fbpx

Гнів Левів, спокуси Овнів і зміни Стрільців: детальний гороскоп на 24 листопада

Астрологи розповіли, що можна очікувати від цього дня

ОВНИ

ОВНИ покажуть себе справжніми експертами в своїй області. Успіх у фінансовій сфері цілком можливий, але доведеться напружитися і діяти цілеспрямовано, не відволікаючись на інші проекти. Світ навколо сповнений спокус.

ТЕЛЬЦІ

ТЕЛЬЦІ зроблять необхідні кроки для встановлення міцних контактів з партнерами, колегами і начальством. У родині намітився курс на оновлення відносин. У цей період партнер, при належному з ним ставленні, вельми схильний до компромісів і співпраці.

БЛИЗНЮКИ

БЛИЗНЮКИ в результаті важливої ​​розмови отримають новий напрямок для просування. День породжує волелюбні думки і прагнення до змін, нових контактів. При цьому ви розумні, чарівні і дуже заповзятливі.

РАКИ

Деяким РАКАМ прийдуть в голову вельми незвичайні романтичні фантазії і затії. Професійним справах свіжий погляд теж не завадить, однак занадто сміливі рішення треба буде реалізовувати самостійно. Не рекомендується перенапружуватися, – і фізично, і емоційно.

ЛЕВИ

Напад гніву може наздогнати ЛЕВІВ. Ті, хто спробує заперечити вам, будуть каятися. В цілому, відносини з-за цього загостряться, так що подумайте, перш ніж давати волю емоціям. Хороший день для спорту.

ДІВИ

ДІВИ, у вас сприятливий період для візитів до начальства, ходінь по установах: ви будете легко налаштовуватися на співрозмовника і, як наслідок, впливати на нього. Пам’ятайте, що все нове сприймається спочатку в багнети, – почекайте якийсь час і знову постарайтеся донести ідею до співрозмовника, зайшовши з іншого кінця.

ТЕРЕЗИ

Фінансові питання зажадають від ТЕРЕЗІВ продуманих дій. Необхідна інформація у вас вже є, тепер справа за тим, щоб зробити вибір. Будьте уважні до снів, передчуття, порад близьких.

СКОРПІОНИ

Перешкоди об’єктивного характеру можуть виникнути на шляху СКОРПІОНІВ. Одночасно зростають чуйність і впевненість в собі, і це йде на користь справі. Відправляйтеся туди, куди вас веде серце, інакше ви проживете чуже життя.

СТРІЛЬЦІ

СТРІЛЬЦЯМ буде важко погодитися на компроміс: проявіть трохи більше терпіння до чужої точки зору. А те, що вам зараз дійсно необхідно – це зміни! В першу чергу це відноситься до здоров’я і особистого життя. Зверніть більше уваги на своїх близьких.

КОЗОРОГИ

У КОЗОРОГІВ сприятливий час для налагодження зв’язків та укладання угод. Здійснення деяких завдань зажадає величезних запасів енергії. Гарний час для трансформації негативних емоцій, роботи з підсвідомістю.

ВОДОЛІЇ

Ранкові години ВОДОЛІЇВ оптимально походять для засвоєння складної інформації. Зірки радять перестати витрачати себе на жаль про втрачені можливості: беріться за нові проекти!

РИБИ

РИБИ, найнеприступніші вершини (і нескорені глибини) можуть стати сьогодні вашими. Вдалий період для встановлення більш коротких відносин з потрібними особами. У відносинах з близькими у вас з’явиться можливість позбутися від деяких проблем, взаємних претензій.

Related Post

Гороскоп КОХАННЯ на 19 березня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 19 березня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Відчуйте себе вільно і незалежно! Зрештою, любов – це не пута, а щастя. Розкиньте руки і летіть назустріч сонцю, веселці і свіжого вітру. Можете і вашого

Гороскоп на 6 листопада 2021 року для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп на 6 листопада 2021 року для всіх знаків Зодіаку:

Гороскоп на сьогодні 6.11.2021 року для кожного знаку зодіаку Гороскоп на 6 листопада 2021 року Овен Чоловікам-Овнам спілкування з прекрасною статтю допоможе відновити впевненість у своїх силах, позбутися негативних емоцій,

Після 6 жовтня у Знаків Зодіаку ЗМІНИ У ДОЛІ: розворот Плутона в КозорозіПісля 6 жовтня у Знаків Зодіаку ЗМІНИ У ДОЛІ: розворот Плутона в Козорозі

З 27 квітня Плутон рухався назадній, а з кінця вересня і зовсім загальмував свій хід. Але з 6 числа він знову вирушив у дорогу, долаючи останні градуси Козорога. Плутон –