fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 23 по 29 січня 2023 року для кожного знака зодіаку

Завдяки фінансовим прогнозам астрологів, можна заручитися підтримкою Фортуни на кінець січня. Це час, який для всіх Знаків Зодіаку обіцяє бути сприятливим у грошових питаннях.

У період з 23 по 29 січня фінансові успіхи в першу чергу залежатимуть від доброзичливості, а також від наявності правильного внутрішнього стану і світовідчуття. Необхідно шукати гармонію зі світом, щоб не блокувати найпотужніші грошові потоки, що породжуються Меркурієм, Ураном, Марсом. Цим людям краще перестати думати про чужні успіхи і порівнювати себе з навколишніми, адже почався найпозитивніший і кращий час на рік без ретро-планет.

Овен – Можливість збагатитися може представитися багатьом Овнам, але необхідно стежити, щоб вчинки не йшли врозріз з бажаннями і здоровим глуздом. Початок тижня ознаменується великою кількістю нових можливостей, а з понеділка з’явиться ще й більше творчої енергії завдяки Венері. Експерти радять також вести облік витрат у цей час, особливо якщо доведеться багато витрачати.

Телець – Тельцям можна йти на будь-які хитрощі і скористатися будь-якими методами для підвищення доходів. Головне — нікого не зраджувати і не обманювати. Чарівним Тельцям удача посміхнеться у бізнесі та в роботі, пов’язаній із веденням переговорів. Можна пошукати нове хобі, цікавий і потенційно прибутковий підробіток. Талант і артистичність стануть у нагоді для того, щоб піднести себе і свої вміння в кращому вигляді, що допоможе в майбутньому підвищити доходи. Можна задуматися про монетизацію своїх захоплень.

Близнюки – У Близнюків буде неймовірно вдалий час для нових починань і для покупок. Що стосується роботи, то тут особливу увагу варто приділити колективу. Цього тижня Близнюкам можна без особливих проблем міняти свої плани. І якщо в понеділок їм здається, що все в повному порядку, а вже у вівторок прийде думка про те, що потрібно йти іншим шляхом, значить так тому і бути. Важливо залишатися впевненими у своїх діях, щоб не метатися туди-сюди без діла.

Рак – Представникам цього Знаку рекомендується приділити час роботі над собою. Будь-які завдання у фінансовій сфері краще вирішувати спокійно і без поспіху. Здоровий оптимізм врятує Раків від фіаско, а ось недовірливість, страхи чи невпевненість негативно позначаться на грошових потоках. Навіть якщо виходить далеко не все, варто тримати голову прямо.

Лев – Леви – природжені лідери за знаком Зодіаку. Ці люди здатні вести за собою оточуючих і створювати сприятливі умови для праці. Саме цим у період з 23 по 29 січня Львам і варто зайнятися в першу чергу. Великі успіхи чекають на тих, хто обіймає високі посади. Іншим краще сфокусуватися на вирішенні нагальних проблем. Найбільш вдалими витратами стануть вкладення в здоров’я або імідж. У ці сім днів людям властиво зустрічатиме всіх «по одягу», тож за можливістю варто потурбуватися про охайний вигляд.

Діва – Щоб гроші примножувалися, варто почекати з великими витратами і зайнятися вигідним вкладенням коштів. Час чудово підходить для пошуку нової роботи, для відряджень та підвищення кваліфікації. У період без ретро-планет можна пробувати себе в чомусь новому.

Терези – У Весів настає той час, коли вони пожинатимуть плоди минулого. Енергія та сили, вкладені в ті або інші завдання та справи, окупляться сповна. Щоб не залишитися серед аутсайдерів у фінансовій сфері, Терезам важливо в будь-якій ситуації не провокувати скандали, а йти на переговори. Сварки та переживання призведуть до недосипу та стресу. Астрологи радять йти до мети повільно, крок за кроком. Здоровий ризик виявиться до речі, але тільки з п’ятниці.

Скорпіон – Скорпіони ризикують поставити під загрозу своє становище на робочому місці, якщо вв’яжуться в конфлікт. Благо, конфліктів можна легко уникнути. Сприятливі витрати цього тижня — невеликі позапланові подарунки коханим людям. Вже в понеділок можливі несподівані і дуже сприятливі повороти в ділових питаннях.

Стрілець – Ймовірно, що Стрільців досить активно відволікатиме від ділових завдань сфера любові. І можливо, зараз спокій у сім’ї дійсно важливий, тож доведеться шукати баланс. Попереду чекає довгий сприятливий період, тож можна не поспішати з роботою та бізнесом. Якщо ж ніщо не відволікає, можна рухатися вперед.

Козеріг – Планети та зірки у відмінному становищі, але це зовсім не значить, що всі навколо раптово стануть чесними і відкритими. Не треба сліпо довіряти кожному зустрічному. Примножити доходи цього тижня допоможе досвід, причому не тільки свій. Саме час прислухатися до порад найближчих людей, звернути увагу на історії успішних особистостей, попрацювати над власною мотивацією. Не варто шукати легких грошей, граючи в лотерею або роблячи ставки. Великі покупки можна робити в перші дні тижня.

Водолій – Якщо Водоліям в останній час не щастило з грошима, планети допоможуть це виправити. Астрологи радять прислухатися до того, що відбувається навколо. Цілком можливо, що Водолії упускають щось важливе. Будь-які чутки краще піддавати сумнівам. Цей тиждень сприятливий для позик і оформлення кредитів, але перед цим краще се гарно зважити і погасити раніше взяті кредити. Прострочені платежі негативно позначаться не тільки на кредитній історії, але і на енергетиці представників цього Знаку.

Риби – Шосте почуття цього тижня буде вкрай корисним при веденні бізнесу і в переговорах. Фінансова та ділова сфери розквітнуть і почнуть приносити Рибам більше задоволення. Зірки подарують їм багато потенційних можливостей для зростання доходів. Однак народженим під цим Знаком Зодіаку буде потрібна завзятість, оскільки без чіткої мети навіть найлегші завдання вирішуватимуться довго і нудно. В цілому Риб чекає дуже продуктивний тиждень, на якому на перше місце краще поставити не гроші, а визнання.

You cannot copy content of this page