fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 18 по 24 грудня 2023 року для кожного знака зодіаку

Недарма кажуть, що не можна гнатися за грошима. Потрібно йти їм назустріч, але робити це правильно. Астрологи підкажуть, як залучити багатство і не злякати удачу в передостанній тиждень грудня.

Для цього тижня характерний стан повільності, меланхолії та ліні. Причина всьому – деструктивна енергія Венери. Також ретроградний Меркурій деструктивно впливатиме на наше з вами мислення, фінансову удачу в цілому. Це вкрай невдалий тиждень для фінансових перегонів. Намагайтеся уникати стресових ситуацій та авралів на роботі. Інертність теж буде причиною проблем, тож не сидіть без діла.

Овен

Овнам астрологи рекомендують не заглиблюватися в самоаналіз: цим можна лише викликати на себе невпевненість, яка стане причиною проблем у фінансовій галузі життя і неприємностей на роботі. В Овенах на тлі проблем може прокинутися лідер. Люди даного Знаку повинні благотворно впливати на людей та их настрій, ділячись досвідом і наставляючи их. Не потрібно лише робити ставку на домінацію.

Телець

Стан Венери та Меркурія вказують на то, що Тельцям на роботі доведеться проявити характер і, можливо, навіть деяку жорсткість: у протилежному випадку хтось із начальства чи колег спробує завантажити їх зайвою роботою. Щоб цього не сталося, потрібно навчитися говорити тверде «ні», не переходячи на особи і не провокуючи конфлікти. Також не зайвим буде перестрахуватися і відкласти деяку суму на початок січня.

Близнюки

У житті Близнюків цілком ймовірні події, які можуть призвести до великих і незапланованих витрат. Цим людям з 18 по 24 грудня точно знадобиться віра в себе. Погані зміни у фінансовому секторі не прийдуть у тому випадку, якщо навчитися стояти на своєму. Ще Близнюки ризикують на роботі і в бізнесі зіткнутися з непростим завданням, яке може поставити їх у глухий кут.

Рак

Ракам зараз не допоможе їхнє вроджене прагнення до незалежності і свавілля. Це не кращі якості для ведення серйозних справ у період ретро-фази Меркурія. Крім того, зараз з високою ймовірністю можуть початися проблеми з керівництвом або конфлікти з колегами. Астрологи радять Ракам не вплутуватися в сумнівні авантюри і проекти: високий ризик виявитися ні з чим, погнавшись за легкою наживою.

Лев

Левам варто зробити ставку на виконання своїх обов’язків. У період з 18 по 24 число варто бути особливо обережними з грошима, чи то дрібні покупки, грошові перекази або кредитні позики. Нині важливо переглянути свої та сімейні витрати, відмовитися від зайвих витрат. В іншому є всі шанси збільшити прибуток, якщо не заважати собі, зв’язуючись з ненадійними людьми.

Діва

Передостанній тиждень грудня принесе Дівам не найкращі новини у сфері кар’єри та грошей. Багато подій, що почалися раніше, призведуть до несподіваних результатів: наприклад, великі амбіції обернуться великими витратами. З іншого боку, можуть повернутися забуті борги. Допомога начальству та колегам нічого не дасть, але тільки зараз. Потім це обернеться підвищенням чи великою премією.

Терези

Якщо розглядати кар’єру як складну шахову партію, то цього тижня ця партія на час. Терези обов’язково отримають несподівані пропозиції у сфері кар’єри, а ось встигнуть ними скористатися чи ні до кінця 203 року, поки невідомо. Небезпечно захоплюватися довгими роздумами, як діяти без осмислення. Пора взяти долю в свої руки і йти назустріч новому фінансовому та діловому життю, але робити це вкрай обережно.

Скорпіон

Це жахливий час для пошуку нової роботи. Скорпіонам, які займаються пошуком нових рішень у бізнесі, варто пам’ятати, що практичної користі це не принесе. Краще робити те, що виходить найкраще, не винайдаючи заново колесо. Не варто забувати про найзвичніші способи заробітку. Тиждень вдалий для тих, хто вміє спокійно виконувати справи, підтримувати рівень доходів і твердо стояти на своєму.

Стрілець

Цього тижня Стрільці можуть зазнати нападу несподівано прокинутої владності. Надмірна завзятість та агресія не допоможуть залучити гроші. Це не найкращий час, щоб сперечатися з начальством і продавлювати свої ідеї. Тому навіть тим, у кого з даром переконання все в порядку, слід забути про такий підхід. Потрібно складати чіткі фінансові та робочі плани на тиждень, займаючись лише тим, що точно по силах.

Козеріг

Меркурій у негативної позиції, тому точно нажене хаосу у фінансову сферу життя Козерогів. Зараз бажано приходити на роботу без запізнень, відповідати вчасно на ділові листи та дзвінки, і це вже буде гарним доробком. Цього тижня важливо дотримуватися елементарних правил для того, щоб справи йшли не гірше, ніж звичайно. Можливо, доведеться більше працювати, причому без особливої причини.

Водолій

Експерти рекомендують Водоліям включити розважливість на повну: важливо ретельно обмірковувати фінансові рішення і прораховувати ходи, як у шахах. Повтори минулих помилок можуть призвести до нових проблем. Якщо Водолії зроблять все правильно, ретроградний Меркурій не позначиться надто негативно на їхній фінансовій та робочій сферах.

Риби

Астрологи радять Рибам бути трішки терплячими в спробах досягти поставлених цілей. Особливу наполегливість і впертість потрібно виявити на початку тижня. Необхідно зайнятися плануванням у понеділок. Також варто відстежувати стан рахунків і спостерігати, куди в цілому йдуть гроші. Ментальним причин безгрошів’я час дати бій. Наприкінці року це стане у пригоді.

You cannot copy content of this page