fbpx
Перейти до вмісту

Фінансовий гороскоп на тиждень з 30 серпня по 5 вересня 2021 року

  • від

Фінансовий гороскоп на тиждень з 30 серпня по 5 вересня 2021 року

Фінансова сфера апріорі є дуже важливою для всіх нас. Астрологи розповіли, як зірки вплинуть на нашу грошову удачу, як можна буде вирішити найголовніші проблеми і чого можна очікувати в цілому від цього тижня в роботі і справах.

Меркурій на цьому тижні дезорганізує нас усіх, оскільки перейде в знак Терезів. Це може привести до труднощів в робочому процесі. Саме тому залишитися на плаву і примножити свої доходи вийде в основному у найвідповідальніших і надійних Знаків Зодіаку, хоча все не зовсім так просто, як здається на перший погляд.

Назвати цей тиждень простим і зрозумілим не можна ні для кого з нас.

Овен

Гроші дуже люблять Овнів, але на цьому тижні люди даного Знака можуть втратити частину доходів. У когось це буде відбуватися через нестачу мотивації, а комусь доведеться боротися з відсутністю удачі.

Їм допоможе в цьому їх хвалений оптимізм і непорушна віра в себе. В кінці тижня покращиться пам’ять, тому можна буде зайнятися вивченням нової інформації.

Телець

Тельцям перехід від серпня до вересня принесе чимало проблем з грошима, але будь-який негативний досвід завжди трансформується в мудрість.

Астрологи вважають, що на цьому тижні Тельців можуть наздогнати незаплановані витрати. Можливо, доведеться купувати те, що не входило в плани. Це може утворити дірку в бюджеті, але краще не брати кредити на здійснення задуманого. Влазити в борги в цей непростий час категорично заборонено.

Близнюки

Близнюкам варто якомога обережніше спілкуватися зі злопам’ятними Знаками Зодіаку. На цьому тижні буде багато тих, кому краще не переходити дорогу. Такі люди можуть почати затяжний конфлікт, вставити палицю в колеса, зрадити. Найбільш вдалими в плані фінансів і роботи будуть самостійні Близнюки і Близнюки-одинаки.

Такі люди зможуть впоратися з натиском проблем і не нажити собі ворогів. Також астрологи радять з першого дня тижня правильно розставити пріоритети: робота над усе, а все інше – у вільний від неї час.

Рак

Ракам експерти радять пам’ятати про закон рівноцінного обміну. Саме він стане найважливішим і актуальним на стику осені і літа. Це сприятливий час для ділових зустрічей, зміни роботи, пошуку нових джерел доходу. Якщо хтось стане просити про фінансову або будь-яку іншу допомогу, доведеться сказати «ні».

Зараз не можна витрачати час даремно. Альтруїзм до добра не доведе. Люди можуть почати користуватися добротою великодушних і безвідмовних Раків.

Лев

Левам на цьому тижні доведеться багато спілкуватися на тему грошей. Дуже пощастить тим, чия діяльність пов’язана безпосередньо з переговорами, контактом з клієнтами.

Астрологи не радять з 30 серпня по 5 вересня тиснути на газ до упору. Потрібно знаходити час для відпочинку і пам’ятати про те, що всіх грошей не заробити. Краще поберегти здоров’я.

Діва

У Дів настає той самий момент, коли кожен новий день буде відрізнятися від попереднього. Чекати передбачуваності не варто. Швидше за все, це позначиться негативним чином на фінансовій сфері.

Проблеми з грошима можуть виникнути буквально з нізвідки. Можливо, доведеться витратитися на те, що не входило в плани. Відсутність взаєморозуміння з колегами і клієнтами на роботі може привести до зниження доходу.

Терези

У Терезів є один хороший помічник – шосте відчуття. У період з 30 серпня по 5 вересня інтуїція перестане працювати в повну силу.

Щоб гроші і фінансова удача не йшли, астрологи радять нікому не розкривати свої карти. Всі плани Терезам зараз потрібно тримати в секреті. В іншому випадку їх можуть очікувати проблеми. Також астрологи радять не витрачати на цьому тижні гроші на зміну способу і одяг.

Скорпіон

Є кілька правил залучення грошей, яким варто почати слідувати прямо зараз. Цей тиждень ідеально підходить для навчання чомусь новому, для взяття на озброєння чужого досвіду. Великі доходи Скорпіонам може принести спільна робота.

Також успіхи в цій сфері чекають тих, хто займає високі посади. Всім, хто хоче змінити своє життя і стати багатшим і успішніше, варто почати з себе. Астрологи рекомендують переглянути ставлення до грошей і до життя в цілому.

Стрілець

Стрільцям, які постійно контактують з клієнтами або працюють в команді, варто остерігатися токсичних людей і енергетичних вампірів. На цьому тижні краще працювати поодинці. Це час фрілансерів. З іншого боку, астрологи радять дотримуватися планів і бути уважнішими в цілому.

Доведеться складати для себе розклад і боротися з лінню і прокрастинацією. Ще Стрільцям зараз потрібен ковток свіжого повітря – якась нова справа, захоплення або хобі. Нудьга і рутина можуть знищити фінансову удачу на корені.

Козоріг

Навіть якщо за відрядження запропонують хороші гроші, від них все одно варто відмовитися. Можна відправитися в дорогу, але потрібно робити це зі спокоєм і розміреністю.

Не варто нікуди поспішати. Той же самий принцип допоможе зберегти фінанси і навіть примножити їх, займаючись звичними справами і рутинною роботою.

Водолій

Зміна положення Меркурія може привести до того, що настрій Водоліїв буде постійно змінюватися. Гарний настрій стане основою для підвищеної працездатності і продуктивності.

З оптимістичними думками буде набагато простіше вирішувати проблеми, зберігати фінансову удачу. Астрологи радять Водоліям перестати чекати дива. Прийшов час діяти.

Риби

У Риб починається час, коли гроші самі можуть йти до них в руки, але енергетика планет мінлива, тому фінансові надходження можуть різко змінюватися збитками. Щоб цього не відбувалося, важливо нікому не розповідати про свої плани і досягнення.

Щастя любить тишу, тому ті Риби, які не чекають схвалення і похвали, зможуть показати найкращі результати і стати значно багатшими. Це дуже вдалий тиждень для того, щоб повністю піти в роботу і забути про все інше.