fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 26 червня по 2 липня 2023 року для кожного знака зодіаку

Фінанси — важлива складова життя кожної людини. Без грошей немає щастя та стабільності. Фінансовий гороскоп підкаже вам, як стати успішнішим у кінці червня і початку липня 2023 року.

Швидше за все, шляхи вирішення фінансових і робочих проблем на стику червня і липня будуть перебувати на поверхні, але доведеться проявити уважність, щоб їх помітити.

Незважаючи на негативний настрій Меркурія — головної фінансової планети, цього тижня можна чекати на нестандартні та оригінальні події в робочому та грошовому плані. Не виключено, що виникнуть несподівані можливості для заробітку, однак і йти гроші можуть легко.

Овен

Овнам у фінансовому плані діяти треба вкрай обережно. Якщо їх не влаштовує їхнє матеріальне становище, то в ці сім днів варто почати шлях до зміни цього аспекту життя. Потрібно пам’ятати про свої бажання і не зупинятися на півдорозі до мети, дозволяючи страху заволодіти собою. У другій половині тижня на багатьох Овнів чекає доленосний момент, зустріч з дилемою. Їм доведеться обирати між матеріальним успіхом і особистим щастям. Будь-який вибір буде вірним.

Телець

Якщо робота повністю заповнить життя цих людей, не залишивши в ній місця ні на що більше, це може зіграти з ними злий жарт. При розстановці пріоритетів краще прислухатися до своєї інтуїції. На кону стоїть багато, тому рішення Тельців сильно вплине на майбутнє життя — фінансове вже точно. Фінансовий гороскоп вказує на успіх у матеріальній сфері для тих, хто знає, чого хоче. І це незважаючи на проблеми з Меркурієм і Нептуном.

Близнюки

На початку тижня Близнюкам потрібно зберегти свої фінансові плани в секреті: не варто афішувати свої доходи і плани, амбіції та бажання. Астрологи рекомендують шукати гроші там, де ніхто іншої не здогадався. Також важливо не забути і про перевірені шляхи вирішення фінансових проблем. У ці сім днів усім представникам Знаку Близнюків потрібно стати трішки відповідальнішою. Їх має цікавити не тільки, як витратити гроші, але і те, як їх можна заробити.

Рак

У ці сім днів успіхи Раків безпосередньо залежать від їхньої ініціативності. Якщо їм буде відомо, як збільшити свій дохід, то треба діяти. Якщо ні, то мрій про красиве життя поки не суджено буде здійснитися. На главі кута встане Меркурій, ослаблений Раком. Ця планета давитиме своєю деструктивною енергетикою, тому є шанс, що Раки захочуть спустити всі свої гроші на відпочинок та розваги. Не варто заохочувати такий підхід до життя. Фінансові проблеми перестануть вирішуватися самі собою.

Лев

Марс все ще сильний, тому він подарує шанс досягти успіху в матеріальній сфері життя, незважаючи на негатив Меркурія і Нептуна. Невгамовна енергія цієї планети допоможе Левам залишитися поза зоною комфорту, а також знайти в собі сили для того, щоб піти назустріч позитивним змінам. Авантюри фінансового характеру будуть руйнівними. Головне зараз – не втрачати голову і покладатися на життєвий досвід: свій або близьких людей.

Діва

Зірки радять Дівам спробувати себе в ролі першопрохідника. Шанси досягти успіху в роботі і стати багатшими зараз все ще великі у тих, хто має уявлення про тому, як влаштований цей світ і що він може дати. Потрібно йти назустріч всьому новому і незвіданому. Це буде складний, але вельми продуктивний тиждень для тих, хто вирішив поліпшити своє фінансове становище, а також знає, як це зробити.

Терези

Зірки радять Терезам поставитися до фінансової сфери вкрай серйозно. У цей період, за те, щоб ви вони не взялися, потрібно буде доводити справи до кінця. Краще займатися лише важливими справами, не розпорошуючи свою енергію на дрібниці. Не варто витрачати час на пошуки додаткових джерел заробітку. У Весів буде лише один спосіб отримати гроші — терпляча і старанна робота. Потрібно довести свій професіоналізм до максимуму.

Скорпіон

Завзятість і цілеспрямованість – ось на що потрібно наголошувати з 26 червня по 2 липня. Можливо, дії Скорпіонів не принесуть їм грошей, зате вони навчаться покладатися на себе, що вкрай важливо в поточних реаліях. Скорпіонам слід звернути увагу на свої цілі в житті. Нептун в кінці тижня починає ретро-рух, тому важливо бути конкретніше в цьому плані. Не варто ховатися за туманом порожніх слів.

Стрілець

Астрологи рекомендують звернути увагу на самих себе, а не на недоліки оточуючих людей. Це допоможе Стрільцям зрозуміти, чого дійсно вони хочуть від життя. З фінансової точки зору – всі мріють бути багатими, але як до цього прийти, знають лише одиниці. Стрільці відносяться до цих людей. Нині їм потрібно використовувати свою уяву і довіряти інтуїції. Астрологи не рекомендують вкладати гроші в цінні речі. Порадувати себе дорогою покупкою можна буде пізніше. Нині треба економити.

Козеріг

Якщо є стабільний заробіток, то це вже добре. Нові джерела доходу та додаткові підробітки поки що краще виключити. Астрологи вважають, що зараз краще поки не купувати щось дороге. Так, багатьом захочеться знайти джерела заробітку для багатшого життя. Це буде можливо в майбутньому, особливо якщо підійти до бажання з розумом. Козероги повинні тримати себе в руках і жити за коштами.

Водолій

Меркурій – головна фінансова планета і в цілому потужний покровитель для Водоліїв. Його енергетика буде дуже негативною, тому мотивувати себе в період з 26 червня по 2 липня буде куди складніше звичайного. Робота з потужного джерела гарного настрою може перетворитися на щось неприємне. Якщо Водолії зможуть працювати чесно, то Всесвіт допоможе їм стати успішнішим і багатшим у майбутньому. Не варто переживати через різкі грошові зміни до п’ятниці, адже саме в п’ятницю почнеться ретро-фаза Нептуна.

Риби

Нехай усе йде своєю чергою. Рано чи пізно зміни, яким судилося відбутися цього тижня, призведуть Риб до багатства і успіху, а поки що необхідно робити все можливе, щоб утриматися на плаву. Меркурій ослабне через перехід у Знак Раку. Рибам доведеться шукати нові шляхи пошуку фінансового успіху. Робоча та грошова сферах стане більш нестабільною. Можлива поява дилем і складних ситуацій.

You cannot copy content of this page