fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 26 лютого до 3 березня 2024 року для кожного знака зодіака

Зберегти та примножити фінанси допоможуть поради астрологів. У фінансовому гороскопі відображені підказки та застереження, які допоможуть залучити матеріальний добробут та не залишитися з порожніми кишенями наприкінці зими та на початку весни.

Фінансовий гороскоп на тиждень з 26 лютого до 3 березня 2024 року

За словами астрологів та експертів, нас вами чекає досить складний час через сильний негативний вплив зірок і планет. Негативний Меркурій стане головним ворогом нашого грошового та ділового успіху цього тижня. Намагайтеся слідувати простим рекомендаціям, щоб не потрапити в халепу.

Овен

Цього тижня астрологи рекомендують Овнам відкласти витрати і по можливості фінансові угоди, відрядження. Зірки і планети швидше шкодитимуть, ніж допомагатимуть, тому існує ризик оступитися і направити свої заощадження прямо в руки шахраїв. Потрібно бути уважнішими, а також зайнятися легкими справами, які не викликають труднощів. Це допоможе уникнути неприємностей.

Телець

Тельцям астрологи рекомендують у період з 26 лютого по 3 березня негайно братися за дуже важливі справи. У цей період можна знайти ефективний спосіб збільшити дохід за рахунок нових ідей та дій, але лише у майбутньому. Перші дні березня будуть невдалими для отримання додаткових навичок, оскільки пам’ять та увага Тельців будуть дуже знижені злощасним Меркурієм.

Близнюки

Близнюкам перші дні березня та весни не принесуть успіху у фінансовій сфері, але ще більше проблем з’явиться, якщо вони не перестануть ділитися своїми планами з будь-ким. Настав час виявити завзятість і не відступати від мети, а також перестати посвячувати у свої справи сторонніх. Тиждень буде цілком стабільним, якщо присвятити його вирішенню лише своїх проблем, побувши трохи егоїстами.

Рак

Вирішення ділових питань, що стосуються фінансової сторони життя, на цьому тижні не буде першочерговим завданням для Раків. Астрологи рекомендують їм звернути увагу на перешкоди, що заважають успіху. Сумніви і боязкість можуть зіграти злий жарт, тому першу половину тижня варто присвятити порятунку від цих прикрих перешкод. Наприкінці тижня допустимо помірний шопінг у компанії з близькою людиною.

Лев

Левам цього тижня краще не «брати бика за роги» і забути про успіхи у діловому житті. У фінансовій сфері найкраще не формувати події. Зірки та планети заважатимуть важливим починанням та реалізації сміливих ідей. Позитивний настрій та бажання досягти успіхів допоможуть їм впоратися з тимчасовими труднощами та вирішити поставлені завдання, але не потрібно звинувачувати себе чи когось іншого у випадкових провалах.

Діва

На початку тижня через сильний негативний вплив Меркурія Девам не варто активно займатися питаннями фінансів. Наприкінці тижня вплив планети трохи зійде нанівець, але краще все одно зберігати самовладання та не піддаватися бажанню вкласти заощадження у сумнівні проекти. Починаючи з п’ятниці можна займатися як вирішенням нагальних завдань, так і шукати додатковий заробіток.

Терези

Терезам цього тижня може здатися, що справи йдуть не так добре, як хотілося б. Це пов’язано з тим, що настав час змін, які допоможуть залучити до життя позитивні події у майбутньому. Наприкінці тижня можна прогулятися магазинами, придбати необхідні товари і навіть заощадити завдяки вигідним акціям, але головне — не купувати того, в чому немає потреби.

Скорпіон

Скорпіонам грошові питання варто відкласти в далеку скриньку, адже зараз усі основні планети занепадають. У цей період існує ризик розлучитися з частиною накопичень або стати жертвою шахраїв. Ці дні підходять хіба що для розумних витрат, але не варто витрачати кошти на оновлення іміджу або ремонт будинку, купівлю дорогих речей і прикрас.

Стрілець

Стрільці цього тижня зможуть уникнути неприємностей, пов’язаних із відпливом фінансів, якщо перестануть слухати у всьому свою інтуїцію. Люди даного Знака зможуть знайти спосіб збільшити заробіток, але реалізацією ідей краще поки що не займатися, відклавши це на потім. Зміна роботи теж не піде їм на користь. Цього тижня важливо бути максимально відповідальними, щоби не втратити свою репутацію в колективі.

Козеріг

Козероги зможуть зберегти успіх у діловому середовищі, якщо зосередяться та перестануть вести кілька справ одночасно. Успіх, пов’язаний з фінансами, не забариться, якщо уважно стежити за розвитком подій і вчасно проявити активність. Так, астрологи не прогнозують нині вдалий час для великих фінансових операцій та угод, але можна спробувати зайнятися довгостроковим плануванням.

Водолій

Водоліям теж не посміхнеться успіх. Через деструктивний вплив планет вони зможуть втратити багато грошей під час безцільного шопінгу, придбати марні речі. Цього тижня Водоліям надійдуть привабливі пропозиції, багато з яких можуть виявитися пасткою ворогів чи шахраїв. Більш менш сприятливими днями для вирішення фінансових питань астрологи називають понеділок і вівторок.

Риби

Рибам експерти рекомендують уважно стежити за своїм самопочуттям та емоційною складовою, щоб перепади настрою не стали для них джерелом проблем. Риби можуть легко піддатися спокусі витратити заощадження нераціонально. Наприкінці тижня можна покращити фінансове становище за рахунок активної праці, проте для цього важливо зосередитись на конкретній меті.

You cannot copy content of this page