fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 25 по 31 грудня 2023 року для кожного знака зодіаку

Прогнози астрологів допомагають ставати щасливішими в роботі та бізнесі, а також залучати багатство і щастя. На тижні з 25 по 31 грудня фінансовий гороскоп допоможе представникам усіх Знаків Зодіаку знайти свій шлях до статку і благополуччя.

На цей тиждень припаде пік негативного стану планет. Весь тиждень буде досить негативним у плані енергетики, але четвер і п’ятниця стануть вишнею на торті — 28 грудня на нас чекає найнебезпечніший аспект Меркурія і Марса, а 29 грудня Венера перейде в Знак Стрільця, що погано на Стрільця,що погано Цілом. Натомість 30 числа буде останній день сили 2023 року – день припинення ретроградного руху Юпітера. Ті, хто працюють у цей день, зможуть показати непогані результати.

Овен

Рибам у вирішенні грошових завдань знадобиться лише життєвий досвід, а ось інтуїцію краще не слухати. Варто більше слухати здоровий глузд і досвідчених людей. Краще купувати і робити тільки те, що схвалює розум, а не серце. Цього тижня астрологи рекомендують утриматися від шопінгу та покупок, особливо в інтернеті. Перед Новим роком це зробити складно, але краще постаратися не купувати нічого зайвого.

Телець

Час фінансових перемог у Тельців залишився позаду. Імовірність отримання прибавки до зарплати є, але тільки за минулі заслуги. Як не намагайся, а зараз, швидше за все, вже нічого довести нікому не вийде. З іншого боку, в самому кінці тижня покращиться психологічний мікроклімат на робочому місці, але це допоможе тільки тим. Хто працює в суботу і неділю. Доробити за тиждень важливі завдання і завершити проекти можна лише за наявності посидючості.

Близнюки

Період з 25 по 31 грудня несприятливий для кар’єрних проривів. Згідно з фінансовим гороскопом на тиждень, Близнюкам поки що краще тримати свої ідеї в секреті, а також виконувати свої обов’язки. Радитися можна тільки з найближчими людьми, і тільки якщо вони професіонали в цікавому питанні. Розмірковуючи про плани на всі почуття, Близнюки можуть втратити грошову удачу зараз і в найближчому майбутньому – після настання нового року.

Рак

Ракам зараз краще не витрачати сили на порожні розмови. Важливо діяти і не прохолоджуватися. Юпітер 30 числа допоможе під іншим кутом поглянути на ситуацію в сфері фінансів: можливо, Раки якраз в цей день зроблять важливий крок для залучення багатства. Тим не менш, субота не буде якимось дуже грошовим днем для них. Чекати на прихід грошей можна лише в січні.

Лев

Левам варто вже з ранку з понеділка займатися справами, не відкладаючи їх у довгу скриньку. Те саме стосується дуже важливих і невідкладних покупок. У четвер і п’ятницю здійснювати покупки категорично заборонено. Чим активнішим буде життя Львів, тим більше нових можливостей у нього увірветься потім. Поменше покупок краще робити на маркет-плейсах: зараз краще віддати перевагу тим товарам, які можна для початку доторкнутися.

Діва

Братися за нову роботу зараз Дівам за можливості не стоить: куди корисніше для них буде трохи зменшити оберти. Ретроградний Меркурій продовжує негативну дію, так що це гарний привід для Дів поставити важливі справи на паузу, особливо якщо потрібно прийняти рішення, все обміркувати. Не варто діяти з гарячого, особливо якщо потрібно терміново купити щось дороге.

Терези

Терезам астрології експерти радять не давати нікому порожніх обіцянок вдома і на роботі. Краще приємно здивувати замовника або начальство, зробивши все раніше терміну, ніж наобіцяти з трьох коробів і розчарувати їх. Терезам варто розпланувати справи на тиждень ще вранці в понеділок. Покупки та інші фінансові завдання потрібно закінчити до четверга. У четвер і п’ятницю краще зайнятися найпростішими завданнями або зовсім відпочити.

Скорпіон

Покупки та важливі зустрічі Скорпіонам можна запланувати на будь-які дні крім 28 і 29 грудня. Вплив планет зараз дуже негативний, тому Скорпіона важливо самим стати біля руля свого фінансового потоку. Ніщо так не допоможе цим людям, як витримка і спокій. Якщо хапатися за все і відразу, вийде збільшити лише кількість помилок, але точно не суму на рахунку.

Стрілець

Стрільцям зараз абсолютно точно не варто замислюватися про зміну роботи. Точніше, думати можна, а ось діяти поки не потрібно. Також не бажано щось вимагати від начальства чи колег. Це непоганий час для того, щоб позбутися старих речей. Астрологи радять поетапно вирішувати фінансові питання. У плані покупок не завадить план дій з детальними пунктами, які речі в пріоритеті, де шукати знижки і так далі.

Козеріг

У період з 25 по 31 грудня Козерогам нічні світила завадять виконувати звичні справи, тому важливо ретельніше продумувати деталі. Людям даного Знаку астрологи рекомендують не розпорошуватися на кілька справ одночасно. Якщо в пріоритеті любовна сфера, фінансові справи краще поставити на паузу, і навпаки. Бажано цього тижня не занурюватися в думки щодо минулих невдач. Страхи та сумніви геть-чисто заблокують фінансові потоки.

Водолій

Багатьом Водоліям, ймовірно, належить на останній тиждень 2023 року відстоювати свої інтереси. Укладаючи фінансові договори, важливо перевіряти ще раз всі пункти: зараз треба розуміти, за що саме ставиться підпис. Добре підуть прості справи, пов’язані з вкладами і накопиченнями. Можна класти гроші в банк, а ось витрачати їх потрібно з розумом. Важливо роздати борги і зробити заздалегідь платежі з позик.

Риби

Рибам астрологи рекомендують не брати з собою роботу на будинок, особливо якщо йдеться про вихідних і четверга з п’ятницею. Таким чином, навряд чи вийде сильно збільшити бюджет, а ось продуктивність точно знизиться: відпочивати зараз Риби мають повноцінно, набираючись сил. В іншому випадку і гроші залучати стане складніше, і настрій погіршиться, що перед Новим роком не є добре.

You cannot copy content of this page