fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 6 по 12 лютого 2023 року для кожного знака зодіаку

Щотижневий фінансовий гороскоп — це прогноз астрологів про гроші, роботу та успіхи в кар’єрі. Астрологи розповіли, як кожному Знаку Зодіаку знайти шлях до процвітання та уникнути фінансових проблем у ці сім днів.

Грошова ситуація буде відносно сприятливою, але з 10 лютого вона стане просто відмінною через переход Меркурія в Знак Водолія. Багато знаків зможуть дозволити собі невиправдані ризики і великі покупки. З іншого боку, краще бути начеку, оскільки підвищиться ймовірність крадіжок, шахрайства. Виною тому підвищена активність Меркурія на початку лютого. Не виключено, що всі ми відчуємо потужний сплеск фізичної, ділової та інтелектуальної активності.

Овен – Даний період буквально створено для будь-яких нових ініціатив, творчих та сміливих рішень. Головне для Овнів – не перегинати палицю і бути уважними там, де це необхідно. Можна спробувати об’єднати духовні практики зі спробами стати багатшими. Ініціатива зараз не карається, а вітається. Не треба боятися розповідати начальству, колегам або діловим партнерам про нові ідеї. Не виключено, що у людей цього Знака з’явиться рідкісний шанс виправити минулі помилки.

Телець – Тельці стануть більш продуктивними і зможуть скористатися будь-якими новими можливостями, а також збільшити фінансовий потік. Енергії союзної сильної Венери вистачить, щоб змінити життя на краще, зміцнити позиції і реалізувати задумане. Головне – не сварити грошима, не піддаватися на провокації токсичних осіб і зберігати дипломатичність в будь-якій ситуації.

Близнюки – На тижні з 6 по 12 число можливі конфлікти, скарги клієнтів, критика начальства і поганий настрій, але все це дуже швидко пройде. Професійного досвіду та новаторського духу Близнюків вистачить для того, щоб перекрити всі недоліки та помилки. Цього місяця важливо якісно виконувати свою роботу, підвищувати продуктивність. Представникам цього Знака бажано контролювати емоції, не йти по головах заради наживи і отримувати нові знання. У майбутньому вони принесуть їм гарні гроші.

Рак – Ракам планети допоможуть відкрити майбутнє. Особливо це стосується Меркурія, який на вихідних розпочне свою ходу по Знаку Водолія. Є ймовірність того, що цим людям дуже пощастить: у них з’явиться більше можливостей заробити. Ідеї Раків швидко частіше отримуватимуть схвалення, ділові партнери підуть на поступки. Особливо гарний цей тиждень для тих, чия діяльність пов’язана з юриспруденцією.

Лев – Настає час скоєння відкладених покупок. Будь-яка угода, укладена в період з 6 по 12 лютого, згодом виявиться невигідною. Скільки грошей би звалилося на Водолеїв протягом цього тижня, найрозумніше витратити лише невелику їх частину. Накопичені кошти дуже знадобляться до кінця зими. Сил, ініціативи та енергії буде багато, тому необхідно направити все це в правильне русло.

Діва – У Дів цей місяць буде, як мінімум, непростим. Підняти настрій допоможуть покупки, а також задоволення від виконаної роботи. Це гарний період для відкриття рахунку в банку, обміну валюти, купівлі акцій. Успіх на боці цих людей. Проблемним днем, як і для всіх інших Знаків, для Дів може стати п’ятниця. Через з’єднання Меркурія і Плутона на них чекає несприятливий день, в який потрібно абстрагуватися від фінансових справ і турбот.

Терези – Терезам цього тижня з високою ймовірністю вдасться зробити набагато більше, ніж зазвичай. Це буде час успіху та фінансових проривів, але для цього доведеться вставати раніше вранці і довше підтримувати робочий стан. Ці люди знайдуть контроль над ситуацією, а також зможуть ефективно приймати важливі рішення. У зв’язку з цим підвищиться рівень заробітку. Вміння правильно розпоряджатися доходами і контролювати витрати буде дуже важливим і життєво необхідним.

Скорпіон – Скорпіонам стане простіше знаходити золоту середину у фінансових питаннях. Важлива порада — потрібно очистити енергетику від негативу, щоб підвищити доходи. Астрологи радять з 6 по 12 лютого не витрачати занадто багато грошей, не грати в азартні ігри і не робити марних покупок. Положення в цьому місяці буде хорошим, але все можна досить швидко зіпсувати одним невірним рішенням. Саме тому кожен крок має бути зваженим і обдуманим.

Стрілець – Якщо у Стрільців зараз такий період часу, значить потрібно щось змінювати в плані підходу до фінансів та до роботи. Сил, впевненості та рішучості буде хоч відбавляй через сильну Венеру. Приділяти час потрібно не тільки роботі і бізнесу, але і своєму тілу: піші прогулянки по вечірах, медитації, йога та заняття спортом — все це допоможе зібратися, заповнити енергетичні прогалини, повірити в себе більше і, як наслідок, заробити. Ще цей час ідеально підходить для відряджень.

Козеріг – Гострий розум, розважливість і енергетичний підйом допоможуть Козерогам у ці сім днів впоратися з будь-якими справами в рази швидше, ніж зазвичай. Зараз також дуже вдалий час для покупок, пошуків нової роботи, просування свого бізнесу та підвищеної ділової активності. Відсутність ретроградних планет посилить інтуїцію Козерогів. Щоб прискорити вирішення такого завдання. Можна скористатися трьома духовними способами. У цей час є сенс взятися знову за справи, які не вийшло виконати раніше.

Водолій – Тиждень з 6 по 12 лютого обіцяє бути максимально продуктивним. Це буде пов’язано в першу чергу з позитивним і стабільним впливом Венери, і переходом Меркурія в Знак Водолія в суботу. Нічні світила допоможуть Водоліям в особистому зростанні, розширенні ділових зв’язків, професійному навчанні, отриманні корисного досвіду. У матеріальній сфері жодних проблем не передбачається. Водолії зможуть знайти гроші і час на розваги і шопінг. Можна сміливо прислухатися до інтуїції і намагатися вирішувати проблеми неординарними способами.

Риби – Риб очікує приріст доходу, просування кар’єрними сходами, але є одна невелика умова — потрібно бути активними і залученими до робочого процесу. Для підвищення доходів та отримання нової посади, ймовірно, доведеться більше працювати. Нічні світила вимагатимуть від Риб більше завзятості та ініціативи. Цей тиждень—не найкращий час для відпустки і відпочинку, адже настав час зростати, розвиватися і зміцнювати свої позиції. Вперта робота принесе свої плоди, причому досить швидко.

You cannot copy content of this page