fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 27 березня по 2 квітня 2023 року для кожного знака зодіаку

Гороскоп допомагають нам прийняти сьогодення і змінити майбутнє. Астрологи розповіли, що у фінансовій сфері піднесе грошовий успіх, як пережити заплутану зміну першого і другого місяця весни і як перемогти занепокоєння.

Згідно з прогнозами, тиждень буде відзначений нестійкою енергетикою планет. Буде відразу три негативні аспекти – 28, 30 березня і 1 квітня. Для фінансової сфери найнебезпечнішим є перший 28 числа, оскільки відбудеться з’єднання Меркурія і Юпітера. Якщо перший день пройде успішно, то інші з більш високою ймовірністю теж виявляться продуктивними і сприятливими.

Овен

Народженим під егідою Овна зірки обіцяють багато пригод та яскравих емоцій, особливо якщо вони проведуть цей тиждень у діловій активності, пошуках нової роботи. Там, де захочеться ризикнути, краще стримати себе і не робити дурниць. Якщо хтось запропонує попрацювати над чимось новим, бажано прийняти виклик, але спочатку все гарненько зваживши. Не треба забувати також і про самонавчання — цього тижня можна добре засвоїти нову інформацію. Дуже важливо працювати поруч з приємними людьми.

Телець

З мінусів цього періоду для Тельців можна виділити напруженість, імпульсивність і егоїстичність. Керувати своїми фінансами треба мудро та обережно. У роботі та бізнесі доведеться проявляти більше гнучкості, особливо в спілкуванні з не найприємнішими колегами чи клієнтами. Цього тижня Тельці можуть бути вкрай стурбовані своїм фінансовим становищем, соціальним статусом та професійними перспективами.

Близнюки

Близнюкам знадобиться дуже багато сил і енергії цього тижня для того, щоб залишитися на плаву. Близнюки, як і всі інші Знаки, виявляться дуже чутливими до негативного аспекту Меркурія і Юпітера. Численні дрібні фінансові та робочі негаразди початку тижня можуть вибити з колії. Самопізнання допоможе Близнюкам дізнатися і прийняти сильні сторони свого характеру. Не потрібно боятися підвищеної відповідальності та роботи.

Рак

Ракам стане в нагоді накопичений життєвий досвід. Він допоможе в нових починаннях і захоплюючих справах, навіть якщо це просте планування справ на майбутнє. Раки відносяться до Знаків, які в цілому люблять стабільність, тому наступний тиждень їм навряд чи сподобається. Планети піднесуть стільки сюрпризів, що спокійний перебіг життя порушиться.

Лев

Астрологи радять Левам виробити правильний режим дня і дотримуватися його. Працювати в режимі багатозадачності зараз поки не варто, але не потрібно також і боятися ініціативи та відповідальних рішень. В іншому випадку невпевненість у собі перекриє успіхи і позбавить удачі. З 27 березня по 2 квітня Львам важливо відчувати, що вони можуть щось контролювати. Наприклад, можна почати з контролю своїх думок. Леви зможуть налаштуватися на підвищення доходів і набуття багатства.

Діва

Для Дів багато що може відбуватися з елементом несподіванки. Наприклад, оточуючі поводитимуться непередбачено. Мережі випадкових подій зплетуться в незрозумілий візерунок, і, хоча позитивні зміни зустрічатимуться частіше за негативні, все одно є ризик відчути, що грунт йде з-під ніг. Також зараз краще не витрачати гроші даремно і не давати нікому порожніх обіцянок. Дівам варто пам’ятати не тільки про свої сильні сторони, але і
слабкостях і больових точках.

Терези

У Терезів є два шляхи на цьому тижні: або боротися з негараздами на фінансовому фронті, намагаючись виправити хаос, або просто проігнорувати все, що відбувається. Дивно, але астрологи стверджують, що в період з 27 березня по 2 квітня другий варіант розвитку подій набагато кращий за перший. Всі зміни, незважаючи на негатив планет у вівторок, четвер і суботу, в кінцевому рахунку принесуть успіх, але не відразу, а через певний час в майбутньому.

Скорпіон

Скорпіони, які приймуть виклик і почнуть активно компенсувати прогалини у своїх навичках, займаючись самоосвітою, вийдуть переможцями. Наприкінці тижня Скорпіони можуть почати відчувати азарт. Їх з високою ймовірністю потягне на ризикові фінансові проекти. Через це вони можуть зазнати матеріальних збитків.

Стрілець

Середина та кінець тижня не сприяють особистим ініціативам та творчим проектам. Точніше, треба бути обережнішими у четвер і суботу. В інші дні важливо шукати нову мотивацію і діяти. Нині краще поки не виносити свої плани на суд громадськості. Зміна обстановки допоможе поглянути на своє життя під новим кутом. Астрологи тимчасово радять не займатися надто трудомісткою і складною роботою.

Козоріг

Цього тижня може статися так, що життєвих сил, ресурсів та кваліфікації Козерогів виявиться недостатньо для того, щоб впоратися з покладеними на них завданнями, тому, якщо є можливість, краще взяти відпустку і відпочити як слід. Альтернативний шлях – зниження навантажень. Труднощі труднощами, але якщо візуалізувати успіх, то негаразди відступлять швидше. Для фінансової стабільності необхідно знайти баланс між енергією хаосу та порядку.

Водолій

Нічні світила не зможуть посилити амбіції Водоліїв та їх впевненість у собі. Це означає, що зараз не найкращий час для пошуків нової роботи. Зростання доходів чекати теж не варто, але створити сприятливі умови для роботи можна. Це допоможе хоча б частково реалізувати свої цілі і плани. Астрологічні тенденції складаються неблагополучно, але Водолії сильні тим, що вміють адаптуватися до ситуації, що склалася і мінімізувати шкоду.

Риби

Рибам варто стежити за подіями, помічати важливі дрібниці, планувати справи на кілька кроків уперед. Планети можуть змусити Риб стати більш прискіпливими та обережними, ніж зазвичай. Це вкрай важливо для збереження та зміцнення своїх позицій у фінансовій та робочій сферах. Деякі корисні ділові та фінансові поради їм можуть дати близькі люди, так що не варто ігнорувати їхню допомогу.

You cannot copy content of this page