fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 19 по 25 червня 2023 року для кожного знака зодіаку

Про фінансову незалежність мріє багато хто, але не кожному дано її досягти. Той, хто вірний своїй меті і іде до неї до кінця, завжди залишається в переможцях. Фінансовий гороскоп допоможе не збитися з шляху в цей період.

Астрологи радять представникам усіх Знаків Зодіаку триматися ближче до людей, яким можна довіряти. Меркурій у Близнюках допоможе правильному поводженню з грошима. Це означає, що цього тижня люди менше безглуздо витрачати свою зарплату, купуватиме дорогі непотрібні речі, проявляти марнотратство. Грошові питання розвиватимуться передбачувано, але не завжди, адже зараз самий розпал ретро-фази Сатурна.

Овен

Уміння вчасно реагувати на перспективи, що вдало підвернулися, і невдало виниклі труднощі допоможе Овнам залишитися на плаву і збільшити доходи. Підтримка близьких людей, а також симбіоз інтуїції та мудрості наблизить їх до реалізації мрії. Успіх у матеріальній сфері Овнам подарує непохитна впевненість у собі. Ці люди вміють вірити в себе, незважаючи ні на що. Це допоможе їм стати успішнішим у фінансовому плані — як у нових справах, так і у старих.

Телець

Астрологи повідомляють, що в цей період планети дозволять Тельцям примножити свої фінанси. Щоправда, для цього доведеться займатися більш кропіткою роботою і не лінуватися. Тільцям творчих професій простіше досягатиме фінансового успіху. Цього тижня натхнення приходитиме постійно. Це відбувається не завжди, так що потрібно ловити момент. Багато успіху буде у Тельців, які адаптуються до нових умов. Якщо вони вийшли на нову роботу, їм стане простіше знайти підхід до колективу.

Близнюки

Стабільний і сильний Меркурій у Близнюках допоможе цим людям перебудувати свідомість на нову хвилю, причому без енергетичних втрат. Усім, хто хоче знайти нову роботу чи витратити кошти на зміну обстановки, посміхнеться успіх. Астрологи радять Водоліям бути більш уважними по відношенню до грошей. Це дуже сприятливий час для великих покупок. Шопінг має бути виправданим, так само як і будь-які інші дії, пов’язані з грошима.

Рак

Легковажність не позбавить Раків фінансових проблем, а тільки додасть їх. Якщо є можливість скоротити витрати, потрібно зробити це. Економія зараз — це найкращий шанс розбагатіти в майбутньому. Щодо заробітку, то тут Раки на коні. Можна сміливо укладати важливі угоди, влаштовуватися на нову роботу, брати понаднормовий годинник. Посилені Марс і Меркурій з Венерою допоможуть чітко побачити всі можливості для збільшення доходу, зробити кілька вдалих покупок, прийняти вигідні пропозиції і знайти нові джерела доходу.

Лев

Сатурн у ретро-фазі породить в розумах Львів ілюзії та страхи. Завадити цьому можна. Для цього людям даного Знака необхідно братися за будь-які справи і не давати можливості багато думати і розмірковувати, займатися самокопанням. Леви зможуть побачити свій майбутній успіх дуже чітко і ясно. Астрологи радять не упускати свій шанс. Цього тижня можна подумати і над тим, як позбутися боргів, кредитів та інших фінансових зобов’язань. Леви зможуть знайти вихід із тупика.

Діва

Головна фінансова планета в лиці Меркурія вкрай сильна і творча. Особливо це стосується Дів, для яких Меркурій — головний покровитель. Це час не тільки матеріального, але й особистісного зростання. Щоб не втратити гроші, Дівам доведеться зважати на інтереси інших людей. Астрологи повідомляють, що це підвищить доходи, дозволить зберегти добрі відносини з оточуючими, домогтися визнання. Люди побачать лідерів у Дівах.

Терези

Від Терезів лише потрібно відкрити показати колегам, начальству, партнерам, що вони готові йти на компроміси. Працюючи спільно, люди цього Знака багато чого навчаться і згодом зможуть заробити більше грошей. Експерти рекомендують витрачати гроші на самих себе — на перетворення зовнішності, на відпочинок. Можна знайти їм і інше застосування: купити подарунки для близьких або речі загального користування, вкласти гроші під відсоток, купити нерухомість. Загалом, покупки мають бути мудрими та далекоглядними.

Скорпіон

Меркурій і Марс стануть головними планетами для Скорпіонів. Це хороші новини для тих, хто хоче заробити багато грошей, проте зараз головне не перестаратися. Дискомфорт, стрес і внутрішню напругу відволікатимуть від роботи. Необхідно сконцентруватися на роботі, але при цьому знаходити час для відпочинку, інакше нерви можуть бути натягнуті до межі. Астрологи вважають, що сто з 19 по 25 червня налагоджувати своє матеріальне життя потрібно в тому випадку якщо є в рівновагу в любові.

Стрілець

Фінансові питання вимагатимуть швидких та чітких дій від Стрільців. Стрільцям слід піднапружитися: попереду їх чекає вкрай динамічний тиждень, який подарує можливість набути фінансового комфорту або стабільності в майбутньому. Венера зверне увагу Стрільців на те, що можна купити за гроші: речі, враження, радість. Меркурій, у свою чергу, покаже, що грошима треба керувати розумно: вкладати їх у довгострокові проекти.

Козеріг

Гроші, як відомо, допомагають людині жити, а багато грошей допомагає їй жити ще краще. Козерогам треба думати не про поточний момент, а про майбутній. Робити ставку зараз краще на те, що найближче серцю. Меркурій обдарує Козерогів грошовою енергією, а Марс на час займе місце їхнього головного мотиватора, ватажка. Якщо Козероги давно подумували про зміну роботи або відкриття своєї справи, зараз саме час почати промацувати ґрунт.

Водолій

Щоб не наробити прикрих фінансових помилок, астрологи радять Водоліям співпрацювати з іншими людьми, шукати компроміси. Цього тижня вони небезпечні подвійно. Краще не обіцяти того, чого не вдасться виконати майбутньому. Обман відкине Водоліїв назад і позбавить їх фінансової удачі. Астрологи попереджають: цього тижня грошима потрібно керувати, а не служити ним. Якщо Водолії зуміють самостійно знайти мотивацію, то обов’язково стануть успішнішими фінансово. Важливо бути відкритими світу, людям та подіям.

Риби

Коли Риби ефективно розпоряджаються фінансами, то все йде добре. Цього тижня варто про це пам’ятати в першу чергу, щоб не витрачати гроші даремно. Крім Меркурія, який занурить світ у стан «золотої лихоманки», Рибам допомагатиме Венера. Вона дасть їм багато сил і енергії. Астрологи рекомендують забути про проблеми поза роботою. Все це – додатковий негатив, який абсолютно ні до чого. Піднімати собі настрій краще не покупками, а спробами заробити більше грошей.

You cannot copy content of this page