fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 15 по 21 серпня 2022 року для кожного знака зодіаку

За прогнозами астрологів, наступний тиждень може стати досить стабільним у грошовому плані. Дотримуючись порад астрологів, ви зможете вибрати правильний напрямок у цій сфері.

У перші п’ять днів тижня не буде жодної значущої астрологічної події, а це означає, що ми з вами буде надано самі собі. Звичайно, Меркурій у Діві все ще сильний і позитивний, що зробить цей робочий тиждень неймовірно продуктивним. Негативне становище Венери натякає на те, що нам з вами краще не поспішати і не витрачати даремно свої сили.

Овен

Овнам знадобиться більше сил і більше енергії. Цього тижня з’явиться багато цікавих завдань і справ, якими варто займатися, але на кожне з них потрібно витратити певну кількість енергії. Також у деяких ситуаціях на роботі та в бізнесі або при здійсненні покупок Овнам знадобиться сильна інтуїція. Нині краще не приймати поспішних рішень. Зваживши спокійно всі «за» і «проти», Овни зможуть об’єктивно оцінити обстановку і не наробити помилок.

Телець

Тельцям можна буде укладати важливі угоди, займатися серйозними переговорами, ходити на співбесіди, братися за рутинні справи. Також астрологи рекомендують не поспішати з відповідями на складні питання. Для початку Тельцям треба буде все добре обміркувати. Цей час краще використовувати для вирішення найважливіших завдань, оскільки Тельці будуть зібраними та уважними.

Близнюки

У Близнюків на роботі та в бізнесі можуть з’явитися нові вороги, недоброзичливці. Ще астрологи рекомендують не переходити дорогу іншим людям. Що більше буде друзів, то швидше вдасться дати гідну відсіч ворогам. В іншому випадку фінанси почнуть співати романси. Виходячи з прогнозів астрологів, Близнюки можуть потрапити в непросте грошове становище, піддавшись впливу Венери і вітряним поривам. Зараз потрібно грамотно розподіляти гроші і мати чіткий план дій на кожен день.

Рак

Найбільш значущий день тижня – неділя. Аспект Сонця і Сатурна посилить удачу, в тому числі і фінансову. В останній день тижня можна буде робити дорогі покупки. В цілому на тижні багатьом Ракам вдасться нормалізувати фінансове і робоче життя. Не варто відкладати реалізацію планів на більш сприятливий період, інакше мрії залишаться фантазіями і не принесуть жодного результату.

Лев

У період з 15 по 21 серпня важливо зайнятися своєю освітою, опрацювати сильні сторони свого характеру. Правильний духовний настрій стане щонайменше половиною успіху. У професійному та фінансовому житті Львів розпочнеться новий етап, але зрозуміло це стане лише до кінця тижня. Спокій планет і сильний Меркурій дозволить повністю контролювати події, що розгортаються у сфері грошей.

Діва

Дівам рекомендується ставити перед собою нові та амбітні завдання. Потрібно позбавитися від страхів і комплексів, вийшовши із зони комфорту. Із небезпек періоду варто виділити борги. Цього тижня варто уникати оформлення кредитів і постаратися розібратися з уже наявними боргами. Діва — один із найсильніших Знаків Зодіаку, тому його представники зможуть подолати будь-які перешкоди на шляху, адже Меркурій на їхньому боці. На дів чекає максимально продуктивний і вдалий тиждень у грошовому плані. Тільки в суботу можуть бути якісь раптові негаразди.

Терези

Оптимізм і креативність Терезів допоможуть їм впоратися з будь-якими завданнями в роботі та бізнесу. Астрологи також повідомляють, що цього тижня можна цілком розраховувати на премії або просування кар’єрними сходами, але тільки в тому випадку, якщо в останні тижні Терези показували найкращу продуктивність. Для тих, у кого буде вихідний, є пара порад: не потрібно вирушати в подорожі і не варто купувати щось дуже дороге.

Скорпіон

Скорпіони, які займають високі посади і мають у підпорядкуванні багато людей, зможуть стати набагато продуктивнішими в цей час. Фінансові ризики можуть закінчитися крахом, тому краще сфокусуватися на заробітках. Не варто потурати спокусі підняти грошей на сумнівних оборудках, адже в такій ситуації можна серйозно прогоріти. Чесним шляхом зараз можна заробити набагато більше.

Стрілець

Усі грошові витрати краще направити на підвищення кваліфікації, на отримання нових знань і досвіду. Це буде чудовою підмогою для досягнення фінансового успіху в майбутньому. Вони будуть дуже доречними, особливо для тих, хто збирається відкривати новий бізнес, або має незабаром укласти якусь важливу угоду. Негативне становище Венери вказує на те, що Стрільцям варто продовжувати ретельніше планувати справи.

Козеріг

Козерогів чекають значні успіхи у фінансовому секторі. Тиждень обіцяє бути вкрай продуктивним. Якщо не відкладати на завтра те, що можна зробити зараз, то все буде добре. Також можна робити покупки, на які Козероги довгий час не наважувалися. Не потрібно чекати зручного випадку, адже він може не наступити. Можливо, ці люди збилися з шляху. Якщо це так, цього тижня у них є чудовий шанс все виправити.

Водолій

Цього тижня спокій планет і зірок допоможе людям даного Знака опрацювати свою невпевненість і позбавитися від страхів і комплексів. За бажання втомлені Водолії можуть вкласти гроші в здоров’я та повноцінний відпочинок. Тиждень з 15 по 21 серпня підходить для неспішної роботи, неформального спілкування з колегами та начальством, самоаналізу та активної роботи над помилками.

Риби

У період з 15 по 21 число справи, про які Риби забули, нагадають про себе з новою силою. Ймовірно, доведеться повернутись до якихсь невирішених проблем у роботі. У Риб, зайнятих досягненням амбітних цілей, шанси набути фінансового успіху досить великі, але астрологи радять не занурюватися з головою в роботу. Переробивши зараз, можна опинитися в мінусі. Потрібно чергувати відпочинок зі справами, щоб не перегоряти.

You cannot copy content of this page