fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 17 по 23 жовтня 2022 року для знака зодіаку

Матеріальна сторона життя дуже важлива для кожного з нас. Астрологи розповіли, чого можна очікувати від зірок і планет в період з 17 по 23 жовтня і як підготуватися до змін, які вони принесуть в кінці цього тижня.

Кінець тижня ознаменується різким зниженням енергетики через ослаблення Венери спочатку з’єднанням з Сонцем 22 числа, а потім і переходом в Знак Скорпіона 23 числа. Це буде дуже несприятливий час для підвищеної фізичної активності, тож вихідні краще провести в спокій і відпочинок.

Овен

Вплив планет даруватиме Овнам емоційну та внутрішню гармонію, але варто врахувати, що зараз цю гармонію дуже легко порушити, особливо в суботу та неділю. У складних питаннях, що стосуються грошей чи роботи, астрологи радять прислухатися до порад оточуючих або діяти виходячи з досвіду, але не ризикувати і не довіряти інтуїції. Астрологічна ситуація сприяє виправленню минулих помилок, ділової активності, кар’єрного зростання. З толку може збити різкі зауваження оточуючих. Щоб вони не мали сили.

Телець

Цього тижня буде багато дрібних проблем, але Тельці зможуть пережити ці перешкоди. Вони досягнуть успіху в роботі та справах. Бажано не боятися колективної роботи та спілкування з людьми в цілому. У складні моменти Тельцов виручить перебування вдома. На початку тижня планети зроблять Тельців невразливими до потоку негативу, але на вихідних Венери може сильно знизити їхню віру в себе. Це негативно позначиться на заробітках.

Близнюки

Близнюкам краще почати економити, причому не в суботу, а вже за пару днів до початку негативного періоду. Великі покупки зараз не до місця. Неприємності очікуються у багатьох представників Знака, які зайняті у сферах, де потрібно виражати себе через слова та спілкування. Хитрістю багатства зараз точно не добитися, тому краще вибирати гуманні методи — вони можуть не принести багато грошей, зате збережуть статус і авторитет.

Рак

М’яке переконання і логічні аргументи — ось ключ до успіху в діловій сфері, особливо на вихідних. Ракам, як і Близнюкам, у жодному разі, не можна порушувати правила гарного тону. У робочій сфері та бізнесі це стане гарантією стабільності. Покупки зараз краще робити тільки в тому випадку, якщо є необхідність. Побалувати себе чимось приємним без причини можна до п’ятниці включно. На вихідних доведеться затягнути пояси тугіше.

Лев

Все, чим негативна Венера зможе перешкодити Левам — це позбавити їх частини енергії і сил. У фінансовій сфері, швидше за все, буде все без змін. Всім Левам, які обіймають високі посади, бажано виявити свої лідерські якості. Якщо в ці сім днів доведеться наполягти на своєму, робити це бажано жорстко, але без загроз. В іншому випадку подібні дії призведуть до конфліктів і серйозних фінансових втрат. Міняти умови роботи вже не варто.

Діва

Астрологи рекомендують Дівам провести цей тиждень із людьми, які можуть надати підтримку. Важливо виявляти до них увагу і турботу. Це все повернеться Дівам сторицею, але, можливо, не зараз. Так у Дів буде більше часу, щоб стати успішнішим і виконати всі справи рівно в строк. Будь-які фінансові труднощі будуть подолані завдяки працьовитості та віри в себе. Можна здійснювати важливі дорогі придбання і вкладати кошти в розвиток бізнесу, але тільки не брати на ці кредити і позики.

Терези

Якщо Терези затіяли якісь складні багатоходові проекти та справи, їм слід приступити до їх реалізації в понеділок, поки вплив Венери ще сприятиме фінансовій активності. Домогтися бажаного буде просто, але тільки до п’ятниці включно. Головне зараз — бути обачними і діяти обережно. Меркурій все ще оберігає Терезів і їх гроші, тому можна сміливо брати займатися шопінгом.

Скорпіон

Скорпіонам цього тижня астрологи рекомендують правильно починати щодня. Так чи інакше, але багатьох людей цього Знака чекає відмінний період у плані фінансів. Представники Знаку зможуть отримати прибавку до жалування, вдало вкласти гроші, знайти приємний і легкий підробіток. Не виключено матеріальну допомогу зі сторони близьких. Будні дні стануть періодом, вдалим великих сімейних покупок.

Стрілець

Стрільцям важливо в період з 17 по 23 жовтня займатися отриманням нових знань і досвіду. Для цього їм знадобиться мотивація і гарна пам’ять. Астрологи повідомляють, що в цей період важливе вміння підлаштовуватися під мінливі обставини. Відсутність психологічної гнучкості може призвести до великих проблем з грошима. Астрологи пропонують сконцентрувати свою увагу на майбутньому, відпустивши думки про минулі невдачі.

Козеріг

Це допоможе перемогти невпевненість і в цілому підняти настрій. Козерогам зараз потрібно стежити уважніше за своїми словами і думками, щоб не залучати на себе біду. Востанньому тиждень буде прекрасним періодом для особистісного та професійного зростання, для відкриття своєї справи або просування кар’єрними сходами. Головне – шукати обхідні шляхи і не виявляти агресії. М’якість та дипломатичність стануть гарантами стабільності та успіху в діловому спілкуванні.

Водолій

З головних небезпек даного періоду для Водоліїв можна виділити активізацію ворогів, а також підвищену конкуренцію. Не варто вплутуватися в сумнівні угоди, подаватися імпульсу і довіряти малознайомим людям. Навколишні можуть легко піти на обман заради вигоди. Також Водоліям варто притримати свій азарт і навчитися уникати тісного контакту з тими, хто цей азарт у них формує. Безцільні та безглузді покупки краще відкласти.

Риби

Гроші люблять ініціативних та активних Риб. Астрологи радять якомога більше мріяти, і фінансові перемоги не змусять себе довго чекати. Вплив Венери в кінці тижня може позбавити Риб мотивації і впевненості в собі. Енергія та сили будуть стрімко залишати представників Знака, тому на вихідних краще як слід відпочити і не дозволяти собі нервувати.

You cannot copy content of this page