fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 24 по 30 квітня 2023 року для всіх знаків зодіаку

Цього тижня на всіх представників зодіакального кола чекає мінімальне зростання доходів і сумнівний успіх у справах. Тим не менш, будуть і деякі приємні новини. Про все розповіли астрологи.

Наступний період з астрологічної точки зору не особливо вдалий для фінансової сфери життя. Астрологи радять підходити до вирішення фінансових питань обережно і без поспіху, оскільки зараз самий розквіт негативної сили ретроградного Меркурія. З іншого боку, тиждень буде розміреним і передбачуваним, оскільки жодних потужних астрологічних подій не очікується.

Овен

Овнам з великою ймовірністю вдасться розглянути вдалі можливості для збільшення заробітку, однак починати діяти зараз точно не варто. Краще поки що просто придивитися до чогось нового і спробувати спланувати справи на найближче майбутнє. Ризики зараз точно ні до чого. Незважаючи на проблеми з Меркурієм, астрологи не радять Овнам економити на своїх першочергових потребах. Проте спускати гроші на вітер і переплачувати теж нерекомендується.

Телець

Витрачені цього тижня гроші повинні подарувати Тельцям відчутний результат у вигляді фізичного комфорту, нових вражень, гарного настрою. Можна витрачатися, але робити це краще обережніше. Можливо, що з 24 по 30 квітня все ще надходитимуть нові матеріальні турботи, проблеми, негаразди, але рішення їм поки не знайти.

Близнюки

У Близнюків можуть з’явитися нові пункти витрат, але причин для паніки бути не повинно: подібні фінансові перешкоди на шляху виникатимуть спонтанно, але не стануть фатальними. Всесвіт постарається допомогти Близнюкам знайти вихід із ситуації.
Не виключено, що зараз дадуть про себе знати старі справи. Можна шукати нові шляхи вирішення проблем, а ось з новими джерелами доходу краще поки що почекати.

Рак

Матеріальне життя Раків може досить різко змінитись. Результат залежатиме від рівня удачі, тому не потрібно її відлякувати невпевненістю і скаргами на долю. Під кінець тижня важливо приділити увагу своїм особистим планам та бажанням. Настав час втілити їх у життя. Цей тиждень надасть вигідні можливості для підробітку, але астрологи радять не витрачати занадто багато сил на справу через слабку Венеру.

Лев

Якщо Левам потрібно буде прийняти доленосне рішення, астрологи радять діяти сміливо та швидко. Тим, хто звик чекати і покладатися на випадок, доведеться чекати вирішення ситуації досить довго. Вони, можливо, допоможуть залучити багатство, попри занепад Меркурія та Венери. Вкладати гроші цього тижня можна лише в сім’ю або купівлю необхідних речей для дому. Займатися фінансовими питаннями краще без поспіху. Зараз краще планувати справи заздалегідь і не відкладати їх у довгу скриньку.

Діва

Для досягнення успіху цього тижня доведеться подолати інертність, почати просувати свої плани вперед, стати більш відповідальними і працьовитими. Найбільш успішним видом заробітку можна вважати роботу, засновану на захватах або хобі. Якщо Дівам подобається те, що вони роблять, то результат буде відмінним, незважаючи на погане становище планет. Грошова удача буде на боці енергійних і оптимістичних людей цього Знаку.

Терези

Вирішуючи складні робочі та фінансові проблеми, Терези зможуть здобути мудрість і важливий життєвий досвід, який дасть важливий поштовх до успіху в найближчому майбутньому. Перемогою в період з 24 по 30 квітня можна вважати стабільність. Зараз не найкращий час для вкладення грошей, оформлення кредитів. Доходи цього тижня можуть залежати від того, наскільки Терези вміють бути лояльними, дипломатичними і гнучкими в спілкуванні з колегами і клієнтами.

Скорпіон

Скорпіонам потрібно звернути особливу увагу на роботу в колективі. Якщо вони зможуть домовитися і вислухати людину, то це принесе їм досить відчутні матеріальні вигоди в майбутньому і стабільність зараз. Астрологи радять прислухатися до навколишніх і їх порад. Якщо раптом доведеться звертатися за юридичною консультацією, то краще вибирати перевірених фахівців, а не найдешевших, адже скупий платить двічі.

Стрілець

Цього тижня не рекомендується виявляти альтруїзм, допомагаючи всім навколо. Потрібно пам’ятати і про себе, адже це той час, коли енергія і сили дуже обмежені. Особливо небезпечно піклуватися стосовно тим, для кого Стрільці нічого не значають. Приємний ефект від слабких Венери та Марса — відсутність гордині та завищеної самооцінки. Це означає, що робота, зав’язана на спілкуванні, піде вгору.

Козеріг

Це дозволить людям цього Знака ефективніше використовувати свої ресурси, заводити нові ділові знайомства. На початку тижня доведеться пожертвувати особистим комфортом на користь грошової стабільності. Настає ідеальний час для того, щоб спробувати закрити боргові зобов’язання. Головне — не змушувати себе постійно працювати з-під палиці. Якщо потрібно, можна взяти позаплановий відпочинок.

Водолій

Водоліям в період з 24 по 30 квітня, ймовірно, доведеться приймати дуже часто важливі і дуже непрості рішення. Не виключено, що у Водолеїв з’являться нові матеріальні зобов’язання. Можливі непередбачені витрати. Щоб запустити потрібні події і залучити в своє життя грошову удачу, астрологи рекомендують частіше бувати там, де водяться гроші. Краще більше спілкуватися з успішними і впливовими людьми. Саме вони, згідно з гороскопом, відкриють шлях до нових грошей.

Риби

Астрологи вважають, що в ці сім днів Риби можуть зазнати як стрімкого зростання доходів, так і зазнати серйозних збитків. Часу, щоб зорієнтуватися і направити життєві обставини в потрібну сторону, буде небагато. Доведеться діяти сміливо і впевнено, а найголовніше — швидко. Це не означає, що потрібно ризикувати. Іноді корисно не робити вибір взагалі. У цей період впливу особливу значимість набудуть колективні рішення, активна діяльність у групі.

You cannot copy content of this page