fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 18 по 24 липня 2022 року для кожного знаку зодіаку 

Початок другої половини липня потішить нас зростанням доходу та успіхом у справах. Все, що потрібно, щоб скористатися вдалим шансом, це прислухатися до простих і зрозумілих рекомендацій астрологів.

Зірки хочуть зробити нас успішнішими, так що попереду на нас чекає досить сприятливий тиждень. Вже в понеділок 18 липня Венера перейде в Знак Раку, що подарує нам осяяння. У вівторок у Лева перейде Меркурій, який відповідає за наш інтелект і мотивацію. Середовище буде позитивним через протистояння Сонця і Плутона. Ініціатива може бути найкращим другом у процесі досягнення цілей.

Овен
Це буде дуже продуктивний тиждень, на якому люди цього Знаку зможуть усвідомити масштаби внутрішніх проблем, а також почати їх вирішувати. Ідеї ​​та плани, над якими Овни працювали в останній час, цього тижня знайдуть нове життя. Насамперед це стосуватиметься найзаповітніших і найважливіших фінансових і робочих цілей. Астрологи радять змістити найважливіші справи на початок тижня, а кінець присвятити покупкам, будинку, сім’ї. Настав час проаналізувати свою роботу.

Телець
Чим швидше Тельці зрозуміють, як їм варто покращити своє становище, тим швидше побачать нові фінансові можливості. Сидіти без діла не можна, адже Всесвіт дарує нам напрочуд сприятливий час для будь-якої фінансової та ділової активності. Тільцям можна зайнятися як активною, так і спокійною роботою. Незважаючи на те, що покупки дозволені без обмежень, не варто забувати про дбайливе ставлення до грошей. Настає тиждень, коли витратити гроші на особистий комфорт.

Близнюки
З позитивними транзитами Венери та Меркурія у Близнюків у фінансовому житті розпочнеться новий етап, який краще присвятити справам. Астрологи радять нікому не заздрити, не рахувати чужі гроші, не брати поки кредитів, але займатися покупками та інвестиціями. Ймовірно, у Близнюків з’являться нові ідеї та джерела доходу. За наявності проблем не варто впадати в паніку — астрологи радять взяти паузу і як слід обдумати те, що відбувається

Рак
У Раків можуть бути проблеми в роботі та фінансовій сфері тільки в самому кінці тижня. Достатньо навіть просто виявити трохи більше уважності. Фінансові потоки в найближчий час можуть стати значно потужнішими через Меркурія, тому буде добре, якщо Раки увійдуть до режиму підвищеної продуктивності. Не можна забувати про контроль робочого процесу, інакше кошти можуть зненацька загубитися. Нині можна жертвувати особистим комфортом на угоду грошей.

Лев
Левам варто замислитися над тим, щоб готові роздати всі борги і закрити кредити. Цього місяця це буде чудовим способом розташувати до себе грошову фортуну. Поведінка планет позитивно позначиться на справах, пов’язаних з грошима, нерухомістю, діловим спілкуванням. Представникам Лева зараз найрозумніше завершувати розпочаті раніше проекти та справи. У разі якщо це зробити не виходить, слід змінити тактику.

Діва
Доходи Дів у цей період залежатимуть від того, наскільки вони вміють бути гнучкими, харизматичними. Якщо вдасться справити вигідне враження, або піти на компроміс і вислухати — це принесе досить відчутну матеріальну винагороду. Люди не захочуть вести справи з негативно налаштованими Дівами. Кар’єра цього тижня— сильне місце всіх Дів. Якщо представники цього Знака шукають нову роботу, просувають проекти або працюють над чимось масштабним, то процес може стати більш ефективним.

Терези
Поведінка планет відзначено підвищеною активністю. Астрологи радять завершувати важливі справи і починати нові. Можна переключити увагу на те, що дійсно важливо. Марнотратство і висока зарозумілість заважатимуть Терезам працювати з людьми і грішми. Через це вони ризикують упустити можливість познайомитися із впливовою людиною.

Скорпіон
Скорпіонам цього тижня, можливо, доведеться почати працювати з новими людьми. У середині липня для Скорпіонів складеться сприятлива фінансова ситуація. Підтримка прийде від Венери, яка буде посилена перебуванням у Знаку Рака. Астрологи повідомляють, що планети будуть обдаровувати цих людей перспективними можливостями у сфері кар’єри та грошей. Початок тижня – ідеальний час для покупок.

Стрілець
Це негативно позначиться на кармі, а значить і на фінансових успіхах. У другій половині липня дрібні побутові справи ризикують завалити Стрільців, але на успіхах це не повинно відбитися. Для досягнення успіху доведеться подолати інертність. З самого понеділка людям даного Знаку варто просувати свої ідеї і не боятися більше працювати. Продумані кроки подарують чудовий практичний результат.

Козеріг
Козерогам цього тижня зірки з планетами допоможуть залишити позаду невпевненість і невдачу, подолати бідність. Щоб прискорити цей процес і допомогти нічним світилам робити свою роботу. Нічні світила можуть також зробити представників цього Знака різкими та імпульсивними. Астрологи повідомляють, що чим активніше Козерога почне доводити свою правоту начальству або клієнтам, тим гірше буде для них. Від конфліктів матеріальне життя може різко змінитися в найгіршу сторону.

Водолій
Водоліям варто звернути увагу на свої сильні сторони. Перехід Венери в сузір’я Раку та транзит Меркурія відкриють новий фінансовий розділ життя для людей цього Знаку. І до цієї події слід підготуватися заздалегідь з понеділка. Фахівці радять розпочати тиждень правильно. Потрібно стрибати з місця в кар’єр, потопаючи у справах з перших хвилин понеділка. На них чекають серйозні зміни у сфері фінансів та кар’єри.

Риби
Зараз точно можна братися за складні проекти, брати на себе відповідальність, міняти посаду, брати участь у нових спільних справах. Астрологи поспішають попередити: буде багато перешкод, але Риби з ними впораються. Бажано заздалегідь розробити запасний план на випадок зриву основного. Можна робити великі покупки. Нові придбання суттєво підвищать настрій Риб. Це ідеальний період для подорожей та відряджень.

You cannot copy content of this page