fbpx
Перейти до вмісту

Фінансовий гороскоп на тиждень з 6 по 12 вересня 2021 року

  • від

Фінансовий гороскоп на тиждень з 6 по 12 вересня 2021 року

Грошові проблеми майже завжди боляче б’ють по самолюбству, настрою і мотивації. Астрологи розповіли, яким буде вплив планет і зірок на цьому тижні і як можна зберегти або примножити свої статки кожного знаку Зодіаку.
Нас очікує напружений період: Меркурій вже не такий небезпечний, але 10 числа трапиться негативний перехід Венери в Знак Скорпіона.

Це позбавить багатьох з нас сил і бажання вчитися. Навчання і нові знання дуже важливі, адже так прокачується нейропластічності вашого мозку. У свою чергу це підсилює роботу закону тяжіння. Намагайтеся не забувати про розвиток на цьому тижні.

Овен

Овнам варто стежити за грошовими прикметами в першій половині тижня, тому що це буде відносно спокійний час. Всесвіт постарається допомогти людям цього Знака, посилаючи їм різні знаки долі. Потрібно бути більш спостережливими і не поспішати з рішеннями.

Фінансовий успіх чекатиме тих представників Знака, хто прагне змін, але володіє терпінням і витримкою. Поспіх може змусити Овнів наламати дров і тільки погіршити своє становище. Що стосується витрат, то краще здійснювати їх до 9 числа включно.

Телець

Тельці при стандартних зусиллях можуть почати заробляти менші гроші. Це пов’язано з несприятливим положенням планет. Можливо, що клієнти на роботі стануть більш щедрими і готовими платити більше грошей за якісно виконані завдання.

Також астрологи відзначають, що якщо шукати роботу Тельцям в період з 6 по 12 число можна закинути вудку – проаналізувати пропозиції щодо нових вакансій.

Близнюки

У Близнюків починається час, коли гроші можуть самі йти до них в руки, але краще все одно не розслаблятися. Справа в тому, що разом з ними можуть активізуватися і їхні вороги, недоброзичливці. Близнюки можуть стати магнітами для агресивних людей.

У фінансовій і робочій сферах необхідно бути готовими до будь-якого повороту подій. Раніше експерти розповідали про те, як спілкуватися з негативними людьми. Це допоможе обійти стороною їх негативний вплив, зберегти гроші, удачу і мотивацію на належному рівні.

Рак

Зараз у Раків такий час, коли у фінансовій сфері постійно можуть відбуватися неприємні дрібниці. Спеціальні практики та поради допоможуть не переживати з приводу цих дрібниць. Традиційно вважається, що Раки – це люди тонкої душевної організації, але насправді це не зовсім так.

Всі грошові перепони і негаразди в більшості випадків вони переживають стійко і сміливо. На цьому тижні важливо бути сильними. Для фінансового зростання в майбутньому зараз можна приділити увагу розвитку – вивченню мов, підвищенню професійних навичок.

Лев

Левів чекають великі фінансові успіхи. Але тільки тих, хто пам’ятає і вміє користуватися законом тяжіння. Впевненість в такий непростий час буде головним каталізатором успіху. Енергетика цих людей разом з їх непохитною вірою в себе – це те, що може допомогти їм вибратися з фінансової ями або стати кращими працівниками в колективі.

Гроші будуть притягатися до них як магнітом. Головне зараз – не боятися нових обов’язків і не відкладати актуальні завдання в довгу шухляду.

Діва

У Дів на цьому тижні буде багато фінансових можливостей і дірок в обороні. Треба якомога менше фокусуватися на самокопанні, звертаючи увагу лише на критику з боку розумних людей.

Що стосується витрат, то на цьому тижні астрологи радять Дівам вкладатися в самих себе. Можна витрачати гроші на розваги, зміну зовнішності.

Терези

Терезам варто підготуватися до занепаду Венери, тому що по їх біополю і фінансової удачі це вдарить найсильніше. Планета любить, коли у Терезів вдома порядок і чистота.

У спілкуванні з негативними людьми, складними клієнтами і ворогами бажано проявити стриманість. Якщо підливати масла у вогонь, можна витратити на сварки весь свій час і всі свої сили. На цьому тижні краще поки не витрачати гроші. Замість цього можна вкласти їх в щось або зробити обмін валюти.

Скорпіони

Скорпіонам доведеться підвищити свою продуктивність. На цьому тижні їх чекають успіхи. На тлі чужих невдач у них з’явиться можливість заробити більше, ніж зазвичай.

Не виключено, що життя Скорпіонів поверне в нове русло. Багато в чому це буде залежати від фінансового становища і рішень, прийнятих зараз.

Стрілець

Стрільцям на цьому тижні вдасться змінити свою долю на краще, але тільки якщо вони постараються це зробити. Справа в тому, що планети знаходяться не в найкращому настрої, але їх енергетика позитивна для будь-яких глобальних змін. Можна міняти роботу, здійснювати великі покупки.

Головне зараз – не сумувати і приймати тільки виважені рішення. Не виключено, що Стрільцям вдасться знайти кращу роботу або виграти в лотерею. Важливо не сприймати гроші кінцевою метою. Це лише засіб здійснення мрії.

Козоріг

Козорогам буде везти в роботі і бізнесі, але це не означає, що вони зможуть отримати більше грошей, ніж зазвичай, по крайній мірі, зараз. Представникам даного знака Зодіаку варто пам’ятати про закони карми. Якщо в минулому вони когось обдурили заради вигоди, зараз це може позначитися на їх фінансової удачі.

Проте у Козорогів з’явиться можливість спокутувати свої гріхи і помилки. Для цього потрібно більше допомагати оточуючим. Це можуть бути корисні поради або пряма допомога з якимись проектами. Краще на якийсь час забути про проблеми особистого характеру.

Водолій

Водолії відносяться до одних з найдобріших знаків Зодіаку. Доброта і багатство, як відомо, далеко не завжди йдуть рука об руку. Цей тиждень стане винятком з правил. Зазвичай Водолії сфокусовані на собі, але якщо вони зможуть перевести свій фокус на близьких людей, то їх чекає приємна винагорода в майбутньому.

Також з 6 по 12 вересня все буде діяти за законом поміркованості. Якщо займатися всім потроху, то сильно впаде якість роботи. Краще братися тільки за найважливіші проекти, послідовно завершувати виконання одне за одним.

Риби

У Риб буде кілька складних днів – мова йде про 10 і 11 вересня. У ці дні фінансові потоки будуть дуже слабкими, а настрій Риб впаде майже до нуля. Проте можна залишитися продуктивними в роботі і фінансовій діяльності. Для цього потрібно починати день з позитивного ранку.

Якщо зараз думати про минуле і переживати даремно, людей цього Знака може очікувати повторення гіркого досвіду – фінансові помилки повторяться.