fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 31 липня по 6 серпня 2023 року для кожного знака зодіаку

Грошові проблеми відчуваються найбільш гостро, але фінансовий гороскоп допоможе вам знайти нові джерела доходу і уникнути фінансових невдач на стику липня і серпня.

Гроші — не джерело щастя, але без них його не буде. Без грошей жити набагато важче, адже з ними приходить спокій і впевненість. Саме тому завжди потрібно залишатися вірними своїм принципам, не забуваючи про те, що життя — це динаміка і зміни. Змінити своє фінансове становище може лише та людина, яка впевнена у своїх силах.

Овен

У Овнів у справах, фінансах і на роботі настане період невеликого затишшя. Це привід почати діяти. Зараз представники цього Знаку можуть стати чимось на зразок магніту для людей, яким потрібна фінансова допомога чи порада. Краще не сприймати негативно прохання про підтримку. Усі спроби надати допомогу обернуться фінансовим успіхом у майбутньому. Потрібно творити добро, бо люди цього не забудуть.

Телець

Більшість великих покупок краще зробити саме зараз, поки сильний Меркурій. Також можна зайнятися плануванням. Якщо щось піде не так, потрібно буде озирнутися назад, минулого, щоб зрозуміти, де були допущені помилки. Фінансове життя кипітиме. Це добре, адже потрібно завжди залишатися при справах. Цей тиждень можна присвятити пошуку нових контактів, нових людей, які надихатимуть на подвиги.

Близнюки

Це прекрасний період для початку навчання, для підвищення навичок та отримання нової інформації. Вік живи, вік навчайся, як то кажуть. Також важливо довіряти своїй інтуїції. Вона не раз врятує Близнюків. Не треба боятися руху проти течії. Труднощі роблять нас мудрішими, а людей даного Знака вони роблять мудрішими подвійно. Покупки робити краще тільки у перевірених продавців.

Рак

У Раків буде шанс завершити розпочате раніше. Їхнє здоров’я і успіх будуть тісно пов’язані один з одним. Справа в тому, що у фінансовій сфері життя доведеться проявляти максимальну активність, щоб залишитися на плаву. Для цього потрібно багато енергії, амбіцій і мотивації. Краще зараз вести здоровий спосіб життя, щоб не втратити фінансовий успіх. В іншому випадку можна витратити чимало грошей на лікарів.

Лев

Потрібно проводити більше часу на роботі та у справах. Для Львів настає чудовий час для роботи та ведення бізнесу. Можна шукати нових хобі, нових захоплень, монетизувати свої таланти. Ці сім днів чудово підійдуть для отримання нових джерел доходу. Не потрібно стояти на місці, навіть якщо зараз все добре і все влаштовує. Не завадить Левам також і частка обережності і холоднокровності.

Діва

За дипломатичність зірки та планети нагородять Дів фінансовим успіхом. Це чудовий час для роботи з людьми. Є шанс миттєвого фінансового успіху. Це означає, що Дівам вдасться казково розбагатіти або докласти менше зусиль, ніж зазвичай, але з тим результатом, що і зазвичай. Мрії набудуть форми і подарують цим людям гарний настрій. Необхідно не просто мріяти марно, але і діяти.

Терези

Терезів чекає енергетичне піднесення. Фінансовий успіх буде постійно поряд з ними. Це хороша новина для всіх, хто багато витрачатиме грошей або намагатиметься більше заробляти. Є великі шанси, що талант Терезів помітять потрібні люди. Потрібно більше рекламувати себе та свої здібності. Представники даного Знаку зараз на емоційному підйомі, тому їм потрібно проводити час у справах.

Скорпіон

Основне джерело натхнення для Скорпіонів виходитиме від друзів і родичів. Багато ідей та проектів отримуватимуть найсильнішу підтримку з їхньої сторони. Потрібно прагнути до отримання нових знань, оскільки Меркурій дуже сильний. Гроші в період з 31 по 6 число любитимуть Скорпіонів, впевнених у себе. Астрологи наполегливо радять доводити розпочаті справи до кінця.

Стрілець

Потрібно не тільки вміти трудитися, але і відпочивати. Нині Стрільцям точно не варто перевтомлюватися. Потрібно працювати рівно стільки, скільки дозволяє здоров’я і здоровий глузд. Не варто себе заганяти, мучити роботою. Це буде спокійний період без особливих фінансових проблем. Головне — не не міняти пріоритети і дотримуватися раніше прийнятих цілей у сфері фінансів.

Козеріг

Козерогам потрібно більше часу присвячувати саморозвитку. Будь-які фінансові труднощі вирішуються завзятістю, прагненням до кращого. Не можна зупинятися на досягнутому, оскільки бездіяльність може призвести до фінансових втрат. Потрібно ставити перед собою нові, ще більш амбітні цілі, щоб не втратити хватку. Успіх у фінансовій сфері з 31 липня по 6 серпня буде поруч.

Водолій

Водоліям варто навчитися тримати своє слово – це головна порада, ігнорування якої може їм коштувати дуже дорого. Якщо Водолії пообіцяли щось комусь, то доведеться це виконувати будь-якими способами. Іншої дороги просто немає. Настав час позбутися від ліні та апатиї. Ніхто не ідеальний, але кожна людина може стати ближче до ідеалу. Водоліям це зробити не складе особливих труднощів.

Риби

Цього тижня Рибам варто бути трохи позитивнішим, щоб гроші до них тяглися самі. Можливі випадкові надходження коштів та випадкові витрати. Якщо Рибам на голову звалиться випадковий куш, то їм варто поділитися грошима з тими, без кого це було б недосяжно. У одиноких Риб можливий службовий роман. На фінансових справах він може позначитися подвійно, тому краще бути обережнішим.

You cannot copy content of this page