fbpx

Фінанси Овнів, відпочинок Терезів та інтуїція Риб: докладний гороскоп на 20 лютого

Астрологи розповіли, що варто очікувати від цього дня

ОВНИ

Становище планет сприяє поліпшенню матеріального становища ОВНІВ. Це прекрасний час для роботи з різною інформацією, ділових та дружніх зустрічей та розробки цікавих вам проектів. Увечері, за бажання, ви зможете приємно здивувати оточуючих.

ТЕЛЬЦІ

У ТЕЛЬЦІВ йде пробудження та трансформація внутрішньої енергії у форми, видимі для всіх. Є шанс створити щось варте! Не дуже сприятливий час для домашніх змін, з’ясування стосунків. Будь-яку ситуацію слід розглядати з кількох сторін.

БЛИЗНЮКИ

У БЛИЗНЮКІВ продуктивно йде спілкування з начальством. Можете привернути його увагу, воно, швидше за все, буде прихильним. Крім того, цей період відзначений підвищенням інтуїтивних здібностей.

РАКИ

У РАКІВ вдалий час для просування по службі, слід бути активнішим, проявляти ініціативу. Тиждень буде насичений найрізноманітнішими подіями: зараз все залежить від Вашого вміння використовувати обставини собі на благо.

ЛЕВИ

ЛЕВИ, будьте уважні у розмовах: велика ймовірність спотворення інформації (особливо якщо вона має пройти через другі руки). У професійній сфері багато проблем, але й можливостей також достатньо. Зірки пропонують зважити на бажання всіх зацікавлених сторін.

ДІВИ

ДІВИ зараз здатні добитися всього, чого б не побажали. Не беріть на себе чужих турбот, якщо вони продиктовані не щирим прагненням допомогти, а бажанням виправдати чиїсь очікування на ваш рахунок. Вибори цього дня вплинуть на події наступного року.

ТЕРЕЗИ

У ТЕРЕЗІВ сприятливий період для особистих досягнень у спорті, для відпочинку та поїздок, можливі забавні пригоди в дружньому середовищі. Пережиті разом із колегами радості та турботи зроблять вашу спільну роботу ще приємнішою.

СКОРПІОНИ

СКОРПІОНІВ у професійній сфері чекають на покращення, вигідні пропозиції, а ділове чуття допоможе поставити на найбільш підходящих у цьому випадку людей. У деяких настав час відносного затишшя, — хочеться тиші та спокою.

СТРІЛЬЦІ

Фінансове становище СТРІЛЬЦІВ нестабільне, і вплинути на це поки що складно. Дехто тільки й думає про те, щоб вирушити в подорож і, бажано, кудись подалі. У сім’ї назріває з’ясування стосунків: можна підійти до завершення важливих домашніх циклів.

КОЗОРОГИ

Серед КОЗОРОГІВ активізується збирання корисної інформації. У майбутньому це може знадобитися для досягнення задуманого. Є ймовірність грошового прибутку, але для цього доведеться подолати безліч перепон, і одна з найсерйозніших — власна лінь.

ВОДОЛІЇ

В силах ВОДОЛІЇВ впоратися з будь-якими випробуваннями і навіть заробити на власних ідеях. Більше спілкуйтеся з новими партнерами: вам є чому повчитися один в одного. Ви добре адаптуватиметеся до будь-яких змін, проте слід бути обережніше з експериментами зі здоров’ям.

РИБИ

РИБИ, віддаючи весь час роботі, зовсім забули про деякі особисті плани, що загрожує негативно вплинути на загальний перебіг справ. Підвищується інтуїція, ясне розуміння того, що відбувається, а уява може розігратися не на жарт. Використовуйте цей факт для незвичайного проведення часу.

You cannot copy content of this page