fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 18 по 24 березня 2024 року для кожного знаку зодіаку

Астрологи розшифрували таємні підказки зірок та підготували фінансовий прогноз на цей тиждень. Цей час для багатьох Знаків Зодіаку обіцяє бути досить динамічним та цікавим у фінансових питаннях.

Фінансовий гороскоп на тиждень з 18 по 24 березня 2024 року

Меркурій зараз у непоганому становищі, та й енергії від Венери ми беремо багато, тому все має бути добре. Будьте обережними 21 та 22 березня. 21 числа на нас чекає небезпечний аспект з’єднання Венери з Сатурном — дуже лінивий день. А ось 22 числа Марс негативно впливатиме на нас з вами, тому багатьом він може сплутати фінансові карти. Найгірше справи з 22 березня підуть у тих, хто сам себе програмує на бідність.

Овен

Для Овнів багато залежатиме від того, наскільки їхня діяльність вписуватиметься у загальні тенденції. Якщо не планувати на ці сім днів надто важливих справ та великих покупок, а зробити невелику паузу чи взяти відпустку, результат цілком може потішити. На тлі аспектів і переходу Марса спостерігається загальний спад активності, тому Овни нічого не втратять, якщо візьмуть курс на спокійні справи чи відпочинок.

Телець

Цього тижня Тельці можуть відчути тиск обставин. Правильна стратегія — присвятити тиждень професійному самовдосконаленню та підвищенню кваліфікації, адже пізніше це їм все стане в нагоді. Також рекомендується прислухатися до мудрих людей і придивлятися до дрібниць, спостерігаючи за всім, що відбувається навколо і мотаючи на вус. Ймовірно, можна буде помітити щось цінне.

Близнюки

Близнюки ризикують поставити під загрозу своє становище на роботі, якщо підуть на ризик, якого можна уникнути. Агресивний вплив Марса говорить про те, що зараз час закріплювати успіхи, а не гнатися за чимось недосяжним. Щоб не увігнати себе в стрес, до подій, ідей і пропозицій, що надходять, слід поставитися спокійно. Потрібно бути настороже і не брати гроші у борг.

Рак

Ракам рекомендується позбавитися думок, які приваблюють бідність, і сконцентруватися на роботі. Так, Раки зараз у хорошій професійній формі, тому дуже важлива впевненість у собі та спокій. Можливо, що їхню роботу помітять і гідно оцінять. Не варто сміливих ініціатив: Раки мають час на те, щоб заявити про себе. Починаючи з 22 числа фінансові рішення та ідеї можуть натрапити на несподівані перешкоди.

Лев

Планети відкриють перед представниками цього Знака перспективні можливості. І бізнесменам, і найманим працівникам може пощастити, особливо в дні, посилені енергетикою Меркурія. До 21 березня включно Левам світить приріст доходу, підвищення, нова посада чи навіть нова робота. З 22 числа потрібно бути обережнішим і приймати рішення самостійно, зберігати розсудливість, боротися з ейфорією від колишніх успіхів.

Діва

Завдяки активізації покровителя Меркурія Діви цього тижня можуть розраховувати на серйозне зростання доходу. Особливо грошовими та перспективними стануть рішення, ухвалені до 21 березня включно. Від Дів буде потрібна ініціатива, віра в себе та дипломатичність. Також про себе можуть дати знати минулі помилки. Щоб не залишитися серед відстаючих, представникам Знаку важливо боротися зі стресом та приймати виважені рішення.

Терези

Цього тижня Терезам варто почекати з великими витратами, покупками в кредит і зайнятися накопиченням або вигідним вкладенням грошей. Щоб гроші примножувалися, потрібно максимально відповідати. Головне не лінуватися — Венера сильна, а отже, вигоряння від переробок має мінімальну ймовірність. Можливі надходження вигідних пропозицій, які принесуть прибуток, але вимагатимуть потужної самовіддачі.

Скорпіон

На Скорпіонів очікує невеликий спад ділової активності з 22 березня. Астрологи радять зайнятися цього тижня рутинними справами. Можна інвестувати кошти у самоосвіту чи підвищення кваліфікації – це допоможе кар’єрному зростанню у майбутньому. Скорпіонів, які працюють на себе, чекають на серйозні успіхи. Однак наприкінці тижня є ризик ухвалити емоційне рішення, про яке можна пошкодувати у майбутньому.

Стрілець

Тиждень буде багатим на події у професійній сфері, тому астрологи радять набиратися терпіння — Стрільців чекає щось цікаве. Втім, це стосується лише тих, хто серйозно налаштований на зростання прибутку та успіхи в кар’єрі. За наявності бажання та віддачі можливе підвищення на посаді, зростання доходів. Можна витратити частину грошей розваги.

Козеріг

У Козерогів у сфері роботи та грошей, швидше за все, буде багато цікавого. Причому відбуватиметься все буде спонтанно. Довгограючих негативних наслідків не очікується, але краще не ризикувати. Здоровий оптимізм врятує Козерогів у багатьох ситуаціях, а от занепокоєння, страх чи невпевненість негативно позначаться на заробітку. Це справедливо для п’ятниці та суботи. У перші чотири дні ситуація буде більш сприятливою.

Водолій

Для Водоліїв все почнеться у вихідні — до цього будуть дні розгойдування, які можна витратити на збір інформації, моніторинг, аналіз, корисне спілкування. Розташування планет сприятливе, тому подарує представникам даного Знака можливість добре обміркувати свої наступні кроки, щоб не прогаяти шанс розбагатіти. На початку тижня на Водоліїв чекають відмінні новини: ймовірність опинитися в потрібному місці в потрібний час дуже висока.

Риби

Найзначніші події тижня відбуватимуться не у сфері грошей, а в особистому житті. Якщо Риби зуміють знайти золоту середину або зв’язати роботу з будинком, період стане дуже продуктивним. Можна пошукати грошове хобі, подумати на тему сімейного бізнесу або знайти прибутковий підробіток. У разі виникнення проблем краще не шукати винних та не скидати відповідальність на інших людей. Це знищить репутацію Риб у колективі.

You cannot copy content of this page