fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 6 по 12 листопада 2023 року для кожного знаку зодіаку

Овен

Фінансове становище стабільне та благополучне. У понеділок та вівторок можливі грошові надходження. Цими днями можуть розпочатися перспективні ділові контакти. Сміливо шукайте нових партнерів та замовників.

Телець

Фінансове становище може викликати деяке внутрішнє роздратування, але постарайтеся, щоб воно не диктувало вам, як поводитися. Вже до п’ятниці грошей несподівано побільшає, особливо якщо ви добре попрацюєте.

Близнюки

Цього тижня вирішаться ваші фінансові проблеми та пов’язані з ними обмеження. Ви отримаєте великий прибуток або знайдете додаткове джерело доходів. Найбільш вдалими днями можуть виявитися вівторок та субота.

Рак

До четверга вам варто бути економнішими, не робити спонтанних покупок і намагатися рідше користуватися кредитною карткою. Ближче до вихідних можливе отримання солідного доходу.

Лев

У понеділок можливі непередбачені витрати. У четвер на роботі чекайте на аврал, перевірку та безліч доручень від начальства. Постарайтеся не реагувати надто бурхливо на ситуацію.

Діва

У першій половині тижня можливе надходження значної суми. Можливо, на вас чекає премія або навіть прибавка до зарплати. У вихідні намагайтеся не ходити до магазинів і не замовити нічого в маркет-плейсах.

Терези

Фінансове становище стабільне і не викликає особливого занепокоєння, проте певна передбачливість вам не зашкодить. Вдалими будуть онлайн-покупки. Намагайтеся не переоцінити свої сили і не звалювати на себе надто багато роботи.

Скорпіон

Початок тижня порадує вас грошовими надходженнями, причому ви отримаєте більше, ніж очікували. Ви можете досягти успіху в пошуку додаткових джерел доходу або у справах, спрямованих на поліпшення матеріального становища. Уважно придивляйтеся до своїх партнерів та опонентів, ви можете дізнатися щось дуже важливе для вас.

Стрілець

У понеділок можлива солідна грошова премія. Будьте уважні до зауважень начальства, зараз ви маєте всі шанси для кар’єрного зростання. У суботу та неділю не варто захоплюватися ставками на спорт.

Козеріг

У понеділок можливі фінансові надходження, але тільки від вас залежатиме, пройдуть вони у вас крізь пальці або ви зможете розумно ними розпорядитися. Зараз краще оминати магазини.

Водолій

Ваші фінансові можливості, на жаль, будуть обмежені, тому планувати великі покупки цього тижня небажано. Наприкінці тижня вам раптово можуть запропонувати нову роботу.

Риби

У вівторок, мабуть, у вас з’являться гроші. Однак не варто їх тут же витрачати. На роботі не виключено конфліктів. Вам не варто розраховувати на лояльність начальства.

You cannot copy content of this page