fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 23 по 29 жовтня 2023 року для кожного знаку зодіаку

Гороскопи допомагають людям планувати бізнес на майбутнє, змінювати своє життя та приймати оптимальні рішення в робочій зоні. Фінансовий щотижневий гороскоп корисний для всіх ознак зодіаку: кінець жовтня планується бути багатим і важким.

Овен

Не довіряйте жодним усним обіцянкам, навіть якщо вони здадуться дуже привабливими. Займіться врегулюванням відносин зі старими партнерами, можливі складні питання, які вирішаться не відразу. Можливий великий прибуток наприкінці тижня.

Телець

На початку тижня ймовірні невеликі грошові надходження, які не варто витрачати. Спробуйте зменшити витрати. Краще не розповідати про свої фінансові плани та ділові досягнення навіть друзям.

Близнюки

Ваші прибутки різко зростуть. Причому добре платитимуть вам за те, що вам подобається робити. Та й атмосфера на роботі буде цілком комфортною, і зручний графік.

Рак

Винагорода за працю вас не розчарує. Але все ж таки реально оцінюйте ваші фінансові можливості, будуючи плани, і в жодному разі не йдіть на ризик і тим більше не втягуйте в авантюри вашого бізнес-партнера.

Лев

Цього тижня можна успішно розпочинати реорганізацію бізнесу. Можливе ухвалення важливого рішення щодо припинення співпраці з діловим партнером. Не бійтеся щось змінювати, якщо вас більше не влаштовують умови чи зарплата.

Діва

Зараз у вас цілком стабільне матеріальне становище, в цілому тиждень сприяє підприємливості, пошуку покровителів і спонсорів. У п’ятницю минулі заслуги на роботі мають шанс бути відзначеними скромною, але приємною грошовою премією. Однак, коли її отримаєте, не поспішайте одразу до магазинів.

Терези

Досить вдалий тиждень. Вона буде ще краще, якщо ви виконаєте свої обіцянки та здасте роботу вчасно. Цілком ймовірно, що в середу ви можете отримати незаплановані гроші.

Скорпіон

Довіряйте думці близької людини. Він цілком може дати вам слушну пораду і у професійній сфері. У середині тижня на вас чекає премія, а то й збільшення зарплати. Тож можете запланувати похід магазинами.

Стрілець

Ваше фінансове становище перестане вселяти тривогу. Імовірні грошові надходження, причому великі. У вихідні будуть вдалими покупки, ремонт машини чи оновлення інтер’єру будинку.

Козеріг

Якщо ви не приймете авантюрної пропозиції і не віддасте гроші телефонним шахраям, вашому матеріальному благополуччю нічого не загрожує. Укладаючи нові договори та угоди, враховуйте інтереси партнерів, а не торгуйте собі привілеї.

Водолій

У першій половині тижня ви відчуватимете деяку обмеженість у коштах, не засмучуйтесь, у четвер нові грошові надходження зміцнять ваше фінансове становище. Постарайтеся у вихідні не кидати гроші на вітер, не набігайте на магазини, купуючи все поспіль.

Риби

Головним об’єктом ваших турбот може стати грошове питання. Однак, ваша робота цього тижня буде щедро оплачена в майбутньому. Будуть вдалі дрібні покупки, але будьте уважнішими у четвер та п’ятницю, інакше можете втратити досить велику суму грошей.

You cannot copy content of this page