fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 17 по 23 квітня 2023 року для кожного знака зодіаку

Рекомендації щотижневого фінансового гороскопу допоможуть вам досягти благополуччя у сфері роботи і грошей. Цього тижня вплив планет буде дуже негативним, що принесе проблеми грошовими надходженнями та порушить матеріальну стабільність.

Марс і Венера вже ослабли, що в сукупності може стати або вже стало причиною втрати мотивації для багатьох з нас. Цього тижня 21 числа Меркурій стане ретроградним, тому до четверга включно астрологи радять завершити всі найважливіші справи, пов’язані з грошима.

Овен

У Овнів цього тижня очікуються непогані перспективи в роботі та бізнесі, особливо якщо ці люди стануть трохи самостійнішими. Тиждень не підходить для участі в колективних справах, пошуків однодумців, відкриття бізнесу. У зв’язку з ослабленим становищем Венери, що перебуває в Близнюках, Овнам навряд чи вдасться працювати без відпочинку. Вкрай важливо знаходити час для релаксації і не поспішати з прийняттям рішень, що стосуються великих грошових сум.

Телець

Зовнішні обставини почнуть різко змінюватися із середовища. Цього дня станеться дуже небезпечне кільцеве сонячне затемнення. Тельцям доведеться в терміновому порядку реагувати на проблеми, підлаштовуватися під зміну планів, переносити або повністю змінювати свої проекти та зустрічі. З четверга астрологами не рекомендовані будь-які фінансові ризики, а також великі покупки. Перша половина тижня складеться успішніше.

Близнюки

Для представників даного Повітряного Знаку це завдання є першорядним у період з 17 по 23 квітня, тому що потрібно знайти спосіб змусити себе працювати. Зараз потрібно бути гранично обачними при спілкуванні з малознайомими людьми. Зросте ймовірність надходження помилкової інформації, застосування якої на практиці може призвести до помилок, втрати великих грошових сум. Цілий тиждень буде складним у фінансовому плані. Краще тимчасово відкласти шопінг.

Рак

Вплив планет несе негативну енергетику на фінансову активність, тому астрологи рекомендують Ракам займатися справами, що стосуються благоустрою будинку: поліпшенням інтер’єру, ремонтними роботами. Великі покупки краще встигнути здійснити до середи включно. Прагнення тримати під контролем усі фінансові та робочі справи може призвести до конфліктних ситуацій.

Лев

Ослаблені Венера і Марс позбавлять Львів цілеспрямованості, але це не означає, що не буде жодних змін на краще. Астрологи радять Левам помічати більше хорошого, щоби більше позитивних речей відбувалося потім. Так, трудова діяльність може скластися вкрай проблематично, але якщо стримати трохи свою амбітність, цього не станеться. Успіх вимірюється не тільки грошима, але ще й задоволенням, одержуваним від роботи. Фінансові справи краще підуть у того, хто зможе підлаштуватися під обставини.

Діва

Робота Дівам у середині квітня даватиметься легко, але грошей за неї отримати вони більше не зможуть. Нині не варто шукати нові джерела доходу. Важливо поставити собі іншу мету вирішити всі основні проблеми. Діви можуть бути дуже зайняті. Зірки хочуть, щоб Діви встигли переробити всі справи, що накопичилися. Почати щось нове можна буде пізніше, а в кінці цього тижня краще як слід відпочити.

Терези

Слабка Венера в Близнюках і ретроградний Меркурій з 21 квітня створять разом несприятливі умови для збагачення. Особливо багато проблем буде у тих Терезів, які не вміють звертатися правильно з грошима. Можливість проявити себе буде на початку тижня.

Скорпіон

Небезпека цього тижня в тому, що зірки і планети можуть підштовхнути Скорпіонів до непомірних витрат. Астрологи радять складати списки покупок, щоб не стати жертвою маркетингових хитрощів. Не варто купувати зайве. На початку тижня на роботі будуть вдалими дії прицілом на довгу перспективу. Не виключено надходження коштів від зроблених раніше інвестицій та укладених угод, зробленої роботи.

Стрілець

Стрільцям для того, щоб утриматися на плаву у сфері роботи і грошей, бажано не йти на угоди з совістю. У період з 17 по 23 число вони можуть позбавити Стрільців фінансового успіху, причому на вельми довгий термін. Спочатку цим людям вдасться вирішити частину питань, що стосуються вашого матеріального благополуччя. Грошова удача пропаде 21 числа через ретро-Меркурія. Астрологи рекомендують тимчасово призупинити пошуки однодумців та нових партнерів по бізнесу. Фінансові поради людей у цей період краще обходити стороною.

Козоріг

Незважаючи на труднощі, які приготували планети, розвиток подій цього тижня може бути двояким. Козерогам може посміхнутися грошова і професійна удача, так що втрачати віру в себе не можна. Зараз можна слідувати за стопами успішних людей, застосовуючи їх поради на практиці. Краще не сумніватися в своєму успіху і залишатися впевненими в собі. У протилежному можна втратити успіх. З 20 числа події у фінансовій та робочій сферах почнуть розвиватися вкрай стрімко, тому доведеться під них підлаштовуватися.

Водолій

Астрологи звертають увагу Водоліїв на Венеру, допомога якої буде мізерно малою через знаходження в сузір’ї Близнюків. Водолії можуть відчути різкий спад енергії та сильні внутрішні суперечності через затемнення 20 числа, а з п’ятниці великі проблеми чекають людей цього Знака, які не вміють витрачати гроші правильно. З 20 квітня не рекомендується брати участь в ризикованих авантюрах. Також бажано перестати давати і брати гроші в борг.

Риби

Риб у цей період чекатимуть множинні фінансові невдачі, але їх можна завжди звести до мінімуму. Перше правило, яким слід слідувати обережне спілкування з людьми. У перші три дні тижня можна зайнятися реалізацією планів, які давно не дають спокою. Намагатися виправити помилки минулого не варто. Заплановані фінансові справи та робочі проекти розвиватимуться повільно. Поспіх лише посилить становище.

You cannot copy content of this page