fbpx

Фінансовий на тиждень з 11 по 17 грудня 2023 року для кожного знака зодіаку

У погоні за матеріальним благополуччям важливі не тільки розум і досвід, але і підтримка небесних світил. У фінансовому гороскопі цей тиждень виявиться одним із найнеприємніших. У статті представники різних Знаків Зодіаку знайдуть для себе корисні підказки, які допоможуть зберегти достаток.

Незважаючи на те, що рік завершується ретроградним Меркурієм, багатьом представникам Зодіакального вдасться зберегти гроші. У період з 11 по 17 грудня астрологи рекомендують запастися хорошим настроєм, щоб з легкістю подолати тимчасові труднощі і не втратити грошові запаси. Підказки астрологів застережуть від поспішних кроків і допоможуть залучити успіх.

Овен

Недозвільною розкішшю для Овнів у ці сім днів буде ліньки і неробство. Астрологи прогнозують вдалий час для вирішення багатьох нагальних питань, пов’язаних із роботою та бізнесом. Це говорить про те, що настає період активної роботи на своє майбутнє благополуччя. Залучити в життя грошову удачу вдасться тим, хто вірить в успіх і не відкладає важливі справи в довгу скриньку.

Телець

Тельцям цього тижня енергетика планет-покровителів не обіцяє успіх. Досягти бажаного їм допоможе лише позитивний настрій, а також працьовитість. Ще корисною може бути відмова від необґрунтованого ризику. Астрологи рекомендують людям даного Знака не слухати інтуїцію, щоб залишитися на вірному шляху, що веде до досягнення цілей в найближчому майбутньому — в кінці року.

Близнюки

Фінансова сторона життя цього тижня буде для Близнюків важкою, але важливою темою. Негативна енергетика ретроградного Меркурія не дозволить збільшити достаток, тому цього Близнюкам не варто вперто працювати. Потрібно просто не згортати з наміченого шляху і підтримувати в собі вогонь. Можливостей буде достатньо, але на початку наступного року. Наразі основною метою є збереження вже досягнутого успіху.

Рак

Ракам цього непростого тижня зберегти везіння допоможе повний спокій. Досягнувши внутрішньої гармонії, вони зможуть зрозуміти, який напрямок діяльності приведе їх до успіху, а що негативно відбиватиметься на спробах залучити в життя фінансове благополуччя. Підтримка зірок і планет буде слабкою, однак, це можна виправити. Для цього Ракам астрологи рекомендують виключити поспіх.

Лев

Левам на початку тижня варто бути уважніше. Енергетика Меркурія в понеділок і вівторок буде поки що творчою. З середа планета фінансів стане ретроградною і може стати причиною неприємностей, у тому числі з фінансами. Астрологи рекомендують Левам бути обачнішим і не потурати емоціям, щоб виключити відтік коштів і обман з боку нечесних людей.

Діва

Вплив планет цього тижня може завдати Дівам досить великих фінансових проблем, тому від них буде потрібно обережність у всьому. Виключити неприємності з фінансами їм допоможе уважність і обачність. Дівам не варто потурати емоціям, щоб виключити конфлікти в діловому середовищі, що допоможе зберегти позитивний настрій. Важливо надавати близьким посильну фінансову допомогу.

Терези

Терезам цього тижня підвищити шанси на збільшення капіталу допоможе не стільки успіх, скільки точний розрахунок і активна робота. Астрологи попереджають про те, що зайва самовпевненість може зіграти з ними злий жарт і завести в тупик, тому Терезам важливо тримати ситуацію під контролем і відмовитися від прийняття поспішних рішень на основі голої інтуїції.

Скорпіон

Скорпіонам зірки і планети обіцяють спокійний фінансовий тиждень. Так, Меркурій буде небезпечний, але в дуже невеликому ступені. В цілому можна вважати, що Скорпіони зможуть примножити свої накопичення, але тільки почнуть діяти максимально впевнено і перестануть сподіватися на диво. Це той час, коли можна легко наздогнати своїх і перегнати конкурентів.

Стрілець

Потужна вроджена впевненість у собі допоможе Стрільцям зберегти грошову удачу цього тижня. Несприятливим днем астрологи називають 13 грудня. Потрібно бути обережнішим і стежити за тим, щоб не витратити гроші на непотрібні речі в цей день і в наступні теж. У період з 11 по 17 грудня буде благополучним для спокійної роботи. Не варто відкладати справи в довгий ящик.

Козеріг

Козерогам посміхнеться успіх, якщо вони зможуть скоригувати своє мислення. Вони зможуть силою думки притягнути в життя бажане, а також досягти успіхів завдяки активній роботі. Зірки і планети не позитивно впливають, тому Козерогам не варто витрачати багато накопичень, з середовища. Вони зможуть примножити свій капітал у майбутньому за рахунок нових ідей та активної роботи цього тижня.

Водолій

Астрологи радять Водоліям у гармонії із собою і не приймати поспішних рішень, спираючись на емоції. Фінансовий добробут залежатиме від багатьох факторів, у тому числі й від правильного настрою, тому спокій і розмірена робота будуть кращими супутниками успіху. Варто виключити угоди з ненадійними людьми, які викликають інтуїтивну недовіру.

Риби

Фінансова сторона життя Риб цього тижня не залежатиме від успіху. У зв’язку з цим астрологи рекомендують працювати старанніше, не потурати миттєвим слабкостям і не йти на приводу у своїх капризів. Так Риби зможуть убезпечити себе від авантюр і спонтанних витрат. Того тижня не варто забувати про свої найголовніші обов’язки. Ці сім днів дуже легко можна втратити репутацію, напрацьовану роками важкої праці.

You cannot copy content of this page