fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 27 листопада по 3 грудня 2023 року знаків зодіаку

Овен

На початку тижня працелюбність та чесність дозволять підвищити ваш авторитет в очах начальства та колег. У середу цілком реально отримати спонсорську допомогу у творчих проектів. А ось від привабливих пропозицій, що надійшли у четвер, бажано відмовитися.

Телець

На початку тижня постарайтеся звести витрати до мінімуму, оскільки вам, схоже, чекають непередбачені витрати. Зараз необхідно виявити здоровий глузд, тоді вам не доведеться засмучуватися відсутністю очікуваного великого прибутку і латати свій бюджет. Підготуйте собі ґрунт для майбутнього гарного заробітку.

Близнюки

Фінансові негаразди залишилися в минулому, тому можна зітхнути спокійно і не перейматися своїм матеріальним становищем. Ви отримаєте пристойний прибуток і зможете достроково розплатитися з кредитами. Ваші креативні ідеї допоможуть вам зміцнити становище.

Рак

У вівторок можливі досить великі надходження. Фінансові ідеї та пропозиції, що надійшли від друзів, можуть виявитися для вас дуже вигідними. Вам варто подумати про зимові канікули та відкласти пристойну суму.

Лев

Із грошима можливі певні проблеми. Отже, варто ретельно контролювати всі питання фінансового характеру, щоб уберегти себе від непотрібних витрат і втрат. На роботі зросте навантаження.

Діва

Понеділок може потішити приємними фінансовими перспективами. Перспективи – це, звичайно, не гроші, але все одно приємно. У середу ваші витрати мають бути максимально розумними. Не варто замовляти надто багато на маркет-плейсах.

Терези

Вас може відвідати гостре бажання негайно придбати щось дороге, що серйозно позначиться на бюджеті. Можливі пов’язані із цим питанням розчарування. Намагайтеся задавити це бажання на корені. Тим більше, що скоро ви, схоже, отримаєте дорогий подарунок.

Скорпіон

Цього тижня вам представиться шанс добре заробити і просунутися кар’єрними сходами. У четвер можливі великі грошові надходження. Колишнє начальство може запропонувати вам роботу із солідною зарплатою.

Стрілець

Працювати над фінансовими питаннями доведеться чимало, але рішення будуть вдалі. Вівторок – сприятливий день для ділових зустрічей та переговорів. Субота та неділя – добрі дні для того, щоб влаштувати шопінг, причому придбати товари зі знижками.

Козеріг

Перша половина тижня сповнена несподіванок, якихось проблем у фінансовому плані, тому нічого нового бажано не робити. Ближче до вихідних матеріальне становище. Стабілізується. У вихідні уникайте необдуманих покупок та придбань.

Водолій

Фінансове становище починає зміцнюватись та стабілізуватися. У вівторок можливі фінансові надходження. У п’ятницю вам доведеться відстоювати свої інтереси на нарадах та переговорах. У вихідні можливі непередбачені витрати.

Риби

Необережність та марнотратство загрожує підірвати ваш бюджет. У середу слідкуйте за гаманцем, особливо у транспорті, бажано не планувати великих покупок та придбань. У п’ятницю не виключені довгоочікувані грошові надходження, які зміцнять ваше матеріальне становище.

You cannot copy content of this page