fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 19 по 25 грудня 2022 року для кожного знака зодіаку

У другій половині грудня багато хто з нас зможе позбутися боргів і збільшити свій дохід. Ймовірно, вже цього тижня ваше матеріальне становище зміниться, особливо якщо ви дотримуватиметеся простих рекомендацій астрологів.

Великий плюс у тому, що у вівторок найважча планета Юпітер перейде в Знак Овна, який є досить сприятливим. Найнебезпечніший день тижня – сонцестояння 21 числа, в яке варто взяти вихідний або знизити навантаження, щоб не допустити перевтоми і стресу.

Овен

Астрологи рекомендують Овнам якнайчастіше покладатися на інтуїцію, оскільки наступний тиждень стане дуже насиченим подіями, а Юпітер допоможе почути внутрішній голос. Експерти радять Овнам скоротити витрати в середу. Є ймовірність грошових втрат, які можуть статися через неуважність чи довірливість до оточуючих. Проблеми з грошима можуть виникнути раптово, однак, при належному рівні обережності вони так швидко і зникнуть.

Телець

Цього тижня Тільцям слід підбити підсумки року, що минає. Ймовірно, роботи буде багато, і стане ясно, в якому напрямку необхідно рухатися до кінця цього року. Успіх залежить від самих Тельців, тож важливо правильно планувати щодня, щоб залишався час на підготовку будинку до свят і на купівлю подарунків.

Близнюки

Для досягнення нових успіхів необхідно більше працювати і шукати нові можливості для залучення достатку. Астрологи рекомендують Близнюкам більше виділяти часу для роботи, але при цьому не забути відпочивати і розслаблятися. Не варто витрачати занадто багато грошей на розваги і відвідувати дорогі заклади.

Рак

Раки мають всі шанси на успіх, але вони можуть розтанути в одночасно, якщо ці люди будуть говорити «я не зможу», «удача обходить мене стороною», «я бідний» і так далі. Вплив планет і зокрема Юпітера допоможе Стрільцям працювати наполегливіше, але цього тижня астрологи радять пошукати нові джерела заробітку. У цей період удача буде на боці Раків, тому можна і потрібно купувати подарунки близьким, вкладати гроші в цінні папери або валюту.

Лев

Гороскоп обіцяє несподівану зустріч із людиною, яка захоче скористатися добротою Львів заради корисливих цілей. Завдяки впливу Нептуна і Юпітера у представників цього сузір’я з’явиться більше енергії, яку необхідно направити в робоче русло. Настав час для вирішення фінансових і робочих проблем, і для початку потрібно оплатити рахунки і позбавитися від боргів.

Діва

Покровитель Меркурій все ще ослаблений, тому у Дев можуть виникнути внутрішні конфлікти. Також не виключено, що хтось із старих знайомих захоче нагадати про борги, і Дівам доведеться негайно повернути гроші. Вплив планет може негативно позначитися на енергетиці та здоров’я, так що потрібно знайти джерело гарного настрою.

Терези

Терезів чекає дуже динамічний тиждень, на якому події стрімко змінюватимуть один одного. Є можливість забути щось дуже важливе. Покровитель Терезів Венера все ще негативна, так що енергії все ще може бракувати. Тим не менше, нічні світила дадуть Терезам шанс позбутися боргів і поліпшити фінансове становище. До кінця тижня необхідно витратити більше сил на роботу, щоб заслужити підвищення або премію.

Скорпіон

Місяць у середу буде негативним, а Сонце повністю втратить свою силу, тому астрологи 21 грудня радять Скорпіонам не піддаватися слабкостям і менше витрачати кошти на розваги. Проте. Будуть і сприятливі дні — наприклад, вівторок і четвер. Цього тижня багатьом представникам цього Знаку вдасться позбавитися від проблем з грошима. Однак для цього необхідно направити всі сили та можливості на позбавлення від боргів, і тоді в новому році доходи зростуть.

Стрілець

Настає чудовий час для того, щоб спробувати обговорити з начальством підвищення чи новорічну премію. Через ослаблений вплив Сонця в середу Стрільцям доведеться зіткнутися з грошовими труднощами. Краще в цей день не робити покупок. Ймовірно, деяким Стрільцям належить звернутися за фінансовою допомогою до рідних чи друзів.

Козеріг

У Козерогов тиждень в цілому буде досить сприятливим. Тільки в понеділок можуть виникнути деякі труднощі з продуктивністю. Вплив Нептуна і Юпітера позитивно позначиться на енергетиці, тому виконувати робочі обов’язки в інші дні буде набагато простіше. На думку астрологів, наступний тиждень вдалий для закладу корисних ділових знайомств, пошуків додаткового джерела заробітку, нової роботи.

Водолій

Представникам даного Знаку варто більше часу присвячувати відпочинку, рідше затримуватися на роботі довше за необхідний. У цей період Юпітер посилиться, а значить, виконувати робочі обов’язки стане простіше. Також варто проявити акуратність в поводженні з грошима і відвідувати магазини тільки за необхідністю, адже Меркурій все ще слабкий. Якщо захочеться купити комусь подарунок на новий рік, краще зробити це в інтернет-магазині.

Риби

Астрологи лише радять складати список покупок, щоб не витратити більше необхідного. Цього тижня доведеться працювати трохи більше, бо наближається кінець року. Старання не будуть марними. Рибам вдасться знайти неординарне вирішення нових проблем, а також вийти за межі можливого у звичній роботі. Цей тиждень обіцяє бути вкрай продуктивним.

You cannot copy content of this page