них в понеділок і залишиться з ними до самого кінця тижня. Можна займатися покупками, шукати нову роботу, відкривати новий бізнес. Найголовніше – не перекладати відповідальність на інших людей.

Все, що потрібно зробити самим Тельцям, краще робити без будь-чиєї допомоги. До проблем варто ставитися філософськи. Багато негараздів будуть тимчасовими, а Тельці схильні перебільшувати, тому потрібно дивитися на все крізь призму оптимізму.

Близнюки

Близнюкам планети й зірки будуть посилати різні знаки долі, за якими можна визначити вірність обраного раніше шляху. Потрібно спиратися на інтуїцію і відстежувати дивні події, за допомогою яких нічні світила будуть направляти Близнюків.

Це не означає, що потрібно з головою зануритися в духовну сторону життя і шукати в усьому вищий сенс. Це лише означає, що важливо не відкидати ймовірність того, що цей вищий сенс є. Гроші підуть в руки до тих, хто за ними не женеться і не проявляє жадібність.

Рак

У Раків на початку тижня може все падати з рук. Не виключено, що на роботі та в справах все піде шкереберть. Щоб не посилювати ситуацію і не допускати появи проблем, важливо залишатися спокійними. Можна також скористатися афірмаціями на успішне завершення справ.

Також астрологи відзначають, що зберегти й примножити кількість грошей Ракам допоможуть банальні прохання про допомогу. Немає нічого поганого в тому, щоб попросити про підмогу близьку людину або друга, особливо якщо справа стосується здійснення покупок.

Лев

Левам на початку і в кінці тижня варто скористатися фінансовими оберегами. Вони врятують їх від зайвих і несподіваних витрат, допоможуть обійти стороною недобросовісних продавців і токсичних людей. Краще не починати нових справ, пов’язаних з грошима.

Потрібно сфокусуватися на отриманні нових знань. Важливо стати розумнішими, мудрішими, краще. Для цього потрібно проаналізувати своє минуле і виявити в собі те, що заважає розвиватися. Все це допоможе Левам в майбутньому підвищити свої доходи й почати правильно ставитися до грошей.

Діва

Існує п’ять звичок бідних людей, які заважають розбагатіти тим, хто мріє про успіх. Такі звички є навіть у деяких заможних, розумних і досвідчених особистостей. Дівам необхідно якомога швидше позбутися від них, оскільки друга половина тижня буде часом, коли доведеться з великою швидкістю приймати важливі рішення і зберігати оптимізм і об’єктивність.

Дівам під силу змінити себе, адже це вольові люди. Саме тому вони зможуть зберегти своє фінансове становище в умовах цього непростого тижня.

Терези

Тяжіння грошей – це цілий розділ біоенергетики. Експерти розповіли про те, які кольори привертають фінансову удачу і успіх. Терезам важливо створювати образ на основі тих кольорів, які підходять їм наразі найбільше.

Зовнішність буде грати першорядну роль, особливо для тих, хто займається пошуками нової роботи, постійно відвідує ділові зустрічі та потребує того, щоб справляти на людей найкраще враження. Терези на цьому тижні зможуть краще і більше продавати, ефективніше купувати й вмовляти.

Скорпіон

Вівторок буде дуже небезпечним днем ​​через з’єднання Венери та Марса. Це означає, що в цей день Скорпіонів може покинути фінансове везіння. Частково повернути й примножити його в інші дні допоможуть сильні змови на удачу.

Також в середині тижня на Скорпіонів може напасти ностальгія. Думки про минуле не приведуть цих людей до грошей, а, навпаки, віддалить їх від успіху. Астрологи вважають, що потрібно думати про завтрашній день і намагатися фокусуватися на тому, що відбувається зараз. Вихідні можна присвятити шопінгу, зміні обстановки.

Стрілець

Стрільці, які добре попрацювали в кінці червня і на самому початку липня, отримають підвищення і нові фінансові можливості в майбутньому. Є знаки Всесвіту, які попереджають про швидкий прибуток. Стрільцям варто стежити за ними, щоб зрозуміти, що вони зробили правильно в минулому і що станеться незабаром.

Гаманець цих людей може стати набагато товстішим. Найголовніше – не скупитися і не ховати гроші «під матрац». Потрібно направляти фінанси на досягнення нових цілей. Можна вкладати їх в розвиток бізнесу, в нові знання.

Козоріг

У Козорогів на цьому тижні буде дуже багато справ і турбот на роботі й в фінансовій сфері в цілому. Можливо, доведеться витрачати багато сил і енергії. Зірки значною мірою послаблять витривалість цих людей, тому для збереження удачі й продуктивності їм варто уникати зустрічі з основними злодіями життєвої енергії.

У період з 12 по 18 липня необхідно більше відпочивати і як можна менше перевтомлюватися. Якщо і вибирати роботу, то тільки таку, яка буде найменш витратною в плані нервів і сил. Важливо пам’ятати, що всіх грошей не заробити.

Водолій

Є три Знаки Зодіаку, які лінуються частіше за інших. Водолії відносяться до них, але на цьому тижні лінуватися просто не можна. Це може призвести до втрати фінансів і появі проблем. Буде великий ризик зробити помилку, яка буде коштувати Водоліям дуже дорого.

При необхідності краще запитати поради у близьких або у колег. В кінці тижня цих людей чекає приємний візит – їх відвідає старий друг або родич. Ця людина може принести приємні новини, пов’язані з фінансовою або робочою сферами.

Риби

Рибам варто користуватися камінням, що привертають гроші й удачу. Чим частіше люди цього Знака будуть користуватися різними помічниками, тим простіше їм буде долати перешкоди. Це дуже вдалий тиждень для всіх, хто у своїй роботі має справу з числами.

Багатшими стануть бухгалтери, продавці, викладачі математики та представники інших точних наук. У період з середи по п’ятницю можна здійснювати великі покупки: купувати нову електроніку, гаджети, автомобілі. Також корисно буде оновити гардероб.

 

You cannot copy content of this page