fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 30 січня по 5 лютого 2023 року для кожного знака зодіаку

Завдяки фінансовому прогнозу астрологів, ви зможете заручитися підтримкою успіху на ці сім днів. Нас з вами чекає сприятливий для роботи та фінансових справ період, який важливо прожити на максимальному рівні продуктивності.

У період з 30 січня по 5 лютого дуже багато, в тому числі і фінансові успіхи, залежатимуть від вашого внутрішнього стану, мотивації і світовідчуття. Необхідно шукати гармонію зі світом навколо, щоб не блокувати грошові потоки.

Овен – Можливість збагатитися може представитися багатьом представникам цього Знаку, але необхідно перестати поспішати, щоб не пропускати знаки згори. Початок тижня ознаменується якимось затишшям, а ось починаючи з середи з високою ймовірністю почнуться дуже сприятливі зміни. Експерти радять також вести облік витрат у цей час, оскільки він допоможе взяти під контроль бюджет і уникнути неприємних несподіванок.

Телець – Тельцям нічні світила на стику цих двох зимових місяців допоможуть знайти своє призначення. Тільці зможуть зрозуміти, чим вони хочуть далі займатися і як хочуть заробляти гроші. Представники даного Знака дуже привабливі, тож їм вдасться зав’язати потрібні ділові знайомства. Можна спробувати пошукати грошове хобі, цікавий і потенційно прибутковий підробіток. Талант і артистичність стануть у нагоді тим, хто хоче піднести себе і свої вміння в кращому вигляді

Близнюки – Народженим під цим Знаком людям можна зайнятися пошуками нової роботи і спробувати відкрити свою справу. У такий сприятливий час як це буде одна важлива проблема — недоброзичливці. У Близнюків все виходитиме, тому важливо не кидати розпочаті справи на півдорозі. Цього тижня представникам цього Знаку можна змінювати свої довгострокові плани. Це чудовий час для дорогих придбань, у тому числі для покупки квитків на літак або поїзд.

Рак – Представникам цього Знаку рекомендується приділити час роботі над собою. Будь-які завдання у фінансовій сфері краще вирішувати спокійно і без поспіху. Здоровий оптимізм врятує Раків від багатьох проблем у роботі та бізнесу, а от недовірливість, страхи або невпевненість негативно позначаться на грошових потоках. Навіть якщо припускаються помилок, варто тримати голову прямо. Підвищити продуктивність праці та доходи

Лев – Левам у ці сім днів, мабуть, захочеться взятися за нові справи, спробувати себе в якомусь цікавому і незвичайному амплуа. Тут також важливо слухати свій внутрішній голос. Якщо він говорить, що потрібно пробувати щось, значить в цьому дійсно є якийсь сенс. Ці сім днів можна сміливо займатися шопінгом. Найбільш вдалими витратами стануть вкладення в здоров’я або імідж. Львів нерідко зустрічатимуть по одягу, тож за можливістю гардероб варто оновити або потурбуватися про охайний зовнішній вигляд.

Діва – Четвер і п’ятниця — найсприятливіші дні, щоб пройтися магазинами. Цього тижня Діви можуть попросити прибавки до зарплати або завести розмову про підвищення в посаді. Імовірність досягти свого буде вищою, ніж зазвичай. Час сприятливий для пошуку нової роботи, для відряджень і підвищення кваліфікації. Щоб позбавитися від проблем, можна звернутися за допомогою до близьких людей, взявши в них грошей у борг.

Терези – Щоб гроші примножувалися, Терезам варто почекати з великими витратами і зайнятися накопиченням або вигідним вкладенням коштів. Дуже важливо користуватися послугами перевірених фахівців, а не гнатися лише за знижками. У цих людей настає той час, коли вони пожинатимуть плоди минулого. Старанність і працелюбність окупляться сповна. Можуть дати про себе знати також і старі помилки або слабкі місця. Щоб не залишитися серед аутсайдерів, Терезам потрібно боротися з недосипом і стресами.

Скорпіон – Скорпіонам астрологи рекомендують йти до мети повільно, крок за кроком. Здоровий ризик буде доречним. Люди даного Знака отримають те, чого хочуть і про мріють. Скорпіони ризикують поставити під загрозу своє становище на робочому місці, якщо в’яжуться в конфлікт, тому сварок краще уникнути. Сприятливі витрати цього тижня — невеликі подарунки близьким людям. У четвер і п’ятницю можливі приємні повороти в ділових питаннях: варто бути уважнішими до дрібниць.

Стрілець – Стрільцям слід позбутися негативних думок, що знижують віру в себе. Ймовірно, Стрільцов активно відволікатиме від роботи сфера любові. І можливо, зараз спокій у сім’ї дійсно важливий, тож доведеться знайти баланс. П’ятниця 3 лютого — відповідний день для підбиття підсумків минулого місяця і для планування покупок на майбутнє. Не виключено, що Стрільці почуватимуться на робочому місці наче розвідники в тилу ворога. Це говоритиме про те, що настав час знайти нове місце роботи.

Козеріг – Разом з новими можливостями цього цього сприятливого тижня до Козерогам нагрянуть стрес і тривожність. У цей період важливо не тільки правильно харчуватися, але і більше рухатися. Так стан Козерогів залишиться на нормальному рівні. Примножити доходи цього тижня їм допоможе особистий досвід, причому. Саме час зараз проявити самостійність і припинити прислухатися до непрошених порад колег і друзів. Можливо, доведеться попрацювати над власною мотивацією. Не варто шукати легких грошей, граючи в азартні ігри або роблячи ставки.

Водолій – Водоліям можна сміливо робити великі покупки. З їхньою допомогою ці люди істотно підвищать свій настрій. Астрологи радять бути уважними до всього, що відбувається навколо. Не варто довіряти чуткам. Важливо тільки те, що люди того Знака бачать на власні очі. Цілком можливо, що Водолії упускають щось важливе, чи то можливість розбагатіти, чи шанс отримати підвищення в посади. Також тиждень добре підходить для відряджень та подорожей.

Риби – Фінансова та ділова сфери у Риб цього тижня в повному порядку. У цей сприятливий час вони можуть втомлюватися, особливо якщо захочеться підвищити доходи і попрацювати довше. Нічого страшного в цьому немає, якщо правильно відпочивати. Ними потрібно користуватися в найзавантаженіші дні тижня. Зірки подарують багато потенційних можливостей зростання доходів. Однак народженим під цим Знаком Зодіаку знадобиться наявність чіткої мети і готовності її досягти.

You cannot copy content of this page