fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 20 по 26 березня 2023 року для кожного знака зодіаку

Починається дуже сприятливий час для фінансових операцій та будь-яких справ, пов’язаних із роботою, грошима, бізнесом. Астрологи розповіли, чому це буде гарний час для активності і як вам слід поводитися для досягнення найкращого результату.

По-перше, варто зазначити, що з 19 числа Меркурій більше не перебуває в сильному занепаді. Назвати його потужним теж не можна, але ситуація в фінансовій сфері завдяки його переходу в знак Овна абсолютно точно перетвориться. Венера теж стала набагато сильнішою в Тельці, але народжена нею енергія нівелюється в кінці тижня занепадом настрою Марса. В цілому ситуація виявиться досить сприятливою, особливо до 24 березня включно. У ці дні потрібно більше працювати, а також займатися покупкою найважливіших і дорогих речей.

Овен

Овнам астрологи радять суттєво підвищити активність у роботі та фінансових справах. Головна фінансова планета в них знаку, тому астрологічна ділова ситуація на цьому тижні складається на користь Овнів: їм буде простіше досягти успіху навіть у тому, в чому вони не є профі. Проблеми та перешкоди на шляху до цілі стануть подоланими, навіть якщо виявляться несподіваними. Відпочинок і самопізнання вдалині від робочих справ пройде на ура в самому кінці тижня. Наближаються дуже приємні зміни.

Телець

Робота, цілі та проекти, якими Тільці займаються зараз, цього тижня суттєво прискоряться. Це стосується й заповітних бажань. Не потрібно відкладати на потім всі найважливіші робочі проекти. Потрібно також постаратися приділити більше часу самонавчання та підвищення кваліфікації. Нині не можна даремно витрачати час, сили та нерви.

Близнюки

Представники цього Знаку мають більше виявляти ініціативи. Така поведінка в період з 20 по 26 число буде просто приречена на успіх. Щоб пробитися нагору у матеріальній сфері, доведеться розпочати взаємодію з важливими людьми. Можливо, що на Близнюків почнуть чинити тиск. Астрологи рекомендують бути більш гнучкими і передбачливими у всіх робочих і фінансових аспектах.

Рак

Цього тижня Ракам рекомендовано інтелектуальну та творчу роботу. Також важливо дбайливіше ставитися до грошей, особливо якщо вони дісталися легко. Можна почати активніше дбати про свій душевний стан і комфорт, витрачаючи на це суттєві суми. Більше відпочинку, саморозвитку, позитивних вражень — ось що зараз «лікар прописав».

Лев

Астрологічна ситуація складається дуже позитивно, так що Леви можуть не тільки не втратити гроші, але і примножити доходи, оптимізувати витрати. Астрологи закликають утриматися від будь-яких покупок, крім необхідних. Краще тримати в гаманці лише мінімальну суму грошей, щоб не спокушувати самих себе на непотрібні придбання. Під заступництвом Меркурія у Знаку Овна Левам захочеться розкоші та достатку. Прагнення до багатства краще використовувати як мотивацію при роботі.

Діва

Дівам не варто смітити грошима, аби порадувати своє его. Емоції, отримані від нових придбань, швидко пройдуть, залишивши після себе нуль на карті. Грошові потоки в ці сім днів будуть дуже потужними, тому буде чудово, якщо Діви знайдуть у собі рішучість включитися в режим підвищеної продуктивності в роботі і бізнесу. Не виключено, що на Діва чекає премія або підвищення по службі.

Терези

У кожного зі знаків Зодіаку є свої важливі переваги. Зірки та планети в період з 20 по 26 березня постараються допомогти Терезам використовувати всі свої сильні сторони для досягнення фінансового успіху. Будь-які термінові справи пройдуть без загострень, але тільки якщо Терези зможуть зберегти незворушність за будь-якого розкладу. Цього тижня за бажання можна взяти відпустку або кілька вихідних днів і провести вільний час у подорожах. Терези зараз мотивовані, але на одній лише мотивації фінансового успіху не побудуєш, тому їм потрібно бути уважнішими і педантичнішими.

Скорпіон

Скорпіонам варто боротися з марнославством. Якщо вдасться досягти успіху в якомусь проекті чи напрямку, краще не говорити всім і кожному про свої успіхи. Так зараз не варто пускати нікому пил в очі, купуючи свідомо найдорожчі речі. Скромність — кращий друг Скорпіонів у спробах стати щасливішим і зберегти гроші в цілості. Якщо ходити з кислою міною на роботу, колеги швидко втомляться від негативу. Цього тижня потрібно бути добрішим до себе і до людей, з якими доводиться взаємодіяти.

Стрілець

У Стрільців піде в гору робота, пов’язана з юриспруденцією, документацією, укладанням договорів. Планети допоможуть уникнути плутанини. Авторитет Стрільців може постраждати, якщо вони почнуть вимагати від оточуючих більше, ніж роблять самі. Це дуже важливо пам’ятати всім, хто обіймає високі посади.

Козоріг

Симбіоз Меркурія та Овна благотворно позначиться на популярності Козерогів у протилежної статі. Що стосується фінансової сфери, то тут їм дуже пощастить через підвищену уважність і загострення розумового процесу в цілому. Цього тижня краще зайнятися в першу чергу тими справами, які чекають якнайшвидшого завершення. Якщо прийнята тактика не працює, можна спробувати змінити її на іншу.

Водолій

Водолії будуть дуже щасливими, а їхня швидкість мислення зросте. У сукупності це дасть серйозний приріст коштів і прискорить рішення прогалину на роботі та в бізнесі. Це дуже важливо, оскільки Водоліям знадобиться багато енергії. Вони ризикують зануритися в завал дрібних робочих справ. Астрологи радять не доводити себе до знемоги, але намагатися розгрібати завали. Головні якості для успіху – відповідальність і виконавчість, ініціатива.

Риби

Позитивний вплив Меркурія допоможе Рибам, притягне удачі та сприятиме перемогам у справах фінансового характеру. Це найголовніші вороги успіху для Риб у ці сім днів. Навантаження на роботі значно зросте, але це не пройде для Риб задарма. Більше вирішених справ та турбот допоможуть добре зарекомендувати себе перед начальством. Потрібно виявити себе, щоб довести всім свою незамінність. Риби буду на коні — сповнені сил і впевненості в собі.

You cannot copy content of this page