fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 6 по 12 вересня 2021 року

Фінансовий гороскоп на тиждень з 6 по 12 вересня 2021 року

Грошові проблеми майже завжди боляче б’ють по самолюбству, настрою і мотивації. Астрологи розповіли, яким буде вплив планет і зірок на цьому тижні і як можна зберегти або примножити свої статки кожного знаку Зодіаку.
Нас очікує напружений період: Меркурій вже не такий небезпечний, але 10 числа трапиться негативний перехід Венери в Знак Скорпіона.

Це позбавить багатьох з нас сил і бажання вчитися. Навчання і нові знання дуже важливі, адже так прокачується нейропластічності вашого мозку. У свою чергу це підсилює роботу закону тяжіння. Намагайтеся не забувати про розвиток на цьому тижні.

Овен

Овнам варто стежити за грошовими прикметами в першій половині тижня, тому що це буде відносно спокійний час. Всесвіт постарається допомогти людям цього Знака, посилаючи їм різні знаки долі. Потрібно бути більш спостережливими і не поспішати з рішеннями.

Фінансовий успіх чекатиме тих представників Знака, хто прагне змін, але володіє терпінням і витримкою. Поспіх може змусити Овнів наламати дров і тільки погіршити своє становище. Що стосується витрат, то краще здійснювати їх до 9 числа включно.

Телець

Тельці при стандартних зусиллях можуть почати заробляти менші гроші. Це пов’язано з несприятливим положенням планет. Можливо, що клієнти на роботі стануть більш щедрими і готовими платити більше грошей за якісно виконані завдання.

Також астрологи відзначають, що якщо шукати роботу Тельцям в період з 6 по 12 число можна закинути вудку – проаналізувати пропозиції щодо нових вакансій.

Близнюки

У Близнюків починається час, коли гроші можуть самі йти до них в руки, але краще все одно не розслаблятися. Справа в тому, що разом з ними можуть активізуватися і їхні вороги, недоброзичливці. Близнюки можуть стати магнітами для агресивних людей.

У фінансовій і робочій сферах необхідно бути готовими до будь-якого повороту подій. Раніше експерти розповідали про те, як спілкуватися з негативними людьми. Це допоможе обійти стороною їх негативний вплив, зберегти гроші, удачу і мотивацію на належному рівні.

Рак

Зараз у Раків такий час, коли у фінансовій сфері постійно можуть відбуватися неприємні дрібниці. Спеціальні практики та поради допоможуть не переживати з приводу цих дрібниць. Традиційно вважається, що Раки – це люди тонкої душевної організації, але насправді це не зовсім так.

Всі грошові перепони і негаразди в більшості випадків вони переживають стійко і сміливо. На цьому тижні важливо бути сильними. Для фінансового зростання в майбутньому зараз можна приділити увагу розвитку – вивченню мов, підвищенню професійних навичок.

Лев

Левів чекають великі фінансові успіхи. Але тільки тих, хто пам’ятає і вміє користуватися законом тяжіння. Впевненість в такий непростий час буде головним каталізатором успіху. Енергетика цих людей разом з їх непохитною вірою в себе – це те, що може допомогти їм вибратися з фінансової ями або стати кращими працівниками в колективі.

Гроші будуть притягатися до них як магнітом. Головне зараз – не боятися нових обов’язків і не відкладати актуальні завдання в довгу шухляду.

Діва

У Дів на цьому тижні буде багато фінансових можливостей і дірок в обороні. Треба якомога менше фокусуватися на самокопанні, звертаючи увагу лише на критику з боку розумних людей.

Що стосується витрат, то на цьому тижні астрологи радять Дівам вкладатися в самих себе. Можна витрачати гроші на розваги, зміну зовнішності.

Терези

Терезам варто підготуватися до занепаду Венери, тому що по їх біополю і фінансової удачі це вдарить найсильніше. Планета любить, коли у Терезів вдома порядок і чистота.

У спілкуванні з негативними людьми, складними клієнтами і ворогами бажано проявити стриманість. Якщо підливати масла у вогонь, можна витратити на сварки весь свій час і всі свої сили. На цьому тижні краще поки не витрачати гроші. Замість цього можна вкласти їх в щось або зробити обмін валюти.

Скорпіони

Скорпіонам доведеться підвищити свою продуктивність. На цьому тижні їх чекають успіхи. На тлі чужих невдач у них з’явиться можливість заробити більше, ніж зазвичай.

Не виключено, що життя Скорпіонів поверне в нове русло. Багато в чому це буде залежати від фінансового становища і рішень, прийнятих зараз.

Стрілець

Стрільцям на цьому тижні вдасться змінити свою долю на краще, але тільки якщо вони постараються це зробити. Справа в тому, що планети знаходяться не в найкращому настрої, але їх енергетика позитивна для будь-яких глобальних змін. Можна міняти роботу, здійснювати великі покупки.

Головне зараз – не сумувати і приймати тільки виважені рішення. Не виключено, що Стрільцям вдасться знайти кращу роботу або виграти в лотерею. Важливо не сприймати гроші кінцевою метою. Це лише засіб здійснення мрії.

Козоріг

Козорогам буде везти в роботі і бізнесі, але це не означає, що вони зможуть отримати більше грошей, ніж зазвичай, по крайній мірі, зараз. Представникам даного знака Зодіаку варто пам’ятати про закони карми. Якщо в минулому вони когось обдурили заради вигоди, зараз це може позначитися на їх фінансової удачі.

Проте у Козорогів з’явиться можливість спокутувати свої гріхи і помилки. Для цього потрібно більше допомагати оточуючим. Це можуть бути корисні поради або пряма допомога з якимись проектами. Краще на якийсь час забути про проблеми особистого характеру.

Водолій

Водолії відносяться до одних з найдобріших знаків Зодіаку. Доброта і багатство, як відомо, далеко не завжди йдуть рука об руку. Цей тиждень стане винятком з правил. Зазвичай Водолії сфокусовані на собі, але якщо вони зможуть перевести свій фокус на близьких людей, то їх чекає приємна винагорода в майбутньому.

Також з 6 по 12 вересня все буде діяти за законом поміркованості. Якщо займатися всім потроху, то сильно впаде якість роботи. Краще братися тільки за найважливіші проекти, послідовно завершувати виконання одне за одним.

Риби

У Риб буде кілька складних днів – мова йде про 10 і 11 вересня. У ці дні фінансові потоки будуть дуже слабкими, а настрій Риб впаде майже до нуля. Проте можна залишитися продуктивними в роботі і фінансовій діяльності. Для цього потрібно починати день з позитивного ранку.

Якщо зараз думати про минуле і переживати даремно, людей цього Знака може очікувати повторення гіркого досвіду – фінансові помилки повторяться.

Related Post

Для 3-ох знаків зодіаку відкритий канал щастя в ці 5 днівДля 3-ох знаків зодіаку відкритий канал щастя в ці 5 днів

Представники цих сузір’їв будуть купатися в морі успіху і удачі Астрологи назвали знаки зодіаку, яких буквально накриє хвилею удачі в першу половину жовтня. Представники 3 сузір’їв будуть купатися в морі

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 листопада 2021Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 листопада 2021

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 листопада 2021 року Овен Якщо раптом сьогодні вам стане незатишно, холодно і страшно, то найкращі ліки – це обійми коханої людини. Або хоча

Любовний гороскоп на 30 жовтня 2021 року для всіх знаківЛюбовний гороскоп на 30 жовтня 2021 року для всіх знаків

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 30 жовтня 2021 року Овен У цей день важливу роль у вашому особистому житті зіграє знання іноземних мов і іноземної культури. При цьому зовсім