fbpx

Фінансовий гороскоп на тиждень з 8 по 14 травня 2023 року для кожного знака зодіаку

Як відомо, щастя не в самих грошах, але саме вони дозволяють нам змінюють світ навколо себе найефективніше. Гороскоп розповість, як планети і зірки вплинуть на фінансову сферу цього тижня, щоб кожен Знак Зодіаку зміг знайти свій шлях до багатства і успіху.

Якщо ви готові докласти будь-яких зусиль, щоб заробити більше грошей, то цей тиждень для вас просто ідеальний, адже Венера 7 числа перейшла в Знак Раку, через що почне давати нам більше сил. Лінь і схильність до авантур не приведуть вас до хорошого результату в роботі і бізнесу.

Овен

У людей даного Знака буде достатньо енергії для того. щоб розпочати щось нове або завершити вже розпочаті проекти. У пріоритеті, звичайно, другий варіант. Якщо є не до кінця реалізовані проекти, краще закрити цей «гештальт». На крайній випадок можна зайнятися плануванням стратегій на майбутнє. Для досягнення фінансового успіху Овнам, можливо, доведеться подолати деякі труднощі, які несподівано спливатимуть на початку тижня.

Телець

Найбільше у фінансовому плані везтиме Тільцям, які зайняті в інтелектуальній сфері. Венера в Раці подарує Тельцям удачу, незважаючи на те, що фінансова планета Меркурій все ще ретроградна. У період з 8 по 14 травня можливе стрімке зростання доходів, одноразове отримання великої суми, цінне придбання, нові перспективні можливості, підвищення по службі. На жаль, саме по собі це не звалиться на голову. Прийде постаратися, щоб заслужити приємний бонус.

Близнюки

У Близнюків починається важливий життєвий період, який варто присвятити грошам, так що не варто ховатися від відповідальності і роботи. Потрібно налаштуватися на зміни та працю. Цього тижня корисно працювати понаднормово. Можна і навіть потрібно взаємодіяти з людьми. Венері не перетворить Близнюків незламних людей, але дасть трохи більше впевненості в собі. Можливі конфлікти, непорозуміння та образи з боку колег, але якщо не сховатися від відповідальності, цього можна буде уникнути.

Рак

Максимальна зосередженість та уважність принесуть свої позитивні фінансові плоди. З високою ймовірністю Раки встигнуть зробити більше, ніж розраховують. Активна планета Венера допоможе Ракам отримати кілька додаткових бонусів. Люди цього Знаку стануть більш організованими, активними. Суспільству зараз потрібні такі особи. З повагою прийдуть гроші, успіх і визнання.

Лев

Цього тижня представники цього Знаку встигнуть переробити масу справ, які накопичилися на роботі. Також астрологи повідомляють, що буде вдалим шопінг, але без надмірностей. Заздалегідь варто приготуватися до того, що не піде як по маслу з вини негативного Меркурія, який послабить амбіції Львів. Це не дуже сприятливий час для впровадження кардинальних змін.

Діва

Посилена планета підвищить увагу Дів. Астрологи рекомендують проявити ініціативу в тому, що найважливіше особисто для самих людей цього Знака, а не діяти собі на шкоду, намагаючись врегулювати якісь робочі негаразди. Можна витратити трохи грошей на розваги, одяг, смачну їжу. Важливо порадувати себе якимись приємними дрібницями, адже для цього й потрібні гроші.

Терези

Людям даного Знака слід подумати про те, чи задоволені вони своєю роботою, зарплатою і місцем у світі. Якщо ні, то зараз відмінний час для того, щоб почати змінювати ситуацію, що склалася. Не варто боятися щиро радіти чужим успіхам, навіть якщо не вдалося досягти своїх. Заздрість — отруйне почуття, яке змусить Терезів скотитися в фінансову яму і втратити повагу, гроші, успіх. Потрібно фокусуватися на собі, а не на навколишніх.

Скорпіон

На роботі необхідно стримувати своє роздратування. Домогтися справедливості можна без лайки і суперечок — простими добрими вчинками і словами. Гроші люблять розміреність і оптимізм, особливо зараз. Справа в тому, що Венера зміцнить свої позиції, що забезпечить Скорпіонів бойовим настроєм, підвищить почуття обов’язку, впевненість у собі, а також забезпечить цих людей бажанням продемонструвати свої найкращі сторони. Такий настрій виллється в підвищення доходів.

Стрілець

Це дуже гарний період для ділової та фінансової активності. Гроші будуть йти, але і їх надходження буде активнішим. Важливо виявляти завзятість у тих справах, які Стрільці вважають найважливішими. Можна і навіть потрібно роздавати борги, а також закінчувати справи, пов’язані з фінансами. Не виключено, що з 8 по 14 число у Стрільців часто змінюватиметься настрій, але вона аж ніяк не повинно відображатися на фінансовій сфері життя.

Козеріг

Настав час взяти себе в руки і почати діяти. Якщо у Козерогов на поточний тиждень намічені важливі зустрічі, пошуки нової роботи, наради чи колективні переговори, то Всесвіт намагатиметься допомогти зробити так, щоб вони пройшли максимально вдало. Цей астрологічний період вважається сприятливим для відпустки і спроб витратити частину грошей на себе коханих. Меркурій поки що ретроградний, тому краще не брати і не давати гроші в борг. Це ідеальний час для покупки спортивного інвентарю та корисних продуктів харчування.

Водолій

Водоліям потрібно цього тижня остерігатися суперників і ворогів, адже Венера дасть сил одразу всім людям. Період з 8 по 14 травня не можна назвати вдалим для великих покупок. Він скоріше підходить для завершення раніше розпочатих справ. Це стосується і тих проектів, які були занедбані з якихось причин. Закривати борги цього тижня корисно для фінансового процвітання. Вівторок – найнепродуктивніший і навіть небезпечний день через негативний аспект між Ураном і Сонцем.

Риби

У Риб можуть бути проблеми з пам’яттю, особливо у вівторок. Астрологи звертають увагу Риб на те, що зараз краще поки не починати нічого нового. Справа в тому, що зросте ймовірність зробити критичну помилку, яка призведе до довгострокових фінансових проблем. У всьому винні ретро-Меркурій і негативний Марс. Гроші люблять рахунок, тому цього тижня краще зробити глобальну ревізію.

You cannot copy content of this page