fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 15 по 21 січня 2024 року для кожного знака зодіаку

Фінансовий гороскоп проллє світло на вплив планет на нас з вами і на грошову сферу. З рекомендаціями астрологів кожен Знак Зодіаку зможе прийти до успіху найкоротшою дорогою.

Перший місяць 2024 перебуває під вплив сильного Меркурія. Цього тижня нічого не зміниться — це гарний час для роботи, покупок. Так чи інакше, але приводів для занепокоєння у нас трохи астрологічна ситуація в цілому тягне до матеріального успіху, хоча для деяких Знаків не обійдеться і без сюрпризів.

Овен

Тиждень з 15 по 21 число для Овнів пройде на хвилі успіху, але нескінченна низка може призвести до занепаду сил, невдач у справах. Робота може витягнути всі сили, враховуючи, що Венера поки що в поганому становищі. Найкраще уникати складної роботи. Не особливо сприятливі зараз судові розгляди і позики. Головне — намагатися приймати рішення під дією позитивного настрою. Це допоможе досягти фінансового успіху.

Телець

На Тельців чекає період, коли доведеться часто робити вибір. Поради та рекомендації не дуже допоможуть — довіряти найкраще своїй інтуїції. На щастя, завдяки позитивному впливу Меркурія на роботі Тельці можуть стати центром тяжіння грошей і успіху. Будь-які справи, де від чарівності та здатності переконуватися залежить хоч щось, пройдуть як по маслу. Фінансова сфера життя має стати пріоритетною.

Близнюки

Справи у Близнюків можуть просуватися швидше звичайного, а будь-які зусилля приводити до результату. Астрологи радять однаково берегти свої сили. Близнюкам можуть приносити задоволення навіть найзвичніші та рутинніші справи. Саме ці дрібниці відіграють головну роль у їхній долі та матеріальному успіху. Астрологи пропонують присвятити себе монотонній роботі: розбору рахунків, приведенню в порядок документів, дрібним важливим покупкам.

Рак

Раки зможуть самостійно керувати своєю фінансовою долею та можливостями, тому виявляться у винятково вигідному становищі. Їх буквально на кожному кроці може чекати грошова удача. На роботі можуть бути премії, заохочення керівництва, підвищення. Січень багато розставить по своїх місцях. Цього тижня можна роздавати борги, виконувати фінансові зобов’язання, допомагати грошима родичам.

Лев

Левів чекає на продуктивний тиждень. За словами астрологів, її найкраще присвятити відновленню сил, рутинній роботі та зміні обстановки. Корисними будуть витрати заради задоволень та розваг. У фінансових справах, незважаючи на сприятливий час, необхідне чітке планування. Усі ті Леви, які старанно працювали раніше. Отримають заохочення.

Діва

Дівам доведеться налагоджувати фінансові справи, планувати витрати, відкладати на майбутнє, вкладати в перспективні проекти і будувати фінансові прогнози на кілька місяців наперед. Ці люди можуть закласти основу свого майбутнього грошового успіху. Астрологи радять триматися подалі від корисливих і егоїстичних людей вони можуть завдати шкоди навіть того не бажаючи.

Терези

Цей тиждень—відмінний період для Терезів у грошовому плані. Представники цього Знаку будуть здатні робити гроші буквально з повітря. Щоправда, з ризиковими рішеннями, інвестиціями та проектами краще поки не зв’язуватися є небезпека не тільки знайти, але і втратити. Меркурій допоможе визначити рішення для нестандартних проблем, допоможе знайти додаткове джерело доходу.

Скорпіон

Скорпіонів чекає позитивний вплив планет, підвищення в кар’єрі, пропозиція важливих проектів і визнання заслуг. Можуть виникнути проблеми у тих, хто залежить від Скорпіонів — підлеглі, наймані працівники, члени сім’ї. Потрібно буде допомогти цим людям за мірою можливостей і сил. На покупки і розваги можна відвести будь-який день крім 20 січня, оскільки в цей день очікується небезпечний аспект Сонця і Плутона.

Стрілець

Тиждень з 15 по 21 число—найкращий час для планування. Також у Стрільців відмінно працюватиме фантазія, що корисно для представників творчих професій. Настав час для народження нових цілей і для перших кроків до їх реалізації. Астрологи не радять чинити опір поривам: цей період хороший, щоб довести почате до кінця і почати нове. Можна спробувати знайти нову роботу, нове хобі.

Козеріг

Цей тиждень для Козерогів стане часом, наповненим дивними випадковостями. На щастя, вони не стануть заважати роботі і тверезому погляду на речі, а, навпаки, можуть прискорити фінансовий прогрес. Важливо відмовитись від негативного мислення. Експерти радять скептично ставитися до порад оточуючих, а також підтримувати в собі стан внутрішньої легкості.

Водолій

Астрологи закликають Водоліїв бути обережнішими з покупками. Так, зараз можна витрачати кошти, але Меркурій хоче, щоб рішення були продуманими. Особливо важливою стане матеріальна допомога близьким людям, покупка подарунків, перетворення житла. У роботі найбільше везтиме тим Водоліям, які пов’язані зі сферою реклами, маркетингу, шоу-бізнесу.

Риби

Риб чекає на стабільність. Деякі труднощі ймовірні 20 числа. Риби, у яких багато справ і турбот, можуть не турбуватися. З 15 по 21 січня велика ймовірність вийти переможцями зі спорів та проблем. Астрологи радять приготуватися до різних ситуацій і випадків: як хороших, так і не дуже. Продумані кроки та усвідомлені вчинки стануть джерелом удачі і грошей.

You cannot copy content of this page