fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 17 по 23 липня 2023 року для кожного знака зодіаку

Цього тижня сфера роботи та фінансів буде особливо актуальною. Сприятливий час триває, тому у представників багатьох Знаків Зодіаку буде можливість знайти нові джерела доходу і зміцнити позиції в бізнесі та роботі.

Меркурій, який перейшов минулого тижня в Знак Лева, ставить перед нами нові цілі і завдання. Досягти благополуччя і процвітання в цей час вийде лише завдяки власним зусиллям. Намагайтеся не чекати дива – навіть у дні сили 20 і 22 числа. Зірки і планети не потерплять з нашого боку нечесних дій і ліні, тому астрологи рекомендують чесно трудитися, допомагати оточуючим і самим не відмовлятися від безкорисливої допомоги.

Овен

Овнам потрібно користуватися всіма доступними засобами для того, щоб підвищити доходи та залучити більше грошової удачі у своєму житті. Важливо більше працювати, менше лінуватися. Будь-які методи будуть корисними, тому треба діяти. Можна сміливо планувати ділові зустрічі. Втратити свої заощадження Овни можуть через недосвідченість або піддавшись на сумнівні вмовляння вкластися в авантюрну справу. Ближче до вихідних Овни можуть сміливо витратити частину коштів на себе: купити новий одяг, змінити імідж.

Телець

Якщо Тельці хочуть знайти нову роботу, то настав час проявити для цього підвищену активність. Потрібно якнайчастіше одягатися в одяг таких відтінків — причому не тільки зараз, але і в будь-який інший час. Не виключено, що Тельцям знадобиться підтримка близьких людей. Активність Меркурія допоможе в реалізації задуманого. Головне зараз — не злитися через неможливість швидко виконати заплановані справи. Поспіх призведе до помилок, втрати фінансових коштів.

Близнюки

Важливим фактором для активної роботи та хороших результатів для Близнюків буде мотивація. У період з 17 по 23 число корисно ставити перед собою чіткі і здійсненні завдання, складати план дій, щоб нічого не втратити з виду. Дисциплінованість стане першим кроком до набуття фінансової незалежності. Ймовірно, Близнюки на початку цього тижня відчують потужний приплив сил і бажання активно приступити до виконання своїх професійних обов’язків, пошуків нової роботи.

Рак

Астрологи рекомендують представникам даного Знака більше часу проводити на свіжому повітрі і дотримуватися порядку дня. Так Раки зможуть швидко прийти в норму, якщо раніше були якісь проблеми. Ризики зараз ні до чого: не варто вкладати гроші в сумнівні проекти і передавати їх через третіх осіб. Бережне ставлення до фінансів дасть можливість вкласти їх у прибуткову справу в найближчому майбутньому. Можливо, потрібно трохи знизити рівень витрат.

Лев

Цього тижня краще встигнути завершити всі свої робітничі та фінансові справи, бо сил на це потім може не бути через ретроградний рух Венери. Нині ж позитивний вплив Меркурій та деяких інших планет формує сприятливий час для того, щоб задуматися про зміни у фінансовій сфері та життя в цілому. Якщо Львів не влаштовує робота чи посаду, вони можуть розглянути нові можливості: задуматися про зміну роботи або переїзд до іншого міста. Подібні рішення не мають бути спонтанними.

Діва

Дівам не варто діяти на приводу у своїх емоцій. Ризики їм зараз точно ні до чого. У людей даного Знаку буде час розібратися з минулими помилками, скласти план подальших дій, у тому числі намітити справи, які допоможуть відкрити власний бізнес і збільшити грошовий потік. У фінансовому плані вам може знадобитися допомога, яку можуть надати ваші близькі родичі. Краще не відмовлятися від їхньої допомоги та добрих порад.

Терези

Для Терезів цей тиждень буде вкрай щасливим у плані роботи та фінансів. Нехай успіхи будуть скромними, але вони будуть свої. Терезам нічні світила принесуть велике енергетичне піднесення. Вони зможуть швидко включитися в максимально інтенсивний діловий режим і встигнути виконати безліч завдань різного штибу. Щоб справи пішли в гору, потрібно використовувати отримані раніше знання та навички. Ще не варто розраховувати на допомогу зі сторони.

Скорпіон

Енергетика планет допоможе Скорпіонам зробити правильний вибір. Можна зайнятися плануванням бюджету, помірним шопінгом. Купувати можна все для дому. Виключити варто спонтанні витрати, щоб до початку серпня не залишитися без засобів до існування. За прогнозами. Це буде дуже прибутковий час для Скорпіонів, які проводять багато часу за кермом і в поїздках.

Стрілець

Фінансовий успіх прийде до тих, хто буде максимально активний і постарається стати кращим. Це чудовий час для отримання нових знань та навичок. Позитивна енергетика Меркурія в цьому їм допомагатиме, структуруючи думки. Потрібно приділяти увагу серйозним справам у ранкові години, коли мозок особливо активний. Не потрібно хапатися за кілька справ одночасно, інакше можна заробити перевтому.

Козеріг

Це сприятливий тиждень з фінансової точки зору, але Козерогам не потрібно піддаватися пориву витратити свої заощадження, інакше потім з високою ймовірністю доведеться позичати гроші. Зірки обіцяють великий прибуток усім, хто багато працює, проте будь-яка робоча діяльність має бути зараз розміреною. Зірки хочуть, щоб Козероги зайнялися собою, витратили трохи грошей на себе коханих. Головне не йти на приводу у чужої думки, щоб потім не пошкодувати.

Водолій

Водоліям у роботі та фінансовій сфері в цілому варто звернути увагу в першу чергу на найвідповідальніші доручення. Можна зайнятися упорядкуванням списку покупок, оцінити масштаби вже скоєних витрат. Фінансовий достаток прийде лише тим, хто сповнений позитивних думок. Енергетика Меркурія допоможе організовано розпочати роботу і виключити будь-які помилки. Необхідно стати активнішим, проте не потрібно забувати і про повноцінний відпочинок. Робота нікуди не подінеться, якщо виконувати її в строго відведений час.

Риби

Астрологи рекомендують Рибам уникати негативних думок. Не потрібно займатися самокопанням. Важливо приступати до реалізації задуманого, причому вже з понеділка. У робочому процесі важливо застосовувати дипломатичний підхід. Вдумливе виконання своїх обов’язків призведе Риб до фінансового успіху, а імпульсивність сприятиме появі помилок, особливо при роботі з цифрами.

You cannot copy content of this page