fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 25 квітня по 1 травня 2022 року для кожного знаку зодіаку

Фінансовий гороскоп – незамінний помічник для тих, хто хоче залишитися на плава або збільшити грошовий приплив. Астрологи пропонують дізнатися, як не залишитися в збитку і закласти фундамент фінансового благополуччя в кінці квітня і в перший день травня.

Цілий тиждень буде дуже непростим. Вкрай непередбачуваного і несприятливого середовища. Найсприятливіший період 2022 року підходить до свого завершення, тому успіху в цілому і фінансового успіху буде набагато менше.

Овен

Овни можуть прогаяти великі можливості, які відкрилися перед ними раніше. Щоб цього не сталося, астрологи радять не відкладати свої справи на потім. Плутон 29 числа стане ретроградним. У такому стані планета провокує проблеми в колективі, тому не можна буде шукати виправдань своєї лінощів і безініціативності, безвідповідальності і агресії. Потрібно братися за свої справи і не делегувати повноваження.

Телець

Те, що Тельці не встигнуть здійснити цього тижня у сфері фінансів, на наступному може виявитися вже не за силами. Для тих, хто зможе подолати інертність цього періоду, відкриються нові прибуткові перспективи. На цих вихідних під впливом затемнення Тельців може залишити ентузіазм, тому краще не займатися роботою в суботу і неділю. 30 квітня — найнесприятливіший день для покупок.

Близнюки

Плутон стає ретроградним. Але цього дня його негатив закриє собою Меркурій, що переходить у Знак Близнюків. Це означає, що кінець тижня для людей цього Знака виявиться досить продуктивним у плані фінансів. Навіть у затемнення в суботу можна буде здійснювати покупки. Астрологи радять не обговорювати ні з ким свою роботу в кінці квітня і поки не будувати грандіозні плани. Якщо належить вирішення складних завдань, варто залишатися вдумливими та уважними.

Рак

Сильна сторона цих людей — уміння прислухатися до оточуючих і відокремлювати істину від марної інформації. Проекти і завдання, що вимагають енергійності, варто або перенести на наступний тиждень, або запланувати на більш сприятливі дні тижня: понеділок або вівторок. Що стосується витрат, то цей тиждень – несприятливий період для великих покупок. Натомість це добрий час для пошуків нового хобі. Вибрати нове захоплення Ракам допоможе простий нумерологічний розрахунок. Люди цього Знака зможуть змінити своє життя на краще, якщо почнуть змінюватися самі.

Лев

Настав час відмовитися від негативних установок, почавши програмувати своє мислення на краще життя. Леви, які мрію розбагатіти, повинні повірити в себе і свої здібності. Астрологи зазначають, що сильною стороною Львів цього тижня буде неагресія та лідерство. На висоті виявляться аналітичні здібності, завдяки чому люди даного Знака зможуть вирішити будь-які проблеми, спровоковані негативними аспектами, ретроградністю Плутона і затемненням. Гроші найкраще витрачати не на схвилинні радості, а на вкладення заради майбутнього.

Діва

Дівам для залучення фінансової удачі астрологи радять сфокусуватися на правильному зовнішньому вигляді. Цього тижня представники даного Знака можуть зіткнутися з проблемою, що має відразу кілька рішень. Щоб зробити вірний вибір, є сенс проконсультуватися з авторитетними людьми: самостійні рішення можуть бути не особливо ефективними. Стане в нагоді і уважність до дрібниць. Вони здатні вказати на вигоду і перспективні можливості.

Терези

У Весів на роботі може початися справжній бедлам. Сфера кар’єри і грошей зазнає кардинальних змін, особливо у другій половині тижня. Чекати, поки удача і гроші самі підуть у руки, точно не краща стратегія. Підтримувати активність на високому рівні весь тиждень буде досить непросто. Якщо люди цього Знака не візьмуть себе в руки, це може негативно позначитися на їхніх справах, кар’єрі та доході. Головне — подолати пасивність і лінь.

Скорпіон

Скорпіонів Всесвіт може зіштовхнути зі складними дилемами в роботі та фінансовій сфері цілому.Також важливо прислухатися до своєї інтуїції. Згідно з прогнозами, поведінка планет і зірок найменше позначиться саме на Скорпіонах. Це означає, що поки всі інші люди будуть відчувати проблеми, народжені під цим Знаком, зможуть збільшити доходи або зайняти для себе найбільш вигідну позицію.

Стрілець

Стрільцям, як і Скорпіонам, везтиме трохи більше, ніж іншим людям. На тлі проблемного стану зірок і планет може з’явитися деяка метушня в роботі. Вона обіцяє тривати весь тиждень і навіть довше, але Стрільці можуть не тільки виконати план, але і перевиконати його, вигідно зарекомендувавши себе перед керівництвом і колегами. Єдине попередження астрологів: не варто позичати гроші, оформляти кредити або просто робити дорогі і марні покупки.

Козеріг

Козерогов чекає непростий тиждень, але потрібно пам’ятати про те, що у невдачі є не тільки астрологічні, але й енергетичні причини. Цілком можливо, що зірки підштовхнуть Козерогов до того, що вони втратять впевненість, спровокувавши тим самим збитки. Цього тижня секрет успіху в кар’єрі та грошах— пошук нових шляхів. Застарілі методи поступляться місцем прогресивним. Щоб прокласти шлях, не збившись з нього, Козерогам доведеться продовжувати роботу в колишньому ритмі. Буде особливо добре, якщо вони зможуть пробудити в собі творчий початок.

Водолій

Водолії ризикують постраждати від Ретроградного Плутона, але до нього ще потрібно дожити, адже планета розгорнеться в зворотний бік лише 29 числа. Головне зараз — уникати проблем і не вигадувати їх собі самим. Навіть невеликий хаос у справах може бути дуже руйнівним. Робота, яка не дає розслабитися і тримає в напрузі, змусить швидко втратити всі сили і втратити удачі.

Риби

Ділова активність Риб співслужить їм гарну службу. Це допоможе підвищити доходи або утриматися на попередньому рівні. Також це позитивно позначиться на репутації. За прогнозами астрологів, Риб чекають великі проблеми в день затемнення 30 квітня. Ця подія може призвести до витоку коштів. У суботу і неділю краще не витрачати гроші даремно. Можливо, доведеться дати волю конкурентам.

You cannot copy content of this page