fbpx
Перейти до вмісту

Фінансовий гороскоп на тиждень з 31 січня до 6 лютого для кожного знаку зодіаку

  • від

Фінансовий гороскоп на тиждень з 31 січня до 6 лютого 2022 року

Нічні світила постійно змінюють своє становище та настрій, від чого безпосередньо залежить наша з вами фінансова удача. Не опинитися на мілині з 31 січня до 6 лютого допоможе фінансовий гороскоп на тиждень.

Основні загрози та можливості на 2022 рік!

У ці сім днів проблеми з грошима можуть зникнути для багатьох із нас. Вплив планет вкрай позитивно позначиться на фінансовій сфері. Намагайтеся невідступно дотримуватися п’яти золотих правил тяжіння фінансового успіху, щоб стати багатшим або намітити правильний шлях до збагачення, досягнення поставлених раніше завдань. У багатьох із нас вдасться краще викладати свої думки, приймати важливі рішення.

Овен

Овнів чекає двояка ситуація: з одного боку, планети подарують чудові шанси для кар’єрного та фінансового зростання, але також вони можуть завадити адекватно оцінювати те, що відбувається. Існує просте вирішення цієї проблеми: просіть поради у мудрих людей, яким ви довіряєте. Єдине, чого зараз точно не слід робити, — давати гроші в борг. Отримати їх назад буде дуже нелегко. Це негативно позначиться на справах загалом.

Телець

Можна зробити прибирання, правильно розставити меблі, купити щось нове. Астрологи радять Тільцям шукати нові джерела заробітку цього тижня. Марс, який недавно перейшов у сузір’я Козерога, подбає про те, щоб відмінні ідеї не виявилися простими фантазіями, а втілилися в життя. Легковажне ставлення до грошей може призвести до великих фінансових втрат. Почати тиждень краще із планування.

Близнюки

Планети та зірки зараз на боці Близнюків, тому будь-які проблеми виходитимуть зсередини. Цілком можливо, що фінансова сфера вимагатиме великих тимчасових вкладень. Особливу увагу варто приділити проблемам. Має бути дуже важливий вибір, але краще не сходити з наміченого курсу. Усім, хто працює у ці вихідні, краще не фокусуватися на робочих справах, сфокусувавшись на сім’ї.

Рак

Ракам потрібно уважно стежити за своїми доходами та видатками. Корисними будуть дрібні та важливі покупки. Можна поновити гардероб, купити щось для дому. Зіркові покровителі Раків порадують їх новими можливостями та зростанням доходу. У будні дні можна буде вирушати у відрядження та змінювати обстановку. На вихідних треба добре відпочити.

Лев

Астрологи відзначають, що цього тижня краще не сподіватися на оточуючих і бути гранично зібраними та самостійними. Планети-покровителі внесуть свої корективи в робочі моменти: реалізація планів та фінансові операції можуть відбуватися з невеликими труднощами. Щоби провести початок лютого на хвилі удачі, не варто відкладати на завтра те, що можна зробити зараз.

Діва

Початок тижня може стати вкрай непростим, але 4 числа головний покровитель Дів в особі Меркурія перестане бути ретроградним, що відкриє перед цими людьми нові двері у фінансовій та робочій сферах. Астрологи попереджають Дів про ризик отримати якісь розмиті пропозиції. Щоб уникнути непорозуміння та обминути можливий обман, важливо уточнювати інформацію. Також тиждень ідеальний для боротьби з фізичними недугами. Астрологи рекомендують витратити більше грошей та часу на відпочинок.

Терези

Це ідеальний час для зміни ментальних проблем та способу мислення в цілому. Меркурій зробить думки глибшими та зрозумілими, завдяки чому вдасться реалізувати бізнес-ідеї. А ось для великих покупок тиждень не дуже підходить. Терезам важливо уникати боргових зобов’язань. Астрологи радять не брати нових кредитів і роздати вже наявні борги. На вихідних душа може вимагати свята, але не варто витрачати багато коштів на відпочинок та розваги.

Скорпіон

Є можливість, що Скорпіони зможуть привернути увагу нових роботодавців. Щоб уникнути зайвих неприємностей, доведеться поводитися максимально стримано з клієнтами та колегами по роботі. Нічні світила нададуть змогу вигідно зарекомендувати себе перед керівництвом.

Стрілець

Стрільці цього тижня будуть в ударі. Їм вдасться вирішити складні проблеми та підвищити свої доходи. Один із найкращих та найкоротших шляхів до збільшення прибутку — працьовитість. Потрібно більше працювати і менше лінуватися. Астрологи радять не нехтувати різними методами досягнення бажаного. Якщо не вдасться досягти фінансових та робочих цілей одним способом, значить спрацює інший. Остерігатися варто лише брудної гри: не потрібно нікого дурити, маніпулювати людьми.

Козеріг

Козерогам цього тижня багато спілкуватися з новими людьми, знайомитися. Щоб мінімізувати ймовірність проблем, астрологи радять представникам даного Знака аналізувати характер. Це допоможе заздалегідь зрозуміти, якою буде ділова сумісність із людиною, що в неї на думці і чи варто їй довіряти. Такий підхід допоможе зміцнити позиції, підвищити прибутки. З великою обережністю астрологи радять підходити до покупки речей, що були у вжитку. Також не варто брати гроші у борг.

Водолій

Перемінний настрій та прагнення швидше покінчити зі справами принесуть Водоліям лише нові турботи. Водоліїв буде можливість докорінно змінити своє фінансове становище. Терплячим і розважливим людям даного Знака піддадуться вигідні пропозиції. Не виключено, що їм запропонують нове місце роботи або Водолії самі знайдуть цікаве захоплення, яке може принести в майбутньому новий дохід.

Риби

Робота в прямому розумінні може тиснути на Риб: з’являться нові проблеми, які змусять їх почуватися немовби під пресом. Астрологи радять заздалегідь перенести все, що можливо. Те, що перенести не можна, потрібно виконувати особливо ретельно. За прогнозами астрологів, Рибам з 4 лютого потрібно буде діяти максимально активно. Покупки краще робити на вихідних, тому що на початку тижня витрати можуть вплинути.