fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 26 грудня 2022 року по 1 січня 2023 року для кожного знака зодіаку

От і підійшов до кінця 2022 рік. Він міг бути складним, міг бути продуктивним і успішним, але найголовніше — залишитися на плаву саме зараз при зустрічі нового року. Поради астрологів допоможуть вам це зробити.

Єдина, але дуже велика проблема для фінансового благополуччя цього тижня — це початок ретроградного руху Меркурія. Фінансова планета ставитиме нам палиці в колеса, тому всі найважливіші покупки перед новорічними святами краще здійснити до 28 числа включно. Також астрологи наполегливо радять бути обережнішими в поїздках, оскільки плани можуть руйнуватися раптово.

Овен

Дуже важливо зустріти рік чистими ментально без проблем внутрішнього характеру. В першу чергу варто позбавитися від заздрості самого негативного почуття, яке спочатку йде врозріз з багатством і успіхом. Якщо Овни позбавляться його зачатків, весь початок наступного року буде успішним.

Телець

У Тельців через ретроградного Меркурія може впасти мотивація. Що стосується зустрічі Нового року, то вона повинна проходити вдома або ближче до будинку. Важливо витратити частину коштів на смачну і корисну їжу. Ще 2022 рік краще завершити без боргів – без прострочок за кредитами, без незакінчених справ і проектів з роботи. Тільці можуть стати більш сприйнятливими в ці сім днів, тому астрологи наполегливо радять менше переживати через неприємні дрібниці, фокусуючись за позитиві.

Близнюки

Близнюкам астрологи радять не виносити на обговорення з колегами і керівництвом чужі недоліки. Плітки на робочому місці в кінці року можуть вкрай негативно позначитися на репутації Близнюків. Особливо важливо уникати їх з 29 числа, коли головний покровитель людей даного Знака Зодіаку увійде в ретро-фазу. Зараз розклад такої — або представники цього Знаку діють твердо і сміливо, або в їх житті почнуться грошові негаразди.

Рак

У Раків відносно стабільний тиждень. Ретро-Меркурій впливає на них несильно, тому потрібно активізувати у справах. Три ефективні вправи допоможуть здійснити всі мрії перед початком Нового року. Гроші потрібно витрачати розумно, а також не бояться робити вимушені покупки, адже після настання 2023 року ціни можуть поповзти вгору. Найбільша і найкритична помилка кінця 2022 року — наживання нових ворогів. Це може спровокувати грошовий колапс.

Лев

У робочому колективі Левам варто зберігати взаєморозуміння, щоб колеги за необхідності захотіли простягнути руку допомоги. Зберегти гроші та примножити доходи Левам допоможе бажання допомагати оточуючим та вміння приймати допомогу. Астрологи радять на розкривати нікому свої карти, не розповідати про плани і бажання. Це дуже важливо.

Діва

Величезна вага в період з 26 грудня по 1 січня буде мати інформація. Інформаційні потоки стануть вкрай нестабільними, через що зрозуміти, де правда і істина, а де брехня, виявиться практично нездійсненним завданням. Доведеться йти через фінансові та робочі терни, спираючись лише на інтуїцію. У голові не повинно бути ніяких «я не зможу». Удача любить сміливих людей, а також тих, хто беззастережно вірить у власні сили.

Терези

У Терезів починається той самий період, коли одні цілі йдуть в небуття, а інші приходять на них. Неважливо, яка причина всього цього — проблеми і відсутність можливостей або успішне вирішення всіх поставлених завдань. Починати 2023 року і закінчувати 2022 у вільному плаванні і невідомості не можна. Астрологи радять також Терезам берегти свої нерви, оскільки на роботі та в бізнесі можуть відбуватися різні неприємні ситуації. Головне — не нести думки про фінансові негаразди додому, адже труднощі тимчасові.

Скорпіон

Якщо на роботі та в бізнесі все погано, важливо робити хід конем і не боятися змін. Бездіяльність у такому разі рівноцінно програшу. Щодо тих, у кого зараз, навпаки, все добре, варто спробувати закріпити успіх. Якщо в кінці 2022 року вдалося підвищити доходи, не потрібно виявляти жадібності і бажання заробити ще. Від неправильного кроку не застрахований ніхто через ретроградного Меркурія, тому краще затаїтися і відпочити.

Стрілець

Стрільців може тимчасово залишити ентузіазм і мотивація, однак це не означає, що цього тижня не заробити жодних грошей. У принципі, стрільці зараз у досить вигідному становищі, враховуючи, що ретроградний Меркурій торкнеться їх лише поверхово. Ще важливо правильно розставити пріоритети. Це буде вкрай важливо, особливо якщо кінець року сповнений справ і турбот. Стрільців може чекати приємний сюрприз на початку тижня — можливо, хтось захоче повернути їм борг.

Козеріг

На початку тижня корисними стануть ділові зустрічі — до того моменту, поки Меркурій не почне псувати всім нам життя. Усі покупки Козерогам теж краще встигнути до середи включно.

Водолій

Цього тижня до них може надійти нова пропозиція про більш оплачувану роботу. Особливо добре це для тих, хто не бажає залишатися на одному місці і хоче більшого. Недарма кажуть, що дорога стелиться під ногами того, хто йде. Якщо Водолії чогось хочуть, їм потрібно рухатися в бік своєї мрії. Фінансові позитивні зміни будуть можливі, незважаючи на той факт, що їхній покровитель в лиці Меркурія стане вкрай негативним у четвер. Не потрібно починати святкувати новий рік заздалегідь. Спочатку потрібно розібратися зі справами.

Риби

Рибам в кінці року для того, щоб покращити своє життя, доведеться почати захищати свої активи, навчитися цінувати свій час. По-перше, варто звернути увагу на негативних людей, які можуть почати ставити палиці в колеса. Доведеться дати їм відсіч, інакше вони заберуть у Риб все. Також необхідно присвячувати більше часу справам та роботі. Неробити зараз точно не варто. Потрібно натиснути на газ до упору і завершити рік так, щоб потім не було шкода чи соромно. Мета — не заробити якнайбільше грошей, а зберегти і примножити ділову репутацію.

You cannot copy content of this page