fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 13 по 19 березня 2023 року для кожного знака зодіаку

Дізнайтеся, що приготували вам зірки та планети в середині березня для грошової сфери. Поради астрологів, зібрані в нашому фінансовому гороскопі, допоможуть вам зрозуміти, як примножити або зберегти досягнутий успіх за Знаком Зодіаку.

На жаль, поки що головний фінансовий покровитель у лиці Меркурія слабкий, але вже в цю неділю він поверне собі силу, перейшовши з Риб у Знак Овна. До того часу нам з вами доведеться сподіватися тільки на самих себе.

Овен

Те, як Овни справляються з перешкодами і труднощами, визначатиме їхній фінансовий успіх. Представникам цього Знаку, зайнятим своєю кар’єрою, ці сім днів, особливо друга половина тижня, має подарувати чималий успіх. Венера вбереже Овнов урятує від різких стрибків у матеріальній сфері. Це буде час стабільності, в який Овни зможуть зрозуміти, в якому напрямку їм слід рухатися далі.

Телець

Тельцям, чия робота пов’язана з розрахунками, прийомом грошей, банківською сферою або торгівлею, потрібно бути більш уважними до дрібниць, оскільки одна маленька помилка може принести безліч проблем і суєти. Якщо є можливість перепочити, взявши кілька додаткових вихідних — це буде до речі. Відсутність такої можливості означає необхідність постійного пошуку балансу між відпочинком і роботою.

Близнюки

Поведінка представників цього Знака може стати досить імпульсивною. Астрологи рекомендують не приймати поспішних рішень, мислити раціонально і вважатися зі думкою оточуючих. В іншому випадку може статися конфлікт у робочому колективі. Ініціатива зараз може не знайти розуміння і підтримки зірок. Навіть розпорядження наявними фінансовими ресурсами викличе складнощі. Важливо приділяти увагу порадам близьких людей.

Рак

Представникам цього Водного Знаку наступний тиждень може здатися нудним, адже доведеться увійти в режим економії, але дуже скоро це закінчиться. У четвер підніметься настрій, а в неділю можна буде зайнятися шопінгом. Венера в Рибах обіцяє нові амбіції, впевненість у собі. Астрологи радять остерігатися надмірно вільного поводження з грошима. Успіх і зростання доходів обіцяють сфери мистецтва і краси.

Лев

Цього тижня Леви можуть сильно втомитися від роботи, а спілкування з колегами, ймовірно, завдасть їм багато суцільного дискомфорту, але з четверга ситуація почне виправлятися. Тиск, який чиниться на них, піде на спад. Головне фінансове завдання цього періоду – почати позбавлятися від грошових боргів і спробувати навести порядок у справах.

Діва

Несподівані промахи й невдачі цього тижня — справа повсякденна, але обійти це стороною Дівам допоможе вміння діяти прямо тут і зараз. Якщо тягнути з проектами і з термінами, може настати період застою. Це найкращий тиждень для того, щоб звернути увагу на якості характеру, які заважають досягати успіху. Наступний тиждень може скластися для представників Діви сприятливо, якщо вони не ризикуватимуть. У зону ризику потрапляє все, що має відношення до грошей, нерухомості та ділових відносин. Астрологи рекомендують не брати гроші в борг.

Терези

Венера, цього тижня, буде за Весів. Це не означає, що можна розслабитися. У першій половині тижня краще все одно утриматися від усього поверхового і сумнівного, щоб не поставити під загрозу плани і фінансовий успіх. Для підвищення заробітку доведеться трохи більше працювати, а для підвищеної продуктивності доведеться підтримувати міцне здоров’я.

Скорпіон

Враховуючи поточну астрологічну ситуацію, набагато ефективніше у Скорпіонів пройде робота, не пов’язана з колективною діяльністю. Крім цього, на фінансову сферу життя впливатиме щось особисте: симпатія чи антипатія до людини. Представники цього Знаку цього тижня зможуть колосально розширити свої грошові можливості і вийти на нові витки розвитку в бізнесі та кар’єрі. Запорукою успіху в ці сім днів стане особиста активність, ініціатива та посилення Венери в Рибах.

Стрілець

Стрільцям астрологи радять цього тижня не йти з головою в роботу — зараз як ніколи важливо контролювати всі сфери свого життя. Перемоги в чомусь одному і недогляду в чемось іншому загрожують проблемами і дрібними негараздами. Гроші краще поки що приберегти до вихідних. Краще не робити необдуманих покупок.

Козоріг

Вплив планет не найкращий, але їхня енергетика трохи встаканилася, так що ці сім днів будуть сприятливими для побудови довгострокових планів і збільшення доходів. Астрологічні тенденції в період з 13 по 19 березня сприятимуть вирішенню найрізноманітніших питань, пов’язаних з кар’єрою та фінансами. Велике спасибі варто сказати за це Венері, яка дасть Козерогам мотивацію. Астрологи радять уникати імпульсивних рішень і негативу. Нині Козерогам необхідно пам’ятати про силу слова та думки. Все сказане сильно впливатиме на майбутнє у фінансовій та інших сферах.

Водолій

Настав час показати світові й навколишнім людям свою надійність і компетентність. Водоліям потрібно виконувати дані раніше обіцянки, залишати свою зону комфорту. Ніхто не зможе зробити за них їхню роботу. Вирішити складні питання, знайти компромісні рішення цим людям вдасться ближче до п’ятниці. Астрологи попереджають про те, що зараз не варто довіряти словам людей, особливо їхнім обіцянкам. Наївність цього тижня не принесе добра і грошей. Вона може призвести до протилежного ефекту. Також варто побоюватися фінансових авантюр.

Риби

Цього тижня Риби будуть сповнені енергії та оптимізму. Навіть негативний Меркурій, який перебуває до суботи в їх Знаку, не доставить серйозних проблем у фінансовій сфері. Майбутні сім днів можуть стати проривними в деяких питаннях, що вимагають сміливості, рішучості і впевненості в собі. Астрологи рекомендують за максимумом використовувати творчий потенціал, займатися саморекламою.

You cannot copy content of this page