fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня 2021 року

Фінансовий гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня 2021 року

Досягти успіху в фінансовій сфері набагато простіше, якщо знати все про вплив зірок. З огляду на рекомендації астрологів і настрій планет, можна зробити цей тиждень грошовим і дуже успішним.

18 числа Меркурій і Юпітер перестануть бути ретроградними, тому можна з упевненістю сказати, що більшість з нас очікують сприятливі зміни і перспективні можливості. Бажаючі грунтовно взятися за роботу можуть зосередитися на пошуку додаткового заробітку і залученні грошей. Потужні фінансові потоки принесуть працьовитим людям багато прибутку.

Овен

Потрібно пам’ятати, що поточне положення планет більше сприяє успіху в справах, що вимагають руху, активності, рішучості. Овнам це підходить найкраще, враховуючи їх бойовий характер. Любителі закінчувати роботу раніше, ніж потрібно, можуть не розраховувати на надбавку.

Телець

Не варто намагатися утримати все під контролем. Тельцям потрібно почати імпровізувати. Зірки і планети закликають до нових справ, навчання, до початку нового шляху, зміні обстановки і навіть життєвого курсу.

Тельцям не варто відмовлятися від пропозицій: хтось або щось обов’язково підкаже шлях до фінансового успіху, вказавши на добре оплачувану посаду і кар’єрний ріст.

Близнюки

Юпітер і Меркурій зроблять цих людей сильними, але разом з тим пошлють їм нових ворогів і недоброзичливців. На цьому тижні Близнюків чекає боротьба за місце під сонцем, результатом якої може стати суттєве збільшення доходів. Важливо не піддаватися негативним емоціям, вірити в свій успіх, не витрачати гроші даремно.

Зараз дуже важливо знаходити час для відпочинку. Щоб Близнюкам було простіше долати проблеми, їм варто очистити свій будинок від негативної енергії.

Рак

Раків часто відносять до безпринципним Знакам Зодіаку, які готові на все заради досягнення мети. На цьому тижні ні в якому разі не варто «йти по головах» заради фінансового успіху. Це загрожує великими проблемами.

У роботі і в бізнесі Ракам знадобиться внутрішнє чуття. Астрологи радять прислухатися до себе не тільки при прийнятті важливих рішень, але навіть в магазині. Потрібно рахувати гроші, не відходячи від каси. Також експерти радять поки не ділитися грошовими і робочими планами з оточуючими людьми.

Лев

Під егідою Меркурія вже з понеділка в життя Львів можуть почати відбуватися якісь важливі події. Астрологи радять залишити страхи і побоювання. Якщо накопичилися важливі справи, то на цьому тижні пора почати ними займатися.

Якщо продовжити відкладати їх на потім, це може привести до серйозних фінансових втрат. Також Левам з 18 по 24 число буде потрібно приділити увагу до деталей.

Діва

Юпітер і Меркурій зроблять свою справу, дозволивши Дівам нарешті вирішити важливі завдання і знайти стабільність у фінансовій сфері. Найважчим днем ​​тижня буде середа.

Друга половина тижня стане найпродуктивнішим часом усього місяця. Можна буде братися за найскладніші справи і завдання, приймати важливі рішення. На вихідних корисно буде зайнятися шопінгом, побалувати себе обновками, зробити позаплановий сюрприз близькій людині.

Терези

На тлі активних і позитивних планет у Терезів може знизитися концентрація уваги. При бажанні Терезам можна взяти паузу в справах, продумати плани і витратити частину часу і грошей на близьких, на будинок і хобі.

Настав сприятливий час для підвищення кваліфікації, здобуття нових навичок або посади. Фінанси дуже важливі, але не варто забути і про інші сфери життя.

Скорпіон

Скорпіонам варто звертати увагу на особливі знаки Всесвіту. Вони будуть важливими в будь-якій сфері життя – не тільки у фінансовій. Скорпіони з амбітними планами повинні бути гранично обережними. Можливо, зараз їм краще відкласти рішучі дії на потім. Юпітер, який позбувся ретроградності, подарує удачу в нових починаннях і зробить так, що фінансові справи будуть протікати більш спокійно. В оточенні Скорпіонів стане менше лицемірних порадників, заздрісників і прихованих ворогів.

Стрілець

Починається сприятливий час, в який зриви планів вкрай малоймовірні. Стрільці зможуть збільшити доходи і оптимізувати витрати, заробити повагу начальства і колег.

Рішучість піде в їм плюс, але тільки якщо вона буде виправданою. Можна сміливо працювати в команді, але без надмірної довіри і наївності. Краще не вірити людям на слово, особливо якщо мова заходить про гроші.

Козоріг

Меркурій і Юпітер об’єднають зусилля на цьому тижні, щоб показати Козорогам їх слабкі сторони. Планети і зірки зроблять цих людей самокритичними. Згідно з прогнозом, в кінці жовтня Козорогам доведеться виручити грошима когось з оточення.

Краще не позичати на невизначений термін великі суми, щоб самим не потрапити у фінансову яму. Якщо фінансове становище дозволяє, можна зайнятися шопінгом.

Водолій

Водоліям нічні світила допоможуть позбутися від фінансових бар’єрів у свідомості. Це допоможе їм стати більш продуктивними і впевненими в собі. Планети і зірки вкажуть Водоліям на важливі справи, які варто продовжити і довести до логічного завершення.

Якщо не розпорошуватися другорядні справи, тижня цілком вистачить, щоб закінчити все найважливіше. Щоб тиждень пройшов продуктивно і успішно, не потрібно звертати з наміченого шляху. Період з 18 по 24 жовтня стане часом натхнення. Представникам творчих професій вдасться заробити більше, ніж зазвичай.

Риби

На цьому тижні Юпітер візьметься за успіх і процвітання Риб. З таким союзником можна нічого не боятися: його потужна енергетика за підтримки Меркурія стане гарною підмогою для досягнення фінансових і робочих цілей. Астрологи радять Рибам ставити перед собою сміливі цілі, робити упор на професійне зростання.

Удача, гроші і зміни притягнуться силою думки.

Related Post

Гороскоп на 22 серпня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 22 серпня для всіх знаків Зодіаку:

Загальний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 22 серпня 2021 року Овен Не дайте собі впасти в гарячковий поспіх, намагаючись встигнути переробити все намічене на сьогодні. Ви лише погіршите ситуацію. Заспокойтеся,

Емоції Стрільців, успіх Водоліїв та почуття Скорпіонів: детальний гороскоп на 22 листопадаЕмоції Стрільців, успіх Водоліїв та почуття Скорпіонів: детальний гороскоп на 22 листопада

Астрологи розповіли, що можна чекати від цього дня ОВНИ ОВНИ, сьогодні багато людей емоційно піднесені, і саме ви здатні зберегти в колективі здорову робочу атмосферу. Успішно відбудуться рекламні акції, перспективне

Для 8-ми знаків Зодіаку серпень 2021 буде особливо успішнийДля 8-ми знаків Зодіаку серпень 2021 буде особливо успішний

За виконання бажань в астрології відповідає Плутон. У представників деяких Знаків Зодіаку мрії в серпні 2021 року здійсняться. Допоможе їм у цьому трин Венери з Плутоном, який сформується 11 серпня,