fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 21 по 27 листопада 2022 року для кожного знака зодіаку

Листопад і осінь в цілому повільно підходять до кінця, але в цей час ще будуть яскраві і незвичайні події астрологічного характеру. Астрологи розповіли, про які події йдеться і як вони позначаться на нашому з вами фінансовому житті.

Через занепад Венери, який стався минулого тижня, нам буде складніше шукати енергію та сили для роботи, але сильний Меркурій подарує нам великий успіх. Понеділок можна сміливо назвати найнебезпечнішим днем, бо ці дві планети внесуть смуту через дисгармонічний аспект між ними.

У понеділок буде складніше залишатися енергійними та повними сил, але за допомогою кількох корисних порад це стане можливим. Нові фінансові та творчі ідеї можуть почати приходити до нас набагато частіше від п’ятниці, коли Юпітер почне свій прямий рух.

Овен

На початку тижня Овнам доведеться працювати на повну міць, але тільки не варто перевтомлюватися в понеділок. Незважаючи на те, що після вихідних включитися в роботу не так просто, бездіяльність може спричинити грошові проблеми. Цілий тиждень з 21 по 27 листопада добре підходить для відпочинку і зміни обстановки. Можна вирушити в заплановану відпустку, відкласти тимчасово грандіозні плани. Великі фінансові витрати можуть посилити матеріальне становище Овнів.

Телець

Тельцям вдасться стабілізувати фінансову обстановку, але тільки у вівторок. У другій половині тижня рекомендується вкладати гроші в бізнес і здійснювати важливі покупки. Також цього тижня можна сміливо приступати до реалізації глобальних проектів. У цей період помірні та виправдані ризики можуть призвести до фінансових перемог. Нічні світила розкриють позитивні якості багатьох Знаків, а особливо Тельцов, що дасть їм перевагу в творчій діяльності і загострить лідерські якості. Ще цим людям із високою ймовірністю вдасться завести корисні знайомства.

Близнюки

Заручившись підтримкою впливових людей, Близнюки матимуть змогу відкрити власну прибуткову справу. У перший день тижня з’єднання Венери і Меркурія, що обіцяє неприємності на роботі і незначні грошові втрати. Щоб уникнути цього, необхідно проявити обережність і не брати в борг у малознайомих людей. Починаючи з вівторка Близнюки будуть вільні і максимально продуктивні.

Рак

Цього тижня Раки можуть сміливо витрачатися на купівлі та розваги, а при бажанні почати відкладати гроші на майбутнє. Найголовніше – не порушити потік достатку в понеділок, інакше наслідки негативного аспекту Венери і Меркурія будуть довгограючими. В інші дні Раків очікує фінансова стабільність. Під впливом Юпітера в кінці тижня вдасться завести корисні знайомства, укласти вигідні контракти або знайти надійного партнера для відкриття бізнесу. Однак, великого прибутку і оглушливого успіху чекати не варто.

Лев

Фінансовий гороскоп обіцяє цим людям вдалий щодо періоду. Вже Плоди старань Львів цього тижня стануть помітні трохи пізніше — ближче до Нового року. Людям даного Знаку доведеться більше працювати, щоб отримати заохочення від керівництва або заробити більше грошей. Не варто шкодувати про витрачені сили: в кінці тижня Леви зможуть отримати результат.

Діва

Енергетика Меркурія стане сильнішою, тому астрологи наполегливо рекомендують представникам цього Знаку поринути в роботу і замислитися про досягнення заповітних фінансових цілей. Продуктивність підвищиться в рази, тому Діви почнуть працювати більш завзято і таким чином зможуть домогтися підвищення доходів.

Терези

Фінансовий успіх стане супутницею Терезів ближче до середи. Особливо вдалим часом стане наприкінці тижня. На вихідних можна сміливо вкладати гроші в надійні проекти, купувати дорогі речі. Мінімальних грошових втрат уникнути не вдасться, але вони ніяк не позначаться на бюджеті Терезів. Цілком можливо, що люди цього Знаку зможуть отримати несподівану грошову винагороду. При здійсненні дорогих покупок краще дуже уважно вивчати відгуки про товар або послугу в інтернеті.

Скорпіон

Для того, щоб фінансовий успіх не залишав Скорпіонів, їм слід слідкувати за своїм емоційним здоров’ям і сильною енергетикою. Робота почне приносити цим людям не тільки гроші, а й задоволення. Не виключено, що начальство та колеги відзначать завзятість Скорпіонів, що стане приводом для грошової винагороди або підвищення в майбутньому. У плані фінансів місяць стане вдалим для тих, хто спробує знайти нові джерела заробітку.

Стрілець

Стрільцям зараз можна сміливо вкладати гроші в цінні папери, відкривати власну справу або розвивати в собі нові таланти, які згодом стануть приносити дохід. Можна здійснювати дорогі покупки і змінювати валюту. Найважчий день, як і для інших Знаків Зодіаку — понеділок. Враховуючи те, що в майбутньому періоді Меркурій буде сильним, Стрільцям необхідно більше працювати, щоб заповнити грошові запаси і закласти фундамент для майбутніх кар’єрних успіхів.

Козеріг

Цим людям варто виявити обережність у поводженні з грошима. У цей період бажано не витрачати, а накопичувати кошти, інакше до початку зими грошових проблем стане набагато більше. Ще Козерогам потрібно фокусуватися на роботі, не відволікаючись ні на що другорядне. Прокрастинація може стати причиною сильного зниження продуктивності, особливо на початку тижня.

Водолій

Цього тижня з 21 по 27 число можна вважати дуже вдалим для Водоліїв, оскільки грошова удача буде поряд з ними практично завжди. Завдяки посиленому впливу Меркурія ці люди отримають багато привабливих пропозицій, і, можливо, це призведе до масштабних змін у фінансовій сфері. Їм належить поринути у вирішення фінансових питань, пошуки додаткового заробітку, роботи.

Риби

Риби зможуть покращити своє фінансове становище. Їм вистачить сил, незважаючи на слабкість Венери. В цей час на представників цього Знаку очікують нові можливості, які не можна упускати. Єдине застереження—необхідно обережніше поводитися з грошима і по можливості не робити дорогі покупки. В цей час астрологи радять почати планувати бюджет на наступний місяць і рік, щоб уникнути непередбачених витрат.

You cannot copy content of this page