fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 15 по 21 квітня 2024 року для кожного знаку зодіаку

Астрологи розшифрували таємні підказки зірок та планет, підготувавши фінансовий гороскоп цього тижня. Це час, який для багатьох Знаків Зодіаку обіцяє стати непростим у грошових та робочих питаннях.

Фінансовий гороскоп на тиждень з 15 по 21 квітня 2024 року

У принципі це складний час для ділової сфери. Виною тому Меркурій, який все ще ретроградний. Виною тому Венера, яка, як і раніше, деструктивна, що теж не додає успіхів у справах. Якщо не планувати на ці сім днів важливих справ і великих покупок, а зробити паузу або взяти відпустку, результат може вас порадувати. Все ще спостерігається загальний спад активності, тому ви навряд чи щось втратите, якщо візьмете курс на спокійні рутинні справи або відпочинок.

Овен

Цього тижня Овни можуть відчути тиск із боку. Від цих людей зараз майже не залежить. Правильна стратегія — присвятити тиждень професійному самовдосконаленню та підвищенню кваліфікації, адже пізніше це може стати в нагоді. Також рекомендується придивлятися до дрібниць. У навколишніх подіях можна помітити щось цінне та важливе, що допоможе у фінансовому та кар’єрному зростанні у майбутньому.

Телець

Тиждень несприятливий у фінансовому плані, особливо для грошових позик. Тельці ризикують поставити під загрозу своє становище на роботі, якщо підуть на невиправданий ризик. Агресивний вплив планет говорить про те, що зараз час закріплювати успіхи, а не гнатися за чимось недосяжним. Щоб не увігнати себе в стрес, до будь-яких проблем Тельцям слід ставитися філософськи.

Близнюки

Змінити умови праці чи роботу Близнюкам можна буде трохи пізніше, але зараз краще бути обережними. Можливі несподівані повороти у фінансових питаннях: варто бути насторожі. Близнюкам рекомендується позбутися думок на кшталт «я бідний», «я нічого не можу», «гроші оминають мене». Впевненість у собі і спокій — найкраща протиотрута для ретроградного Меркурія.

Рак

Ракам варто боятися навіть найвиправданішого фінансового ризику та сміливих робочих ініціатив: ще буде час, щоб заявити про себе. Можливі несподівані перешкоди, причому у звичайних справах. Не варто очікувати спонтанного приросту доходів, підвищення на посаді чи надходження нових пропозицій роботи. Доведеться приймати самостійні рішення, тому слід зберігати розсудливість.

Лев

Якщо Левів відвідає навіть найлегша ейфорія від фінансового успіху, ризики поразки та банкрутства миттєво злетять нагору. Щоб не створювати собі проблем, важливо бути простіше і не гнатися за надприбутком. Леви можуть не розраховувати на зростання доходу зараз, але якщо вони підходитимуть до всього з холодною головою, зростання доходу можливе буде в найближчому майбутньому. Зараз потрібна ініціатива, віра в себе та дипломатія у спілкуванні.

Діва

Дівам про себе можуть дати знати їхні слабкі місця та минулі помилки. Щоб не залишитися серед відстаючих, представникам цього Знака важливо у критичних ситуаціях стримувати негатив та стрес. Своєчасні заходи боротьби з занепокоєнням — найкращий фінансовий помічник Дев. Цього тижня варто почекати з великими витратами, покупками у кредит. Становище речей врятує монотонна та відповідальна робота.

Терези

Терезам зараз важливо не перестаратися з роботою, адже їхній головний покровитель в особі Венери ослаблений в Овні, а значить підвищується ризик вигоряння. Можливі вигідні пропозиції, які принесуть прибуток, але вимагатимуть самовіддачі. Найкращий день для покупок – неділя. Якщо хочеться отримати додаток до зарплати, краще поки не йти на переговори із замовниками чи начальством, а просто проявити себе як добрий працівник.

Скорпіон

Рух Меркурія у напрямку віщує спад ділової активності й у Скорпіонів. Астрологи радять людям цього Знаку зайнятися цього тижня рутинними справами. Можна інвестувати в освіту чи підвищення кваліфікації – це допоможе кар’єрному зростанню у майбутньому. Скорпіонів, які працюють на себе, чекають успіхи, але тільки якщо вони не прийматимуть емоційних рішень.

Стрілець

Тиждень буде багатим на події у професійній сфері, але астрологи радять Стрільцям набиратися терпіння, адже не всі ці події будуть приємними. Втім, зростання доходу та успіхи в кар’єрі можливі. За наявності бажання можливе як підвищення на посаді, так підвищення зарплати. Проекти, які вимагають великих вкладень, краще відкласти до найкращих часів.

Козеріг

У сфері кар’єри та грошей у Козерогів з високою ймовірністю відбуватимуться якісь важливі події. Здоровий оптимізм врятує цих людей від фіаско, а от занепокоєння, страх чи невпевненість прямим і не позитивним чином позначаться на заробітку. Зараз категорично заборонено давати гроші в борг і позичати — як у банку, так і у близьких людей.

Водолій

Для Водоліїв все найкраще почнеться у вихідні — до цього будуть дні розгойдування, які можна витратити на збирання інформації, моніторинг, аналіз. Водоліїв матиме можливість добре обміркувати свої наступні кроки, щоб не прогаяти шанс розбагатіти або вигідно вкласти гроші, які з’являться в майбутньому. Це добрий час для планування. Не виключено, що тиждень буде тихим та спокійним, але сподіватися на це не варто.

Риби

З 15 по 21 квітня можуть відбуватися події, за якими неможливо буде розглянути кінцеву мету чи вигідні перспективи, натомість після туман розсіється. Рибам буде потрібно терпіння і вміння вичікувати. Варто підготуватися та навести лад у фінансових паперах, справах та документах. Це найгірший час для відряджень та спроб знайти нову роботу. У складних питаннях, що стосуються грошей та роботи, варто бути гранично уважними та об’єктивними.

You cannot copy content of this page