fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня 2021 року

Фінансовий гороскоп на тиждень з 13 по 19 вересня 2021 року

Фінансові справи можуть просуватися далеко не найкращим чином. Багато в чому це залежить від настрою зірок. Астрологи розповіли, яким він буде на цьому тижні для представників кожного знака Зодіаку.

Перше, про що нагадують астрологи, – це необхідність позбутися від чогось для подальшого придбання. Наприклад, якщо ви хочете нові речі, вам потрібно позбутися від мотлоху. Якщо ви бажаєте стати багатими й успішними, доведеться позбутися звичок, що призводять до бідності. Цей тиждень непогано підходить для роботи над собою.

Овен

У Овнів досить непогано працює шосте відчуття, особливо у сфері фінансів. Так, на нього не завжди можна покластися, але в період з 13 по 19 число це можна робити сміливо.

Щоб заробити більше грошей, потрібно проявляти більше пильності. Фінансова удача може бути прихована. У Овнів досить вроджених достоїнств і сильних сторін для того, щоб пережити всі можливі негаразди й стати багатшими. Не варто відмовлятися від своєї мрії.

Телець

Тельці – працьовиті й талановиті люди, але їм деколи не вистачає життєвих знань і досвіду для досягнення фінансового успіху. На цьому тижні зірки розташувалися ідеальним чином для того, щоб спробувати перейняти кілька простих принципів, дотримання яких змінить життя Тельців назавжди.

Також не варто накладати на себе обмеження. Якщо хочеться працювати, потрібно працювати. Якщо є бажання відновити сили, краще відпочити й не перевантажувати організм. В іншому випадку Тельці можуть втратити контроль над ситуацією.

Близнюки

У сфері грошей і роботи у Близнюків тиша й гладь, але ці люди самі вільні вибирати сценарій, за яким піде їхнє життя. Що стосується планет і зірок, то вони допоможуть людям цього Знака дізнатися про свої приховані можливості. Важливо розвиватися і намагатися дізнатися про себе щось нове, щоб нові навички та виявлені таланти в майбутньому стали джерелом грошей.

Найголовніше зараз – не намагатися перекладати відповідальність на інших людей. Якщо доведеться зустрітися з великими труднощами, краще прийняти їх і негайно почати діяти.

Рак 

Ракам поліпшити своє фінансове становище допоможе дотримання простих правил на кожен день. Варто обрати для себе нову стратегію, особливо якщо стара просто не працює. До будь-яких грошових і робочих негараздів варто ставитися філософськи.

Важливо вчитися на своїх помилках, а не сумувати про втрачені можливості. Тільки найоптимістичніші і мудрі Раки зможуть на цьому тижні багато заробити або створити основу для майбутніх перемог на цьому фронті. Прийшов час з головою зануритися в справи.

Лев

Левам, можливо, допоможуть мудрі бабусині поради, щоб в будинку водилися гроші. Вони засновані на народній мудрості й спостереженнях, прикметах, тому варто спробувати до них звернутися, особливо якщо пішла віра в себе і в краще.

Що стосується покупок, то на цьому тижні можна спробувати підняти собі настрій невеликими витратами. Дуже корисними для Левів виявляться нові знання в тій області, яку вони вважають для себе основною. Можна піти з головою в навчання і придбання нових навичок.

Діва

У Дів починається сприятливий період для відряджень і зміни обстановки. Також астрологи відзначають, що початок тижня можна провести в пошуках нової роботи. Зірки дадуть Дівам все – удачу, гарний настрій, але не дадуть багато сил і енергії.

Також для майбутніх фінансових перемог Дівам варто зайнятися пошуком нової мотивації, прикладів для наслідування. Якщо якісь цілі вже досягнуті, можна поставити нові.

Терези

Терезам для підвищення фінансової удачі й залучення грошей варто створити сприятливу атмосферу в будинку за допомогою п’яти простих правил. Особливо важливим це буде для тих, хто працює в рідних стінах. Очікується, що в період з 13 по 19 вересня цим людям пощастить в нових починаннях.

Можна відкривати новий бізнес, здійснювати дорогі покупки, шукати нову роботу. 15 числа почнеться негативний вплив Марса, тому з середи краще не йти з головою в ностальгію. Потрібно думати про майбутнє і сьогодення. Минуле зараз не важливо.

Скорпіон

Зірки й планети можуть зіпсувати настрій Скорпіонам. Для збереження фінансової удачі цим людям варто навчитися мислити позитивно. Навіть якщо щось піде не так, краще не потопати в песимізмі. Це неминуче позначиться на фінансовій сфері та роботі.

Скорпіони стануть прикладом для наслідування, до них почнуть тягнутися люди. Це відмінно позначиться на фінансових успіхах у людей таких професій, як продавець-консультант, співробітник кол-центру, вчитель, психолог, лікар. Кожен, хто працює з людьми, повинен дарувати їм радість.

Стрілець

Стрільці – впевнені в собі люди, але на цьому тижні через енергетичний занепад Марса їх може спіткати втрата віри в себе. Астрологи радять Стрільцям побудувати навколо себе правильне оточення. Потрібно перестати спілкуватися з людьми, які вічно чимось незадоволені. З ними ризик зробити фінансову помилку буде вище.

В кінці тижня варто очікувати приємного візиту або зустрічі, в ході якої Стрільці зможуть зрозуміти щось дуже важливе у сфері грошей і роботи.

Козоріг

Козороги – це люди, які майже завжди багато працюють, але часом не отримують належної поваги і визнання. Це дуже сприятливий тиждень для дорогих придбань, покупки подарунків близьким людям. Також можна витрачати гроші на одяг. Це допоможе підвищити впевненість в собі і вийти на новий рівень успіху в бізнесі.

Водолій

Не виключено, що в кінці тижня у Водоліїв на роботі й в бізнесі все піде шкереберть. В такому випадку астрологи рекомендують не поспішати з рішеннями й не кидати розпочатих справ в пориві злості. Необхідно залишатися залученими в усі справи, спокійно продовжуючи свою діяльність.

Риби

Рибам варто спробувати заздалегідь запрограмувати свою енергетику на успіх, тому що друга половина тижня буде вкрай непростою. Можуть з’явитися сумніви й страхи, які відкинуть цих людей назад. Негативний настрій сильно вдарить по гаманцю, самолюбству і творчому потенціалу людей цього Знака.

Потрібно намагатися якомога більше спілкуватися з позитивними особистостями, обходячи стороною тих, хто мислить стереотипно або песимістично. Це непоганий період для розкрутки бізнесу, початку рекламної компанії.

You cannot copy content of this page