fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 21 по 27 березня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Фінансовий гороскоп на тиждень з 21 по 27 березня 2022 року

Гроші та робота — це дві найважливіші сфери життя, від успіху яких багато в чому залежить наше майбутнє. Астрологи розповіли про те, як залучити багатство і не злякати успіх цього тижня.

Одне відомо точно: зараз не можна гнатися за грошима, треба йти їм назустріч. Для цього тижня характерний стан спокою, але не меланхолії та лінощів. Парадокс у тому, що на тлі пасивності всередині накопичується потужний заряд енергії, який корисно періодично використовувати для фінального ривка у фінансових та робочих справах.

Овен

У Овнів тиждень може відзначитись авралами на роботі, тому від інертності не залишиться і сліду. Самі ж представники цього Знака здивують себе та оточуючих підвищеною продуктивністю. У фінансових справах варто сподіватися на силу розуму та підсвідомості. Це допоможе керувати справами та долею правильно. Астрологи рекомендують не заглиблюватися в самоаналіз: цим можна залучити лише неприємні думки, які в майбутньому стануть причиною проблем у діловій сфері та неприємностей із грошима. У багатьох Овнах прокинуться нові таланти та здібності.

Телець

Тельці будуть здатні впливати на людей та їхню волю, демонструючи досвід та авторитет. Їм знадобиться талант лідера та організаторські здібності, щоб утриматися на вершині харчового ланцюжка. Негативні аспекти планет 21 та 23 березня вказують на те, що Тельцям на роботі доведеться виявити характер. Щоб не витрачати даремно енергію та сили, доведеться навчитися говорити тверде «ні», не переходячи на особистості та не провокуючи конфлікти.

Близнюки

Близнюкам варто перестрахуватися та відкласти деяку суму грошей на другий та третій місяці весни. Цілком ймовірні події, які можуть призвести до великих та незапланованих витрат. З іншого боку, астрологи вважають, що ці події стануть певним рубежем, після якого ситуація в кар’єрі почне змінюватися на краще. Також у цьому плані їм знадобиться віра у себе. Цього тижня зміни у фінансовому секторі прийдуть завдяки вмінню стояти на своєму.

Рак

У ці дні Раки ризикують на роботі зіткнутися з непростим завданням, яке може поставити їх у глухий кут. Якщо її не вдасться вирішити відразу, не варто битися в зачинені двері – розумніше відкласти спроби на другий день, змінивши фокус на щось інше. Друга половина тижня принесе Ракам нові можливості та амбіції. Деякі проблеми можуть принести загострене почуття справедливості. Позитивну роль фінансової сфері зіграє жага змін.

Лев

Планети загострять усі найкращі якості Львова для ведення фінансових та робочих справ. У понеділок та середу можуть розпочатися проблеми з керівництвом чи конфлікти з колегами. Астрологи радять Левам не вплутуватися в сумнівні авантюри та проекти: високий ризик виявитися ні з чим, погнавшись за легкою вигодою. Краще зробити ставку на виконання своїх посадових обов’язків, і тоді гроші підуть у гаманець, хай не відразу.

Діва

Астрологи попереджають Дів про те, що тиждень може бути динамічним і неспокійним. З 21 по 27 березня варто бути особливо обережними з грошима, чи це дрібні покупки, грошові перекази або щось незначне. У жодному разі не варто приймати бажане за дійсне. Потрібно бути реалістами. Краще зайнятися роботою та спробувати знизити апетити. В іншому є всі шанси збільшити прибуток, якщо не розпорошуватися на другорядні цілі.

Терези

Кінець березня принесе Терезам чудові новини у сфері кар’єри та грошей. Багато подій, що почалися ще на початку весни, призведуть до несподівано сприятливих результатів: наприклад, великі витрати обернуться великим надходженням коштів, боржники повернуть гроші, а начальство розщедриться на солідну премію за переробку минулого. Чекати на зміну слід не раніше п’ятниці.

Скорпіон

У період із 21 по 27 березня найбільшою цінністю стане час. Скорпіони можуть отримати несподівані пропозиції у сфері кар’єри, тому потрібно встигнути швидко зважити всі плюси та мінуси. Небезпечно йти у тривалі роздуми. Настав час взяти долю в свої руки і йти назустріч успіху.

Стрілець

Стрільці — здібні люди, які нерідко збирають докупи весь свій досвід і керуються чужими напрацюваннями. Можливо, що Стрільці знайдуть собі щось корисне. Стрільці стануть дуже продуктивними, проте, займаючись пошуком нових рішень, складних комбінацій та дотепних ходів, можна звернути не туди. Вирішення фінансових та робочих проблем лежать на поверхні.

Козоріг

Навіть найбільш поштиві Козероги можуть випробувати напад владності. Не потрібно грати в «злого боса» або вдаватися до того, ким Козероги не є. Так не вдасться завоювати повагу колег та партнерів з бізнесу. Це тиждень чесності та відкритості. Решта просто неактуальна.

Водолій

Планети в хорошому становищі, але небезпечні аспекти планет 21 та 23 березня наздоженуть хаосу. У ці два дні Водоліям не варто метушитися і квапити події. Зараз важливо дотримуватися тактовності та пунктуальності. Тиждень виявиться досить продуктивним, але фінансову надбавку Водолії помітять не відразу. Астрологи рекомендують включити розважливість та ретельно обмірковувати рішення.

Риби

Рибам у жодному разі не можна відкладати важливі справи на потім, оскільки незавершені справи можуть принести багато проблем. Астрологи радять бути терплячими у досягненні поставлених фінансових та робочих цілей. Особливу наполегливість та завзятість потрібно виявити на початку тижня. Необхідно зайнятися плануванням у першій половині тижня, відстежувати стан рахунків та не витрачати зайвого. Час перестати сумувати і почати вірити в себе. Без цього досягти успіху Рибам навряд чи вдасться.

You cannot copy content of this page