fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 7 по 13 серпня 2023 року для кожного знаку зодіаку

Проблеми з грошима і на роботі часом хвилюють нас найбільше. Фінансовий гороскоп допоможе закінчити вам правильно прожити ці сім днів без фінансових негараздів і проблем на роботі.

На жаль, цей тиждень з високою ймовірністю стане дуже конкурентним. Багато хто з нас наткнуться на недоброзичливців і ворогів. Усім захочеться трохи більше грошей і трохи більше успіху. Зірки підігрівають азарт і амбіції людей, піднімаючи планку. У такі періоди корисними можна вважати обереги від заздрісників і недоброзичливців. Експерти сайту рекомендують остерігатися конфліктів у робочому колективі.

Овен

Найбільші фінансові неприємності можуть очікувати на Овнів, які часто спілкуються з людьми з негативною аурою. Необхідно уникати тих, хто випромінює негативну енергію. У бізнесі та в роботі астрологи радять правильно вибирати собі союзників, оскільки серед них можуть опинитися недоброзичливці, які поставлять під загрозу фінансові плани Овнів.

Телець

Цього тижня дуже пощастить найвідповідальнішим і надійнішим Тельцям. Представники цього Знаку можуть виявляти ці якості. Вони рідко кидають розпочаті справи, і це зараз їм стане в нагоді. Їм вдасться правильно вкласти гроші, витратити їх на подарунки собі і близьким. Це дуже вдалий час для початку нових справ, розробки планів на майбутнє. У середині серпня варто подумати про завтрашній день, забувши про помилки минулого.

Близнюки

Представників цього Знаку цього тижня можуть очікувати постійні побутові проблеми, які вимагатимуть певних фінансових вкладень. Астрологи вважають, що для подолання дрібних негараздів потрібно сфокусуватися на найважливішому. Усі другорядні справи Близнюкам варто тимчасово відкласти в сторону. Гроші люблять зібраність і працьовитість.

Рак

Для представників цього Знака ці сім днів серпня можуть виявитися дуже стресовими. Фізичні вправи допоможуть позбавитися від емоційного вигоряння і підвищити енергетику. Це дозволить точно в термін завершити робочі справи і підвищити фінансову удачу. В цілому грошова удача буде постійно поряд з цими людьми, тому з 7 по 13 серпня ним можна бути фінансово активними.

Лев

Леви— одні з наймстивіших Знаків Зодіаку, хоча й самі собі рідко в цьому визнаються. У фінансових справах мстивість матиме вельми руйнівну силу. Астрологи радять Левам не забивати голову негативними емоціями і не фокусуватися на спробах відплатити кривдникам тією ж монетою. Можна сфокусуватися на купівлях та хорошому настрої. Меркурій у цьому їм допоможе.

Діва

Діви могли дуже втомитися за останні тижні. Якщо в свідомості представників цього Знака накопичилося багато негативних установок, які заважають домагатися бажаного, їм потрібно зробити не останній ривок до фінансового Олімпу, а просто відпочити. Можна зайнятися шопінгом – обновки піднімуть настрій. Настав час влаштувати собі невелике свято.

Терези

Основний інгредієнт успіху для більшості Терезів цього тижня— працьовитість. Для людей даного Знаку порятунок від ліні та апатії, а також підвищення енергетики стане щасливим з 7 по 13 число. Цього тижня не можна ухилятися від роботи, а краще і взагалі почати працювати раніше, щоб опинитися в перших у черзі за премією і додатком до зарплати.

Скорпіон

У кожного з нас є жахливі звички. Скорпіона в ці сім днів доведеться зустрітися зі своїми внутрішніми демонами. Зрозуміло, на фінансовій удачі це позначиться далеко не найкращим чином. Астрологи радять не відкидати допомогу колег та партнерів з бізнесу. Підняти настрій можна помірним шопінгом. Потрібно скористатися моментом, поки Меркурій дуже сильний.

Стрілець

Стрільцям зараз необхідно відпустити всі образи, позбутися від накопичених за довгий час агресії і ненависті. Це деструктивні почуття, яким немає місця в житті Стрільців. Позитивний стан свідомості для Стрільців дуже добре позначиться на творчих і фінансових успіхах, на появу нових ідей і фінансової удачі в цілому. Це той час, коли не можна сумувати. Важливо зберігати надію.

Козеріг

Найкращим фінансовим каталізатором успіху для Козерогів, як і завжди, буде гарний настрій, а також працьовитість. У гарному настрої люди цього Знака будуть дуже продуктивними в творчості та в інтелектуальній роботі. Також у них з’явиться більше фізичних сил і бажання працювати. Лінь відступить, давши можливість заробити більше грошей.

Водолій

Астрологи рекомендують представникам цього Знаку не скупитися, щоб не провести на оточуючих неправильне враження. Потрібно згадувати щось хороше, забувши про фінансові невдачі минулого. Це дозволить налаштуватися на плідний тиждень, знайти наймогутнішу мотивацію та сили для заробітку, пошуків нової роботи, вирішення найскладніших завдань.

Риби

У Овнів може з’явитися багато фінансових негараздів і проблем, але в більшості випадків винні в цьому будуть вони самі – їх поспіх, необачність. Потрібно позбутися бажання досягати всього швидко і за допомогою грубої сили. Так вони збережуть і примножать свої гроші. Також астрологи рекомендують не виробляти покупок надміру. Можна натрапити на несумлінних продавців або навіть на шахраїв.

You cannot copy content of this page