fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 24 по 30 липня 2023 року для кожного знака зодіаку

Фінансовий гороскоп допоможе вам уникнути грошових і робочих проблем витрат, а також підкаже найбільш правильну стратегію для важливих угод і покупок. Враховуйте рекомендації астрологів, щоб не втратити шанс на успіх.

Енергетика Меркурія буде дуже сприятливою цього тижня, тому кожному представнику зодіакального кола буде надано можливість поправити своє матеріальне становище.

Овен

Овнам астрологи рекомендують цього тижня бути стриманими не тільки в дії, але і в судженнях. Енергетика ретро-Венери може стати причиною помилок і промахів, які негативно позначаться на фінансовому благополуччі. У зв’язку з цим краще уважно стежити за витратами, щоб не залишитися на мілині. Потрібно підтримувати в собі позитивний настрій і не чекати допомоги від сторонніх.

Телець

Водоліям посміхнеться успіх. Енергетика Меркурія допоможе приступити до нових справ, зайнятися розширенням бізнесу. Однак на хвилі успіху Тельці можуть припуститися низки фінансових помилок, які призведуть до труднощів. Приділяти увагу краще за кожну дрібницю, щоб уникнути негативних наслідків. Налагодити фінансову сторону життя Тельцям буде не так складно, як здається.

Близнюки

Вплив планет Близнюків в цілому не поганий. Тяжка енергетика Венери не дасть зосередитися на головному, тому краще в першу чергу займатися справами, які призведуть до фінансової стабільності. У цей період можна займатися навчанням, відвідувати семінари або курси підвищення кваліфікації. Нові знання допоможуть Близнюкам знайти більш оплачувану роботу в майбутньому.

Рак

Для Раків цей тиждень з 24 по 30 число буде часом боротьби за фінансове благополуччя. Негативна енергетика Венери може вплинути на енергетику і сили, послабити хватку і позбавити впевненості в собі. Краще виявити обережність і не планувати на цей тиждень жодних серйозних фінансових операцій, незважаючи на силу Меркурія.

Лев

Астрологи рекомендують Левам використовувати цей час для угод, продажу чи купівлі нерухомості та транспортних засобів. Енергетика планет здатна внести сум’яття в плани і змусити Львів відхилитися від мети. У зв’язку з цим краще чітко дотримуватися складеного заздалегідь списку справ. Помилки, зроблені в ці сім днів, негативно впливатимуть на доходи в майбутньому.

Діва

Щоб Діви змогли активно і без побоювання займатися роботою та заробляти гроші, астрологи рекомендують їм уважно стежити за здоров’ям. Потрібно уникати перевтоми і частого перебування в людних місцях. При правильному розміщенні пріоритетів Девам вдасться досягти великих фінансових перемог. Не треба уникати чужої допомоги.

Терези

Для досягнення або збереження фінансової незалежності Терезам необхідно повірити в себе. Їхня впевненість дасть їм стимул розвиватися і шукати нові джерела доходів. Не потрібно зневірятися якщо щось не виходитиме. Помилки стануть корисним уроком на майбутнє. Представникам цього Знака важливо відмовитися від імпульсних дій фінансового характеру.

Скорпіон

Скорпіонам точно не варто вкладати гроші в авантюрні справи. Краще віддати перевагу перевіреним джерелам доходу. Легких грошей не буває — треба пам’ятати про це. Для досягнення матеріального благополуччя астрологи рекомендують подолати гординю і бажання покрасуватися перед оточуючими. Стриманість і розважливість – кращі друзі Скорпіонів.

Стрілець

Вплив Сатурна може спровокувати Стрільців на сумнівні кроки і вчинки, про які вони можуть пошкодувати в майбутньому. Важливо заздалегідь прорахувати всі ризики, щоб убезпечити себе від грошових втрат. Люди, з якими Стрільці працюють, можуть завдати їм клопоту. Зараз не можна розголошувати нікому свої плани, щоб витік інформації не створював зайвих проблем.

Козеріг

Кінець липня Козерогам варто провести в спокійній робочій обстановці. Негативний вплив планет може змусити їх похвилюватися, проте стриманість і рух до поставленої мети принесуть плоди. Бажання досягти фінансового благополуччя самостійною працею — ось те, що треба знайти людям цього Знаку Зодіаку. Меркурій допоможе тим, хто збирається провести тиждень у роз’їздах.

Водолій

Водоліям не варто марнувати часу: можливо, вони зможуть знайти роботу мрії або отримати шанс на здобуття багатства. Зберегти і примножити фінанси вийде, якщо не поспішати з великими придбаннями. Також з 24 по 30 число Водолії можуть зазнавати занепаду сил через ретроградну Венеру. Розподіляти робочий час необхідно грамотно. Підтримка близьких людей буде важливою для фінансової стабільності.

Риби

Для Риб відкриється безліч фінансових перспектив. Активність Меркурія допоможе швидко визначитися з першорядними завданнями і спрямувати активність у потрібне русло. Не потрібно намагатися заробити всіх грошей, але й упускати вдалі можливості теж не можна. У цей період краще зберігати спокій, інакше імпульсивність може стати джерелом проблем з фінансами. Ще краще не влазити в борги.

You cannot copy content of this page