fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 29 січня по 4 лютого 2024 року для кожного знака зодіаку

Фінансовий гороскоп враховує положення небесних тіл та їх вплив на багато аспектів життя, в тому числі і на добробут Знаків Зодіаку. Астрологи розповіли, яким буде цей вплив на стику січня та лютого.

Кінець січня і початок лютого продовжать позитивну динаміку у фінансовій сфері, розпочату раніше. Зараз планети, мабуть, у кращому положенні для роботи, покупок і відкриття бізнесу. У багатьох людей справи зрушаться з мертвої точки завдяки Урану, який позбувся ретроградності 27 числа. У багатьох в житті відбудуться довгоочікувані зміни. Меркурій все ще сильний, Марс теж, а енергії завдяки Венері хоч відбавляй.

Овен

В цей час Овнам можна і навіть потрібно позбавлятися від боргів, здійснювати необхідні у великих кількостях закупівлі для дому, хобі та роботи. Втім, представникам даного Знака Зодіаку належить врахувати і деякі індивідуальні риси свого характеру. Важливо бути сміливими і не прогинатися під інших. Гроші, витрачені на зміну обстановки, не пропадуть дарма і повернуться до Овнів позитивною енергією, здоров’ям, новою мотивацією.

Телець

Тельців у кар’єрному та фінансовому плані чекають великі перемоги. Важливі фінансові операції краще планувати заздалегідь і не боятися проблем. Можливі конфлікти інтересів на роботі або в бізнесі, але цим Тельцям легко буде впоратися, зміцнивши тим самим своє становище, покращивши репутацію. Також для зміцнення фінансового стану та зростання бюджету Тельцям необхідно навести порядок будинку.

Близнюки

Близнюкам зараз не можна відволікатися від важливих справ, особливо якщо необхідно щось терміново купити, відремонтувати. Помірні покупки покращать настрій і дозволять зробити своє життя кращим. Близнюки будуть мудрими, розумними, рішучими, винахідливими та продуктивними в ці сім днів. Їхнє фінансове становище має зміцнитися за рахунок цих якостей. Головне — не чекати дива, а діяти.

Рак

Раків у кінці січня очікують приємні витрати. Вони з високою ймовірністю не завдадуть значних збитків і не поставлять фінансове становище під удар. У грошовому плануванні Раки зможуть розоритися без особливих проблем. Астрологи радять навчитися розбиратися в людей і не довіряти всім і кожному на слово. Це найкращий час для самостійної роботи та мудрого прийняття доленосних рішень у сфері роботи та фінансів.

Лев

Левам на фінансовій ниві краще не довіряти оточуючим беззастережно — особливо якщо йдеться про різні зобов’язання. Наприклад, зараз краще не давати в борг. Якщо «під матрацом» лежить багато грошей, краще витратити їх на себе, записавшись на курси або купивши квитки у відпустку — це буде найкращим захистом і вкладенням коштів. Також Левам краще тимчасово скоротити спілкування з людьми, які багато говорять, але нічого не роблять.

Діва

Дівам астрологи та експерти рекомендують витрачати гроші на своє здоров’я та зміцнення енергетики. У майбутньому це допоможе зберегти зароблені гроші або істотно підвищити доходи, коли астрологічна обстановка погіршиться, а такий час уже не за горами. Помірні покупки та походи в цікаві місця з друзями або другою половинкою допоможуть впоратися зі стресом. Сила духу – гарантія повного гаманця.

Терези

Планування виявиться в пріоритеті у Ваг, які хочуть збільшити бюджет, залучити достаток і благополуччя. Терезам потрібно перестати хапатися за всі справи разом і виробити ясну і чітку стратегію. Таким чином Терези зможуть підвищити доходи або взяти вірний курс на майбутнє. Покупки виявляться найбільш вдалими в будь-який день тижня. Головне, щоб гроші витрачалися з гарним настроєм.

Скорпіон

Щоб гроші частіше йшли в руки, Скорпіонам необхідно дотримуватися спокою. Без витримки цього тижня нікуди — і в бізнесі, і в час здійснення покупок. Негатив оточуючих теж краще відсікати чи ігнорувати. Добре йдуть справи у тих Скорпіонів, справи яких пов’язані з торгівлею, з укладанням угод. Важливі зустрічі, від яких залежить фінансове майбутнє, важливо провести саме цього тижня.

Стрілець

Народжені під Знаком Стрільця можуть суттєво досягти успіху практично в будь-якій справі. У фінансовій сфері життя для них уже давно йде золотий час, який необхідно використовувати за максимумом. З 29 січня по 4 лютого слід слідувати за мрією і не кидатися з крайності в крайність. Можна прислухатися до порад мудрих людей. Також астрологи радять вигнати зі своєї душі заздрість і сумніви.

Козеріг

Козероги вірять у те, що всі перешкоди переборні, але цього тижня це не просто віра в краще, адже планети дійсно постараються зробити так, щоб усі проблеми пішли якнайшвидше. Важливо рухатися до багатства поетапно, не поспішаючи: оцінити обстановку, визначитися з тим, що можна поміняти і поліпшити прямо зараз, через тиждень, через місяць. Козерогам можна сміливо змінювати роботу, відкривати бізнес, вкладати гроші в саморозвиток.

Водолій

Ймовірно, що цього тижня Водоліям часто доведеться робити вибір, від правильності якого залежатиме матеріальне становище в майбутньому. Попереду можуть маячити одразу два потенційно вигідні проекти, одразу кілька однаково важливих дорогих придбань. Не потрібно вагатися — важливо просто зрозуміти, що буде краще для себе, для сім’ї, для бізнесу. Водоліям потрібен оптимізм і вміння прислухатися до інтуїції.

Риби

Рибам на цьому етапі не повірити частка обережності. Так, час супер сприятливий, але краще обачно витрачати фінанси, планувати бюджет і ретельно перевіряти якість товару, що купується. Це найкращий період для початку нових справ, для пошуків натхнення, для відкриття бізнесу, ділових знайомств. Також можна вирушати в відрядження.

You cannot copy content of this page