fbpx

Фінансовий гороскоп на жовтень 2022 року для кожного знака зодіаку

Гроші — це то, без чого неможливо бути цілком щасливою людиною, особливо в сучасних реаліях. Астрологи розповіли про те, як провести жовтень 2022 року максимально продуктивно всім представникам зодіакального кола.

Фінансова обстановка жовтня буде в цілому позитивною, але тільки до третьої декади місяця. Варто зазначити, що найнеприємнішим буде перехід Меркурія в Скорпіона, але він відбудеться лише 29 жовтня, тому цілий місяць можна назвати дуже сприятливим часом для фінансової активності та робочих справ будь-якого роду. З іншого боку, 3 числа ця планета позбудеться ретроградності, що відкриє перед нами нові фінансові можливості.

Овен

Якщо говорити одне, але робити інше, то в жовтні можна не тільки не вирости фінансово, але і впасти на саме дно. Негативний вплив планет в кінці місяця може пробудити в Овнах бажання витратити гроші даремно.

Можливо, представникам цього Знака захочеться підвищити собі настрій шляхом купівлі речей, про які вони давно мріяли. Це хороший варіант, але потрібно чітко усвідомлювати цінність кожного придбання. Відмовляти собі в цьому не варто, особливо якщо покупка істотно підніме настрій.

Телець

Зміни в поведінці зірок і планет в кінці місяця не позначиться на грошовому становищі Тельцов. Так, хвилювання у матеріальній сфері можливі, але у Тельців буде все, щоб подолати кризу.

У жовтні експерти радять цим людям частіше звертатися за допомогою до власного досвіду. У кінці місяця краще бути трішки економнішою. Не варто засмучуватися, якщо витрати перевищать доходи. У такому разі потрібно буде сфокусувати свою увагу на роботі.

Близнюки

Представникам даного Повітряного Знаку бажано сконцентруватися на виконання поточної роботи і намітити плани на найближче майбутнє. Місяць може бути багатим на події і досить грошовим, але робота і бізнес можуть призводити до появи стресу, безсоння та апатиї.

Також корисно буде в цілому знаходити час для відпочинку. Головною проблемою при досягненні успіху стануть заборгованість, кредити. Потрібно спробувати розрахуватися зі старими боргами і постаратися не влазити в нові.

Рак

Вплив планет позитивний, тому обіцяє успіхи у фінансових справах та роботі. Раки стануть винахідливішими, продуктивнішими, що може стати приводом для підвищення чи грошової премії. В цілому людей цього Знака чекає чудовий час для виходу на максимум, ділову активність і заробітку.

Можна не боятися пропонувати нові ідеї, проводити збори, планувати нові проекти і проявляти ініціативу. Єдине, що може перешкодити продуктивності невпевненість у собі і думки про минуле.

Лев

Астрологи зазначають, що вплив посиленої Венери у Вагах знизить імпульсивність та поспішність у прийнятті рішень для Львів, що може призвести до нових перемог на кар’єрному та фінансовому фронтах.

У жовтні можна сміливо проводити ділові зустрічі з метою поліпшення ділового співробітництва та зміцнення зв’язків. Зобов’язання краще не порушувати, так само як і дані на словах обіцянки. Також можна погоджуватися на підробіток. Як відпочинок корисно займатиметься шопінгом.

Діва

Дівам для того, щоб залишитися на плаву у фінансовій сфері, або досягти успіху в ній, необхідно захистити себе від негативної енергії оточуючих. Самостійність для людей цього Знака буде найкращим способом набути успіху або зберегти його.

Зірки і планети радять Дівам поміркувати також і про те, як перетворити своє хобі на джерело заробітку, особливо якщо в останній час доводиться часто відмовляти в собі навіть у найнеобхідніших речах. Період, позначений сильним Меркурієм, дозволить просунутися вперед.

Терези

Варто пам’ятати лише про те, що через підвищене навантаження у Весів може зіпсуватися настрій, а негативний настрій здатний нашкодити фінансовій обстановці. Позитивні Терези зможуть, навпаки, суттєво просунутися в пошуках нової роботи та нових можливостей для збагачення.

У жовтні важливо об’єктивно дивитися на речі і не сумувати. Якщо все зробити правильно, гроші можуть практично відразу піти в кишеню цим креативним і розумним людям.

Скорпіон

У Скорпіонів, ймовірно, накопичилося чимало нових ідей, які чекають своєї реалізації. Другий місяць осені відкриє перед Скорпіонами нові перспективні можливості в матеріальній та робочій сферах, завдяки яким вдасться підкорити нові вершини і надовго позбутися проблем з грошима. Однак невпевненість у власних силах може сильно перешкодити фінансовому зростанню, тому бажано також зміцнити віру в себе.

Стрілець

Жовтень пройде під знаком позитивного впливу Меркурія та Венери, що можна назвати вдалим періодом для здійснення потужного ривка вперед у сфері фінансів та роботи. Стрільцям важливо зосередитися не на тому, як заробити більше грошей, а як ефективніше виконати поставлені завдання.

Святковий настрій може перешкодити виконанню зобов’язань. Саме тому варто зібратися з думками і почати боротися з прокрастинацією.

Козеріг

Період позначений перебуванням Меркурія в знаках Діви і Весів, а також позбавленням його від ретроградності. Це можна вважати вдалою умовою для реалізації нових планів, великих покупок чи зміни роботи. Перш ніж вибрати найбільш підходящий день для змін, слід зважити всі ризики і врахувати поради близьких.

Незважаючи на ідеальні кондиції зірок та планет, уважність та обережність представникам цього Знака все одно знадобляться.

Водолій

Перш ніж приймати серйозні рішення, що стосуються ділової та фінансової сфери, спочатку Водоліям рекомендується звернутися за допомогою до шостого почуття. Якщо не прислухатися до внутрішнього голосу зовсім, це може похитнути стабільність у фінансовій сфері.

Позитивний вплив Меркурія і Венери буде не до кінця перекривати негативний вплив деяких ретроградних планет, що може нервувати і заважати реалізації планів.

Риби

Рибам у жовтні дуже часто посміхатиметься успіх. Висока ймовірність того, що представники цього Знаку розбагатіють. Меркурій може розбудити в цих людях здоровий азарт і мотивацію. Можливо, Рибам захочеться відразу ж переробити всі робочі справи, намітити нові і прийнятися тут їх втілювати.

Астрологи не радять поспішати: бажано запланувати найважливіші справи на першу половину місяця. При прийнятті рішень варто покладатися на поради близьких людей і на свій особистий досвід.

You cannot copy content of this page