fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 15 по 21 травня 2023 року для кожного знака зодіаку

Досягти фінансового благополуччя мріє кожен із нас. Для цього необхідно правильно розпоряджатися своїми грошима, а також дотримуватися порад астрологів. За допомогою щотижневого гороскопу ви зможете отримати успіх і поліпшити своє фінансове становище.

На думку астрологів, цього тижня нас з вами чекають глобальні і дуже сприятливі зміни: як внутрішні, так і зовнішні. Постарайтеся направити силу планет і зірок у правильне русло. Якщо ви націлені на успіх, то настав час докласти трохи зусиль. Найкраща новина тижня—звільнення від ретроградності Меркурія. З початку фази прямого руху в наше життя прийде більше успіху. Постарайтеся завершити почате, а другорядні справи відкладіть на потім.

Овен

Овни можуть не боятися перетрудитися: їх старання та вкладення енергії не залишаться непоміченими начальством, клієнтами, колегами. Представники цього Знаку можуть стати набагато багатшими, а приводів для грошової винагороди виявиться цього тижня чимало. У період з 15 по 21 травня багатьом усім без винятку Овнам потрібно бути напоготові, інакше вони ризикують стати жертвами шахраїв і фінансових махінацій. Це єдина небезпека, але з нею вони досить легко впораються.

Телець

Нічні покровителі Тельців будуть суттєво посилені, а значить, цим людям вдасться самостійно вирішити всі свої робочі та фінансові проблеми. Особливо варто сказати спасибі Венері та посиленому з вівторка Юпітеру. Вони нададуть максимум допомоги протягом усього тижня. Не треба боятися переробок. Працьовитість Тельців обов’язково буде помічено і обов’язково окупиться якщо не зараз.

Близнюки

Завдяки Меркурію у Близнюків з’явиться багато нових можливостей збільшити свій дохід. У ці дні потрібно контактувати якнайчастіше з більш успішними людьми: існує шанс, що саме від них Близнюки зможуть отримати цікаву і вигідну пропозицію, життєвий досвід, слушну фінансову раду. У цей період в діловому житті людей даного Знака все може змінитися кардинальним чином. Вони зможуть знайти нову роботу, відкрити бізнес, а також просто зрозуміти, в якому напрямку їм потрібно далі рухатися.

Рак

Цей тиждень має пройти під знаком самостійності. Не варто слухати чужих порад, особливо якщо Раки про них не будуть нікого просити. Цим людям може велико пощастити, але якщо вони виявлять себе з кращого боку. Їхні старання з високою ймовірністю будуть помічені, тому не варто сидіти і чекати біля моря погоди. Настав час бажати, мріяти, брати і робити. Позитивний вплив планет надасть Ракам сил, приступати до нових справ стане набагато простіше.

Лев

Працю Львів буде оцінено гідно. Їх чекає велика грошова винагорода, але для цього їм потрібно вийти на відверту розмову, а також продемонструвати плоди своїх праць. Щоб рухатись далі, Левам доведеться відпустити минуле. Потрібно якнайшвидше забути про проблеми та негаразди. Потрібно позбутися негативних спогадів, і незабаром фінансове життя зміниться на краще.

Діва

Дівам найбільше везтиме фінансово в роботі інтелектуального характеру. У зв’язку з цим астрологи настійно радять людям цього Майбутній тиждень пройде легко. Діви зможуть підвищити доходи і просунутися кар’єрними сходами. Відмінна риса цього Знака Зодіаку – працьовитість. Зараз потрібно, щоб будь-яке фінансове чи робоче завдання було вирішено не тільки швидко, але і без помилок. Таким чином, істотно зросте авторитет. Фінансовий успіх залежить лише від самих Дів.

Терези

Терезам, які хочуть щось змінити в своєму житті, потрібно це зробити прямо зараз. Зробити це швидко не вийде, але можна почати йти в цьому напрямку. Ваги можуть сміливо приступати до активних дій – в цьому їх підтримають Венера і Меркурій. Якщо вони хочуть збільшити дохід, то потрібно задуматися про додаткові способи заробітку. Місяць у Рибах доставить вам зайвий дискомфорт. В першу чергу це позначиться на вашій енергетиці. Можливо, до кінця робочого тижня Терези відчують занепад сил, але там на підході буде Марс, який це виправить.

Скорпіон

Скорпіонам абсолютно точно цього тижня не варто нікому давати гроші в борг, а також не варто позичати самим. Це загрожує фінансовими затримками в майбутньому. Щоб стати успішнішим, доведеться взяти бика за роги — почати більше працювати, стати сміливішими і активнішими. За цей короткий проміжок часу Скорпіони зможуть зробити багато важливих справ. Щоб досягти фінансового успіху, потрібно здобути впевненість і не боятися просувати нові ідеї. Творчий підхід дасть цим людям шанс стати набагато успішнішим у фінансовому плані.

Козоріг

Великим плюсом для цих людей стануть нові знайомства. Нові люди в оточенні допоможуть Козерогам стати успішнішими і багатшими. Само собою, станеться це не напряму. Козерогам потрібно буде прислухатися до порад людей, а також надихатися їх життєвими історіями. Прийде підключити свою інтуїцію для того, щоб зрозуміти, де саме ховається успіх. Планети допоможуть Козерогам подолати переживання і негатив, зробивши своє життя кращим.

Водолій

Астрологи зазначають, що Водолії будуть вільні робити те, що захочуть. Вони можуть відпочити від роботи, взявши відпустку, а можуть, навпаки, піти з головою в фінансові справи, відправитися в відрядження. Немає нічого поганого в тому, щоб усі свої сили направити на кар’єру, або, прибрати роботу зі свого життя повністю. Меркурій допоможе Водоліям зробити серйозний фінансовий вибір, від якого буде заздрість їх подальша доля.

Риби

Істотно підвищиться продуктивність, причому вже у понеділок. Юпітер зміцнить впевненість Риб у собі. У сукупності це допоможе їм заробити багато грошей, подолати страхи та переживання. Не виключено, що Риби зможуть помітити в повсякденному світі щось вкрай важливе. Це допоможе їм досягти успіху, заробити більше грошей і знайти нові способи заробітку.

You cannot copy content of this page