fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 7 по 13 листопада 2022 року для кожного знака зодіаку

Матеріальна сторона життя дуже важлива для кожного з нас. Астрологи розкажуть, чого очікувати від планет і зірок у період з 7 по 13 листопада і як підготуватися до змін, які принесе їх вплив.

Астрологи повідомляють, що чим дипломатичніші і м’якші ми будемо діяти в ці сім днів, тим з більшою ймовірністю наші фінанси не співаю романси. Багато хто з нас зможе домогтися відмінних результатів у справах і роботі. Намагайтеся бути не хитрішими, а підприємливішими. Далекоглядні і мудрі люди зможуть розбагатіти і, що найголовніше, утримати багатство в руках.

Овен

У зв’язку з посиленим негативним впливом таких планет, як Марс і Меркурій, цей тиждень все ще погано підходить для ділових переговорів. Овнів це стосується в першу чергу, тому що це люди досить запальні і можуть в спілкуванні з колегами або начальством промовити не найприємніше слово. Імовірність отримати додаток до зарплати в такому разі дорівнюватиме нулю.

Телець

Це тиждень, на який фінансовий успіх чекатиме ввічливих і поступливих людей даного Знака. Тельці нерідко виявляють негативні емоції, що виходить їм боком. Нині цього робити в жодному разі не можна, особливо на роботі. На початку тижня буде повне затемнення Місяця, а це означає, що потрібно подбати про здоров’я. З правильним харчуванням буде більше шансів залишитися сильними після важкого трудового дня. Доходи в такому разі поповзуть вгору.

Близнюки

Вплив Венери подарує Близнюкам емоційну і внутрішню гармонію, але варто врахувати, що в період з 7 по 13 листопада її легко порушити. У складних питаннях, що стосуються грошей, астрологи радять прислухатися до порад близьких або діяти виходячи з особистого досвіду. На інтуїцію поки що краще не спиратися. Астрологічна ситуація має в своєму розпорядженні не до пошуків уразливостей і самоаналізу, а до стрімкого розвитку і руху вперед.

Рак

Ракам потрібно зосередитися на виправленні помилок, допущених раніше. Це сприятиме кар’єрному зростанню та залученню грошей у найближчому майбутньому. Ракам необхідно побоюватися відвертого спілкування з незнайомими людьми, необґрунтованої критики на свою адресу, різких зауважень, а також неприємних новин. Витримавши все це, Раки зможуть досягти успіху в роботі та фінансовій сфері.

Лев

Левам зараз бажано не боятися колективної роботи та спілкування. Єдиний виняток – вівторок, день місячного затемнення. У складні моменти Львів виручать практики на залучення достатку. З їх допомогою стандартні і звичні справи будуть більш успішними з матеріальної точки зору. Планети для Львова зараз не є найсильнішою позицією: вплив ретро-Марса зробить їх уразливими до потоку негативу. Неприємності очікуються у представників Знака, яким захочеться виразити себе через слова та спілкування.

Діва

Загрози, претензії, критика – методи впливу, які не тільки не спрацюють, але і залучать великі проблеми з грошима і авторитетом. Дівам необхідно навчитися спокійно і м’яко доводити свою правоту, наводячи обґрунтовані логічні аргументи — ось ключ до успіху в діловій та грошової сфері. Якщо люди цього Знаку зможуть дотримуватися правил, їм вдасться зберегти гроші в цілості. Покупки краще перенести на вихідні дні.

Терези

У робочій та фінансовій сфері гарантією стабільного заробітку та успіху для Терезів стане вміння виявляти лідерські якості. У середу подвійний позитивний аспект Сонця і Меркурія до Урану може зіграти на руку Терезам, які знаходяться в пошуках натхнення. Цілком можливо, що в період з 7 по 13 число Терезам доведеться не раз наполягти на своєму. Слабкість і безволі приведуть фінансові збитки і проблеми в діловій сфері в цілому.

Скорпіон

Скорпіонам слід пам’ятати, що починаючи з середи у них буде можливість вибору. Вони зможуть самі вирішувати, в якому напрямку розвиватиметься їхня діяльність. Всесвіт на їхній стороні, тому настав час активізуватися в роботі та справах. Також можна сміливо спиратися на допомогу інтуїції. Методичність та обережність захистять Скорпіонів від невдачі та проблем з грошима. Ставку варто зробити не тільки на рутинні справи, але і на завдання, вирішення яких дається найпростіше.

Стрілець

Міняти умови роботи поки що зарано. Нині важлива стабільність, особливо у вівторок, у день затемнення Місяця. Неформальне спілкування з начальством і колегами може завести Стрільців у глухий кут. Люди цього Знаку стануть запальнішими, тому розумніше ненадовго перестати відстоювати свою думку. Астрологи рекомендують проявляти увагу і турботу щодо близьких і колег. Доброта незабаром повернеться до них сторицею у вигляді добрих справ або грошей. З грошима астрологи радять бути обережнішими.

Козеріг

Козерогам, швидше за все, доведеться дуже багато часу витрачати на роботу і справи, через що цього тижня вони можуть швидше втомлюватися. Якщо Козероги поставлять перед собою якесь складне фінансове завдання, їм слід приступити до її втілення вже в понеділок. Досягти бажаного буде простіше, якщо прорахувати кожен крок і діяти обдумано. Кінець тижня буде добрим для підкорення нових вершин і відкриття нових доріг у сфері фінансів.

Водолій

Водоліям можна робити дорогі покупки, але в кінці тижня. Якщо купити щось дороге 8 листопада в день затемнення, ця річ може не прослужити і половини заявленого терміну. Взагалі, початок тижня буде рясніти проблемами і невдачами. Представники Знаку можуть отримати додаткову доплату, якщо постараються розібратися зі своїми головними обов’язками або запропонують якесь нестандартне вирішення проблем. Це хороший час для творчої активності.

Риби

Рибам потрібно сміливіше просити про фінансову допомогу близьких, якщо така знадобиться. Тиждень вдалий для вимушених дорогих покупок, причому як особистих, так і сімейних. Астрологи повідомляють, що в період, позначений посиленим впливом Венери, але слабкого Меркурія, важливе вміння підлаштовуватися під мінливі обставини. Відсутність емоційної гнучкості може призвести до великих проблем з грошима.

You cannot copy content of this page