fbpx

Фінансовий на тиждень із 4 по 10 грудня 2023 року для кожного знака зодіаку

Нас чекає складний, але насичений подіями період: планети внесуть свій внесок у грошові потоки. Астрологи розповіли, яким буде перший повноцінний тиждень грудня.

Фінансовий на тиждень із 4 по 10 грудня 2023 року. 

Тиждень з 4 по 10 число може бути нестабільним. Венера перейде в Знак Скорпіона, що зовсім не відкриває перспективних можливостей для нас з вами у сфері роботи та фінансів, оскільки енергія наша піде різко вниз, а сили швидко вичерпаються. У зв’язку із цим експерти радять витрачати їх обережно, а також берегти час. З іншого боку, Меркурій поки що сильний і цим потрібно користуватися. Важливо працювати, але не на знос. Розставте правильно свої пріоритети та не втрачайте мотивації.

Овен

Неприємності у Овнів можуть розпочатися вже у понеділок, саме того дня, коли вплив Венери зміниться на негативний. Зберегти внутрішню рівновагу допоможе позитивне мислення та маленькі радощі. Дружня та сімейна підтримка у цей період допоможе розслабитися та поглянути на фінансові труднощі з оптимізмом. Овнам астрологи радять бути більш зібраними та врівноваженими.

Телець

Для Тельцов період з 4 по 10 грудня стане часом, коли їхня творча натура проявить себе повною мірою. Слабкість Венери означає, що йти напролом не вийде. Доведеться хитрувати. Настав час для завершення справ, що довго тягнуться. Астрологи радять Тельцям тренувати свій дар переконання, просуваючи свої ідеї. Фінансовий успіх чекає на Тельців там, де потрібен нестандартний підхід.

Близнюки

Близнюкам нічні світила, на жаль, не обіцяють величезного грошового доходу. Натомість будь-яка благодійна акція, творча ініціатива, допомога колегам будуть вкрай позитивними та ефективними. Підтримка оточуючих принесе визнання та зміцнить репутацію. Астрологи пропонують провести тиждень у процесі професійного зростання. Буде успішна робота над собою та набуття нових знань.

Рак

Перший тиждень грудня Ракам проведуть під впливом слабкої енергетики. Також їх може “накрити” минуле. Повернуться старі проблеми, випадково відновляться вже забуті справи, відродяться давно занедбані плани. Не варто переживати, адже в деякі річки можна увійти двічі і при цьому прийти течією до потрібного фінансового берега. Для багатьох людей цього Знаку хмари фінансових проблем розсіються.

Лев

У фінансовій сфері Львів можуть намітитись складнощі через дуже сильну негативну позицію Венери. З 4 по 10 грудня у цих людей, можливо, виникне бажання вирватися з-під нав’язливого впливу. Головне — робити це обережно, адже «погода в офісі» для агресивних Левів стане похмурою і тиск збільшиться. Зберегти грошовий потік та потік удачі допоможе вміння знімати напруженість.

Діва

Промені фінансового успіху світитимуть Дівам на різних тренінгах та навчальних семінарах. Імовірність отримати необхідний для фінансового збагачення досвід сьогодні дуже велика. Меркурій поки що сильний, тому можна продовжувати купувати. Марс допоможе зрушити з мертвої точки важливі, але давно завислі справи. Головне — не квапити події, оскільки Венера цього точно не схвалить.

Терези

Енергетика Терезів різко впаде з переходом Венери в Знак Скорпіона. З іншого боку, до людей даного Знака повернеться спокій, рівновага, розсудливість, стриманість і продуктивність, що обернеться успіхом у найближчому майбутньому. Бажано вибрати спокійну обстановку, щоб не сталося різких потрясінь: фінансовий успіх схилятиметься на бік розумних і вдумливих Терезів.

Скорпіон

Марс підняв навколо Скорпіонів ураган фінансової активності. Венері не вдасться зіпсувати цього, тому тижня з 4 по 10 грудня Скорпіонів можна вважати одними з найбільш потенційно успішних людей. Тиждень можна присвятити пошуку нової роботи, покупок, зміни обстановки, відряджень. Нові можливості можуть здаватися безперспективними, але ймовірність того, що вони принесуть гроші у майбутньому, велика.

Стрілець

У Стрільців фінансові справи нарешті почнуть приносити завидні та довгоочікувані фінансові надходження. У зв’язку із слабкістю Венери можна взяти невелику відпустку або тимчасово відкласти складні справи. Потужний вихор нових можливостей завдяки Марсу підхопить Стрільців та допоможе подолати перепони на шляху. Це буде відмінний період для покупок та поповнення/відкриття рахунку у банку.

Козеріг

Вплив негативної Венери більшою мірою торкнеться представників цього Знака. Астрологи радять Козерогам трохи зупинитися і озирнутися на всі боки: ці люди ризикують стати жертвою обману, зради, нечесної конкуренції та шахрайства. Розраховувати на інтуїцію не варто. На роботі на Козерогів може зненацька обрушитися критика з боку колег. Щоб цього уникнути, потрібно рідше говорити про свої плани.

Водолій

Найвдаліші у фінансовому плані Водолії цього тижня — вчителі та викладачі всіх мастей, а також тренери, коучери. Водолії зможуть змінити фінансову ситуацію на краще, але якщо почнуть змінюватися самі. Настав час відмовитися від лінощів і постаратися стати кращою версією себе. Щоправда, активне трудове життя, на жаль, може негативно позначиться на романтичних відносинах. Доведеться робити вибір, адже за двома зайцями зараз не наздогнати.

Риби

Меркурій і Марс допоможуть Рибам вирішити багато фінансових проблем. Це означає, що будь-який старт цього тижня може стати успішним. З 4 по 10 число буде непоганий час, щоб розгребти раніше відкладені справи. Експерти пропонують скласти список справ і планомірно виконувати одну за одною, не розпорошуючи залишки слабкої енергії, залишеної Рибам виснаженою Скорпіоном Венерою.

You cannot copy content of this page